• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Transceiver Modules van Brocade (20 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Brocade netwerk transceiver modules: 1000BASE-BXU SFP
    (E1MG-BXU)
      Brocade 1000BASE-BXU SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    1029,- excl. btw
    1245,09 incl. btw
    Voorraad1
    Brocade netwerk transceiver modules: 100BASE-FX SFP
    (E1MG-100FX-OM)
      Brocade 100BASE-FX SFP. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    159,- excl. btw
    192,39 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 1GE Copper
    (XBR-000190)
      Brocade 1GE Copper. Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3. Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 66 mm, Hoogte: 14 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1
    299,- excl. btw
    361,79 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 10G-SFPP-SR, 850nm, up to 300m
    (10G-SFPP-SR)
      Brocade 10G-SFPP-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 300 m
    779,- excl. btw
    942,59 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 8G FC LWL 10km 1 Pack
    (XBR-000153)
      Brocade 8G FC LWL 10km 1 Pack. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,7 mm, Hoogte: 12,4 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1
    2299,- excl. btw
    2781,79 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 4x 10GBase-SR XFP
    (10G-XFP-SR-4)
      Brocade 4x 10GBase-SR XFP. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 300 m. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    4039,- excl. btw
    4887,19 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 8x 10GBase-USR SFP+
    (10G-SFPP-USR-8)
      Brocade 8x 10GBase-USR SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 100 m, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    4199,- excl. btw
    5080,79 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: E1MG-LX-OM, 1310nm, MMF, up to 10km
    (E1MG-LX-OM)
      Brocade E1MG-LX-OM. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 10000 m
    859,- excl. btw
    1039,39 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 8G FC SWL 8 Pack
    (XBR-000164)
      Brocade 8G FC SWL 8 Pack. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig. Breedte: 11,7 mm, Diepte: 56,4 mm, Hoogte: 10,2 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1
    1139,- excl. btw
    1378,19 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 10G-XFP-LR, 1310nm, up to 10km
    (10G-XFP-LR)
      Brocade 10G-XFP-LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 10000 m
    2139,- excl. btw
    2588,19 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 8x 10GBase-SR SFP+
    (10G-SFPP-SR-8)
      Brocade 8x 10GBase-SR SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 300 m, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    4009,- excl. btw
    4850,89 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: CWDM SFP, 1610nm
    (E1MG-CWDM80-1610)
      Brocade CWDM SFP, 1610nm. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1610 nm, Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 80000 m. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    4269,- excl. btw
    5165,49 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 8G FC SWL 1 Pack
    (XBR-000163)
      Brocade 8G FC SWL 1 Pack. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode. Breedte: 11,7 mm, Diepte: 56,4 mm, Hoogte: 10,2 mm. Certificering: UL / CSA 60950, CDRH Class 1 EN 60590, EN 60825 Class 1
    195,- excl. btw
    235,95 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: E1MG-TX, RJ-45, up to 100m
    (E1MG-TX)
      Brocade E1MG-TX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 100 m
    259,- excl. btw
    313,39 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 10G-SFPP-LR, 1310nm, SFP+, up to 10km
    (10G-SFPP-LR)
      Brocade 10G-SFPP-LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 10000 m
    2139,- excl. btw
    2588,19 incl. btw
    Voorraad2
    Brocade netwerk transceiver modules: 1000BASE-LHA SFP
    (E1MG-LHA-OM)
      Brocade 1000BASE-LHA SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1550 nm, Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 70000 m. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    3109,- excl. btw
    3761,89 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 8x 10GBase-LR SFP+
    (10G-SFPP-LR-8)
      Brocade 8x 10GBase-LR SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 10000 m, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    11759,- excl. btw
    14228,39 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 1000BASE-BXD SFP
    (E1MG-BXD)
      Brocade 1000BASE-BXD SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    1029,- excl. btw
    1245,09 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 8x 1000BASE-SX SFP
    (E1MG-SX-OM-8)
      Brocade 8x 1000BASE-SX SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125, Compatibele producten: Brocade Fastiron. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    2939,- excl. btw
    3556,19 incl. btw
    Brocade netwerk transceiver modules: 8x 1000BASE-LX SFP
    (E1MG-LX-OM-8)
      Brocade 8x 1000BASE-LX SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Compatibele producten: Brocade Fastiron. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    6429,- excl. btw
    7779,09 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder