• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Transceiver Modules van Brocade (5 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Soort aansluiting
    Overdrachtssnelheid (max)
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Brocade netwerk transceiver modules: 1GE Copper
    (XBR-000190)
      Brocade 1GE Copper. Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3. Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 66 mm, Hoogte: 14 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1
    289,- excl. btw
    349,69 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 8G FC SWL 8 Pack
    (XBR-000164)
      Brocade 8G FC SWL 8 Pack. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Duplex systeem: Volledig. Breedte: 11,7 mm, Diepte: 56,4 mm, Hoogte: 10,2 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1
    1099,- excl. btw
    1329,79 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 8G FC LWL 10km 1 Pack
    (XBR-000153)
      Brocade 8G FC LWL 10km 1 Pack. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,7 mm, Hoogte: 12,4 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1
    2209,- excl. btw
    2672,89 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 8G FC SWL 1 Pack
    (XBR-000163)
      Brocade 8G FC SWL 1 Pack. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm. Breedte: 11,7 mm, Diepte: 56,4 mm, Hoogte: 10,2 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: SFP LWL 4G 4Km 1Pk
    (XBR-000142)
      Brocade SFP LWL 4G 4Km 1Pk. Overdrachtssnelheid (max): 4250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,7 mm, Hoogte: 12,4 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1
    909,- excl. btw
    1099,89 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder