• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Transceiver Modules van ASSMANN Electronic (10 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk transceiver modules: GBIC (SFP) 155Mbps, 20km
    (DN-81114)
      ASSMANN Electronic GBIC (SFP) 155Mbps, 20km. Soort aansluiting: mini-GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 155 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 20000 m, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 09 / 125
    49,- excl. btw
    59,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk transceiver modules: DN-81014
    (DN-81014)
      ASSMANN Electronic DN-81014. Soort aansluiting: mini-GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Vezelkabel diameters ondersteund: 09 / 125
    90,- excl. btw
    108,90 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk transceiver modules: GBIC (SFP) 10Gbps, 0.3km
    (DN-81200)
      ASSMANN Electronic GBIC (SFP) 10Gbps, 0.3km. Soort aansluiting: mini-GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 100000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm
    93,- excl. btw
    112,53 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk transceiver modules: GBIC (SFP) 10Gbps, 10.0km
    (DN-81201)
      ASSMANN Electronic GBIC (SFP) 10Gbps, 10.0km. Soort aansluiting: mini-GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 100000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk transceiver modules: DN-81101
    (DN-81101)
      ASSMANN Electronic DN-81101. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 155 Mbit / s, Vezel-optische connector: MiniGBIC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm
    50,- excl. btw
    60,50 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk transceiver modules: DN-81012
    (DN-81012)
      ASSMANN Electronic DN-81012. Soort aansluiting: mini-GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: MiniGBIC, SFP. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm, Vezelkabel diameters ondersteund: 09 / 125
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk transceiver modules: DN-81011
    (DN-81011)
      ASSMANN Electronic DN-81011. Soort aansluiting: SFP / GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Vezelkabel diameters ondersteund: 09 / 125
    39,- excl. btw
    47,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk transceiver modules: DN-81010
    (DN-81010)
      ASSMANN Electronic DN-81010. Soort aansluiting: SFP / GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 150, 62.5 / 125
    42,- excl. btw
    50,82 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk transceiver modules: DN-81013
    (DN-81013)
      ASSMANN Electronic DN-81013. Soort aansluiting: SFP / GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Vezelkabel diameters ondersteund: 09 / 125
    48,- excl. btw
    58,08 incl. btw
    Gratis verzending
    Assmann electronic netwerk transceiver modules: DN-81113
    (DN-81113)
      ASSMANN Electronic DN-81113. Soort aansluiting: mini-GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 155 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Vezelkabel diameters ondersteund: 09 / 125
    48,- excl. btw
    58,08 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder