• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Transceiver Modules van C2G (10 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    C2g netwerk transceiver modules: Cisco GLC-SX-MMD compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule - Zilver
    (88607)
      C2G 88607. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 54 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    81,- excl. btw
    98,01 incl. btw
    Voorraad13
    C2g netwerk transceiver modules: Cisco GLC-FE-100FX-RGD compatibele 100BASE-FX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule - .....
    (88605)
      C2G 88605. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Metallic. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    95,- excl. btw
    114,95 incl. btw
    C2g netwerk transceiver modules: Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule - .....
    (88609)
      C2G 88609. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 54 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    C2g netwerk transceiver modules: Cisco GLC-LH-SMD compatibele 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule - Zilver
    (88608)
      C2G 88608. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 57 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    99,- excl. btw
    119,79 incl. btw
    Voorraad33
    C2g netwerk transceiver modules: Cisco SFP-GE-T compatibele 1000BASE-T Copper SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule - Zilver
    (88610)
      C2G 88610. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 100 m. Gewicht: 62 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    C2g netwerk transceiver modules: Cisco GLC-LX-SM-RGD Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule - Zilver
    (88601)
      C2G 88601. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Gewicht: 70 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    C2g netwerk transceiver modules: Avaya/Nortel AA1419048-E6 compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule .....
    (88606)
      C2G 88606. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    81,- excl. btw
    98,01 incl. btw
    C2g netwerk transceiver modules: Brocade E1MG-SX-OM compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule - Zilver
    (88603)
      C2G 88603. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 29 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    C2g netwerk transceiver modules: Cisco GLC-EX-SMD compatibele 1000BASE-EX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule - Zilver
    (88604)
      C2G 88604. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    165,- excl. btw
    199,65 incl. btw
    C2g netwerk transceiver modules: Cisco SFP-GE-L Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule - Zilver
    (88602)
      C2G 88602. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC,SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder