• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • C2G Netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    C2G Cisco GLC-LX-SM-RGD Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk transceiver modules - .....
    (88601)
      C2G 88601. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Gewicht: 70 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    93,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G Cisco SFP-GE-L Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk transceiver modules - Zilver
    (88602)
      C2G 88602. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    64,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G Meraki Cisco® MA-SFP-1GB-SX compatibele 1000Base-SX SFP (mini-GBIC) zendmodule met digitale optische monitoring .....
    (MA-SFP-1GB-SX-LEG)
      C2G Meraki Cisco® MA-SFP-1GB-SX compatibele 1000Base-SX SFP (mini-GBIC) zendmodule met digitale optische monitoring (multimode, 850 nm, 550 m, LC, DOM) - TAA-conform. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Maximaal voltage: 3,3 V. Gewicht: 30 g
    82,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G Avaya/Nortel AA1419048-E6 compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk transceiver .....
    (88606)
      C2G 88606. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G Linksys[R] MFEFX1 compatibele TAA-conforme 100Base-FX SFP transceiver (MMF, 1310 nm, 2 km, LC) Netwerk .....
    (MFEFX1-LEG)
      C2G Linksys[R] MFEFX1 compatibele TAA-conforme 100Base-FX SFP transceiver (MMF, 1310 nm, 2 km, LC). SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs
    67,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G Brocade E1MG-SX-OM compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk transceiver modules - .....
    (88603)
      C2G 88603. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 29 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    70,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 28 september 2021
    C2G Linksys[R] MGBSX1 compatibele TAA-conforme 1000Base-SX SFP-transceiver (MMF, 850 nm, 550 m, LC) Netwerk .....
    (MGBSX1-LEG)
      C2G Linksys[R] MGBSX1 compatibele TAA-conforme 1000Base-SX SFP-transceiver (MMF, 850 nm, 550 m, LC). Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC
    76,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G Cisco SFP-GE-T compatibele 1000BASE-T Copper SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk transceiver modules - Zilver
    (88610)
      C2G 88610. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 62 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    81,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G Enterasys® MGBIC-LC03 COMPATIBELE 1000BASE-MX MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk transceiver modules
    (MGBIC-LC03-LEG)
      C2G Enterasys® MGBIC-LC03 COMPATIBELE 1000BASE-MX MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    84,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G Linksys[R] MGBLX1 compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, LC) Netwerk .....
    (MGBLX1-LEG)
      C2G Linksys[R] MGBLX1 compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, LC). SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    84,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G Linksys[R] MGBT1 compatibele TAA-conforme 1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, RJ-45) Netwerk transceiver .....
    (MGBT1-LEG)
      C2G Linksys[R] MGBT1 compatibele TAA-conforme 1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, RJ-45). SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G Meraki Cisco[R] MA-SFP-1GB-TX compatibele TAA-conforme 1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, RJ-45) Netwerk .....
    (MA-SFP-1GB-TX-LEG)
      C2G Meraki Cisco[R] MA-SFP-1GB-TX compatibele TAA-conforme 1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, RJ-45). SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 89141 Netwerk transceiver modules - Zilver
    (89141)
      C2G 89141. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Zilver
    97,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 28 september 2021
    C2G Linksys[R] MGBLH1 compatibele TAA-conforme 1000Base-LH SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 40 km, LC) Netwerk .....
    (MGBLH1-LEG)
      C2G Linksys[R] MGBLH1 compatibele TAA-conforme 1000Base-LH SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 40 km, LC). SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Lengte snoer: 40000 m
    112,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 88609 Netwerk transceiver modules
    (88609)
      C2G 88609. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Compatibele producten: Cisco. Breedte: 7,62 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 12,7 mm
    120,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 28 september 2021
    C2G Cisco GLC-EX-SMD compatibele 1000BASE-EX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk transceiver modules - Zilver
    bespaar
    14,16
    (88604)
      C2G 88604. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    123,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G Linksys[R] MGBBX1 compatibele TAA-conforme 1000Base-BX SFP transceiver (SMF, 1310 nmTx/1490 nmRx, 20 km, LC, .....
    (MGBBX1-LEG)
      C2G Linksys[R] MGBBX1 compatibele TAA-conforme 1000Base-BX SFP transceiver (SMF, 1310 nmTx / 1490 nmRx, 20 km, LC, DOM). SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    138,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 89098 Netwerk transceiver modules
    (89098)
      C2G 89098. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    522,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    C2G 89104 Netwerk transceiver modules - Zilver
    (89104)
      C2G 89104. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: X2. Kleur van het product: Zilver
    1.218,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder