• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Transceiver Modules van Brocade (23 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 8x 1000BASE-LX SFP
    (E1MG-LX-OM-8)
      Brocade 8x 1000BASE-LX SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Compatibele producten: Brocade Fastiron. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    7119,- excl. btw
    8613,99 incl.btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 8x 1000BASE-SX SFP
    (E1MG-SX-OM-8)
      Brocade 8x 1000BASE-SX SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multi-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125, Compatibele producten: Brocade Fastiron. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    3259,- excl. btw
    3943,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 8G FC LWL 10km 1 Pack
    (XBR-000153)
      Brocade 8G FC LWL 10km 1 Pack. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,7 mm, Hoogte: 12,4 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1
    2279,- excl. btw
    2757,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 4G FC SWL 8 Pack
    (XBR-000141)
      Brocade 4G FC SWL 8 Pack. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 4250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode, Duplex systeem: Volledig. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,7 mm, Hoogte: 12,4 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1
    1129,- excl. btw
    1366,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 8G FC SWL 1 Pack
    (XBR-000163)
      Brocade 8G FC SWL 1 Pack. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 11,7 mm, Diepte: 56,4 mm, Hoogte: 10,2 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1
    215,- excl. btw
    260,15 incl.btw
    Voorraad7
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: E1MG-TX, RJ-45, up to 100m
    (E1MG-TX)
      Brocade E1MG-TX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Maximaal bereik: 100 m, Soort kabel: Koper
    289,- excl. btw
    349,69 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 8G FC SWL 8 Pack
    (XBR-000164)
      Brocade 8G FC SWL 8 Pack. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode, Duplex systeem: Volledig. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 11,7 mm, Diepte: 56,4 mm, Hoogte: 10,2 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1
    1259,- excl. btw
    1523,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 4G FC SWL
    (XBR-000139)
      Brocade 4G FC SWL. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 4250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode, Duplex systeem: Volledig. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,7 mm, Hoogte: 12,4 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1
    195,- excl. btw
    235,95 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 8x 10GBase-SR SFP+
    (10G-SFPP-SR-8)
      Brocade 8x 10GBase-SR SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Soort kabel: Multi-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    4439,- excl. btw
    5371,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 10G-SFPP-SR, 850nm, up to 300m
    (10G-SFPP-SR)
      Brocade 10G-SFPP-SR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Koper
    859,- excl. btw
    1039,39 incl.btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 8x 10GBase-LR SFP+
    (10G-SFPP-LR-8)
      Brocade 8x 10GBase-LR SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    13029,- excl. btw
    15765,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 10G-XFP-LR, 1310nm, up to 10km
    (10G-XFP-LR)
      Brocade 10G-XFP-LR. Soort aansluiting: XFP, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Koper
    2369,- excl. btw
    2866,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 4x 10GBase-SR XFP
    (10G-XFP-SR-4)
      Brocade 4x 10GBase-SR XFP. Soort aansluiting: XFP, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    4479,- excl. btw
    5419,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 100BASE-FX SFP
    (E1MG-100FX-OM)
      Brocade 100BASE-FX SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multi-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 1GE Copper
    (XBR-000190)
      Brocade 1GE Copper. Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3. Maximaal bereik: 100 m, Soort kabel: Koper. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 66 mm, Hoogte: 14 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1
    329,- excl. btw
    398,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: E1MG-LX-OM, 1310nm, MMF, up to 10km
    (E1MG-LX-OM)
      Brocade E1MG-LX-OM. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Koper
    959,- excl. btw
    1160,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: SFP LWL 4G 4Km 1Pk
    (XBR-000142)
      Brocade SFP LWL 4G 4Km 1Pk. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 4250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,7 mm, Hoogte: 12,4 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1
    1049,- excl. btw
    1269,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 1000BASE-BXU SFP
    (E1MG-BXU)
      Brocade 1000BASE-BXU SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    1139,- excl. btw
    1378,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 1000BASE-BXD SFP
    (E1MG-BXD)
      Brocade 1000BASE-BXD SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    1139,- excl. btw
    1378,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 10G-SFPP-LR, 1310nm, SFP+, up to 10km
    (10G-SFPP-LR)
      Brocade 10G-SFPP-LR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Koper
    2369,- excl. btw
    2866,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 1000BASE-LHA SFP
    (E1MG-LHA-OM)
      Brocade 1000BASE-LHA SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 70000 m, Golflengte: 1550 nm, Soort kabel: Single-mode. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    3439,- excl. btw
    4161,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: 8x 10GBase-USR SFP+
    (10G-SFPP-USR-8)
      Brocade 8x 10GBase-USR SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 100 m, Soort kabel: Multi-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    4649,- excl. btw
    5625,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Brocade netwerk transceiver modules: CWDM SFP, 1610nm
    (E1MG-CWDM80-1610)
      Brocade CWDM SFP, 1610nm. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1610 nm, Soort kabel: Single-mode. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    4729,- excl. btw
    5722,09 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder