• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Brocade Netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Brocade 10G-SFPP-LR, 1310nm, SFP+, up to 10km Netwerk transceiver modules
    (10G-SFPP-LR)
      Brocade 10G-SFPP-LR. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    2.316,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 13 oktober 2021
    Brocade 8x 10GBase-LR SFP+ Netwerk transceiver modules
    (10G-SFPP-LR-8)
      Brocade 8x 10GBase-LR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    12.765,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 13 oktober 2021
    Brocade 10G-SFPP-SR, 850nm, up to 300m Netwerk transceiver modules
    (10G-SFPP-SR)
      Brocade 10G-SFPP-SR. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    845,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 13 oktober 2021
    Brocade E1MG-LX-OM, 1310nm, MMF, up to 10km Netwerk transceiver modules
    (E1MG-LX-OM)
      Brocade E1MG-LX-OM. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    939,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 13 oktober 2021
    Brocade 1000BASE-BXD SFP Netwerk transceiver modules
    (E1MG-BXD)
      Brocade 1000BASE-BXD SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    1.122,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 6 oktober 2021
    Brocade 8x 10GBase-SR SFP+ Netwerk transceiver modules
    (10G-SFPP-SR-8)
      Brocade 8x 10GBase-SR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    4.349,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 6 oktober 2021
    Brocade 8x 10GBase-USR SFP+ Netwerk transceiver modules
    (10G-SFPP-USR-8)
      Brocade 8x 10GBase-USR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    4.550,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 6 oktober 2021
    Brocade 100BASE-FX SFP Netwerk transceiver modules
    (E1MG-100FX-OM)
      Brocade 100BASE-FX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    171,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 6 oktober 2021
    Brocade 8x 1000BASE-LX SFP Netwerk transceiver modules
    (E1MG-LX-OM-8)
      Brocade 8x 1000BASE-LX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Brocade Fastiron, Certificering: MSA. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    6.974,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 6 oktober 2021
    Brocade E1MG-TX Netwerk transceiver modules
    (E1MG-TX)
      Brocade E1MG-TX. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    282,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 13 oktober 2021
    Brocade 1000BASE-BXU SFP Netwerk transceiver modules
    (E1MG-BXU)
      Brocade 1000BASE-BXU SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    1.122,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 6 oktober 2021
    Brocade 100BASE-FX SFP Netwerk transceiver modules
    (E1MG-100FX-OM-8)
      Brocade 100BASE-FX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    1.196,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 6 oktober 2021
    Brocade 8x 1000BASE-SX SFP Netwerk transceiver modules
    (E1MG-SX-OM-8)
      Brocade 8x 1000BASE-SX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Brocade Fastiron, Certificering: MSA. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    3.186,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 13 oktober 2021
    Brocade 1000BASE-LHA SFP Netwerk transceiver modules
    (E1MG-LHA-OM)
      Brocade 1000BASE-LHA SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    3.368,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 5 oktober 2021
    Brocade 8G FC SWL 1 Pack Netwerk transceiver modules
    (XBR-000163)
      Brocade 8G FC SWL 1 Pack. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 11,7 mm, Diepte: 56,4 mm, Hoogte: 10,2 mm
    210,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 19 oktober 2021
    Brocade 1GE Copper Netwerk transceiver modules
    (XBR-000190)
      Brocade 1GE Copper. SFP transceiver type: Koper, Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 100 m. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 66 mm, Hoogte: 14 mm
    323,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 17 november 2021
    Brocade 8G FC SWL 8 Pack Netwerk transceiver modules
    (XBR-000164)
      Brocade 8G FC SWL 8 Pack. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 11,7 mm, Diepte: 56,4 mm, Hoogte: 10,2 mm
    1.242,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 17 november 2021
    Brocade 8G FC LWL 10km 1 Pack Netwerk transceiver modules
    (XBR-000153)
      Brocade 8G FC LWL 10km 1 Pack. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,7 mm, Hoogte: 12,4 mm
    2.228,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 19 oktober 2021
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder