• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ASSMANN Electronic Netwerk transceiver modules

    ASSMANN Electronic SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module, 2km Netwerk transceiver modules
    (MGB-SX2)
      ASSMANN Electronic MGB-SX2. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    28,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    ASSMANN Electronic SFP-Port 100Base-BX Transceiver (WDM,TX:1550nm) -20km Netwerk transceiver modules .....
    (MFB-FB20)
      ASSMANN Electronic MFB-FB20. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    37,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    ASSMANN Electronic SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module-10km Netwerk transceiver .....
    (MGB-TLB10)
      ASSMANN Electronic MGB-TLB10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    80,- excl. btw
    Voorraad:23
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder