• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Black Box Netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Black Box SFP, 1250-Mbps, Extended Temperature, LC Simplex Netwerk transceiver modules - Metallic
    (LFP420)
      Black Box LFP420. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic. Breedte: 15 mm, Diepte: 176 mm, Hoogte: 7 mm
    Black Box SFP, 1250-Mbps, Singlemode Simplex Fiber, 1310/11550nm, 10km Netwerk transceiver modules - Metallic
    (LFP421)
      Black Box LFP421. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    Black Box SFP 1250-Mbps Fiber with Extended Diagnostics Netwerk transceiver modules
    (LFP411)
      Black Box LFP411. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    Black Box SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics Netwerk transceiver modules
    (LFP403)
      Black Box LFP403. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)
    Black Box SFP 1250-Mbps Fiber with Extended Diagnostics Netwerk transceiver modules
    (LFP412)
      Black Box LFP412. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)
    Black Box SFP, 1250-Mbps, Extended Temperature, SerDes/SGMII Netwerk transceiver modules - Metallic
    (LFP415)
      Black Box LFP415. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic. Breedte: 15 mm, Diepte: 176 mm, Hoogte: 7 mm
    Black Box SFP, 1250-Mbps, Extended Temperature, SerDes/SGMII Netwerk transceiver modules
    (LFP416)
      Black Box LFP416. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    Black Box SFP, 1.25-Gb, 850-nm Multimode Fiber, 550-m, LC Netwerk transceiver modules - Metallic
    (LFP441)
      Black Box LFP441. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 55,4 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Black Box SFP 1250-Mbps Fiber with Extended Diagnostics Netwerk transceiver modules
    (LFP413)
      Black Box LFP413. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    Black Box SFP, 155-Mbps Fiber with Extended Diagnostics, 1310-nm Single-Mode, Plus, 60 km, LC Netwerk .....
    (LFP404)
      Black Box LFP404. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Black Box SFP+, 10-Gbps, TAA Compliant Netwerk transceiver modules
    (LSP421)
      Black Box LSP421. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    Black Box SFP+, 10-Gbps, TAA Compliant Netwerk transceiver modules
    (LSP422)
      Black Box LSP422. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    Black Box SFP, 1.25-Gb, 1310-nm Single-Mode Fiber, 20-km, LC Netwerk transceiver modules - Metallic
    (LFP442)
      Black Box LFP442. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 55,4 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Black Box SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics Netwerk transceiver modules
    (LFP402)
      Black Box LFP402. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)
    Black Box SFP+, 10-Gb, 850-nm Multimode Fiber, 300-m, LC Netwerk transceiver modules
    (LSP441)
      Black Box LSP441. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 55,4 mm, Hoogte: 8,5 mm
    Black Box SFP+, 10-Gb, 1310-nm Single-Mode Fiber, 20-km, LC Netwerk transceiver modules - Metallic
    (LSP442)
      Black Box LSP442. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 55,4 mm, Hoogte: 8,5 mm
    Black Box QSFP+ Transceiver - 40GBASE-SR4, Multimode Fiber, 850-nm Netwerk transceiver modules - Metallic
    (QSFP541)
      Black Box QSFP541. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Metallic, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 140 mm, Hoogte: 8,5 mm
    Black Box QSFP28 SR4 Optical Transceiver - Multimode Fiber, 850-nm, 100-Gbps Netwerk transceiver modules - .....
    (QSFP441)
      Black Box QSFP441. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Kleur van het product: Metallic, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Stroomverbruik (typisch): 3,5 W. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 120 mm, Hoogte: 8,5 mm
    Black Box QSFP28 LR4 Optical Transceiver - Singlemode Fiber, 1310-nm, 100-Gbps Netwerk transceiver modules - .....
    (QSFP442)
      Black Box QSFP442. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Kleur van het product: Metallic, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 4 W. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 120 mm, Hoogte: 8,5 mm
    Black Box SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics Netwerk transceiver modules
    (LFP401)
      Black Box LFP401. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)
    Black Box SFP 1250-Mbps Fiber with Extended Diagnostics Netwerk transceiver modules
    (LFP414)
      Black Box LFP414. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    Black Box 10BASE-T to AUI Transceiver Netwerk transceiver modules
    (LE180A)
      Black Box LE180A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3. Breedte: 20 mm, Diepte: 79 mm, Hoogte: 46 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 133,3 mm, Diepte verpakking: 203,2 mm
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder