• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Transceiver Modules van Cisco (48 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: GLC-LH-SMD
    (GLC-LH-SMD=)
      Cisco GLC-LH-SMD. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1300 nm, Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500
    809,- excl. btw
    978,89 incl.btw
    Voorraad347
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-ZX SFP
    (GLC-ZX-SMD=)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, SFP transceiver type: ZX. Golflengte: 1550 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    3259,- excl. btw
    3943,39 incl.btw
    Voorraad27
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    409,- excl. btw
    494,89 incl.btw
    Voorraad2397
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-T SFP
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    329,- excl. btw
    398,09 incl.btw
    Voorraad164
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP 1000BASE-SX transceiver module
    (MA-SFP-1GB-SX)
      Cisco MA-SFP-1GB-SX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    429,- excl. btw
    519,09 incl.btw
    Voorraad9876
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP+ 10GBASE-LR transceiver module
    (MA-SFP-10GB-LR)
      Cisco MA-SFP-10GB-LR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    3369,- excl. btw
    4076,49 incl.btw
    Voorraad9876
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connector
    (GLC-T=)
      Cisco GLC-T=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Maximaal bereik: 100 m, Soort kabel: Koper. Typisch stroomverbruik: 1,1 W. Breedte: 1,37 cm, Diepte: 7,11 cm, Hoogte: 1,4 cm
    249,- excl. btw
    301,29 incl.btw
    Voorraad1097
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP+ 10GBASE-SR transceiver module
    (MA-SFP-10GB-SR)
      Cisco MA-SFP-10GB-SR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    849,- excl. btw
    1027,29 incl.btw
    Voorraad9876
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-ZR SFP+
    (SFP-10G-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    13039,- excl. btw
    15777,19 incl.btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP 1000BASE-LX10 transceiver module
    (MA-SFP-1GB-LX10)
      Cisco MA-SFP-1GB-LX10. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    849,- excl. btw
    1027,29 incl.btw
    Voorraad9876
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC4G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC4G-SW=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Voorraad7
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km .....
    (GLC-GE-100FX=)
      Cisco GLC-GE-100FX=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    209,- excl. btw
    252,89 incl.btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP 1000BASE-T Copper transceiver module
    (MA-SFP-1GB-TX)
      Cisco MA-SFP-1GB-TX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    339,- excl. btw
    410,19 incl.btw
    Voorraad9876
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). Zendvermogen: -1.3, Afmetingen (BxDxH): 13,55 x 56,5 x 8,5 mm
    135,- excl. btw
    163,35 incl.btw
    Voorraad83
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode, Duplex systeem: Volledig. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    529,- excl. btw
    640,09 incl.btw
    Voorraad1214
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-LR-S=)
      Cisco SFP-10G-LR-S=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1539,- excl. btw
    1862,19 incl.btw
    Voorraad110
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP+ 10GBASE-LRM transceiver module
    (MA-SFP-10GB-LRM)
      Cisco MA-SFP-10GB-LRM. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    849,- excl. btw
    1027,29 incl.btw
    Voorraad9876
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex .....
    (QSFP-40G-SR-BD=)
      Cisco QSFP-40G-SR-BD=. Soort aansluiting: QSFP, Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 150 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    889,- excl. btw
    1075,69 incl.btw
    Voorraad9
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX
    (GLC-EX-SMD=)
      Cisco GLC-EX-SMD=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode
    1639,- excl. btw
    1983,19 incl.btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 40GBASE-SR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, spare
    (QSFP-40G-SR4=)
      Cisco QSFP-40G-SR4=. Soort aansluiting: QSFP+, Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 150 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Certificering: MSA
    2419,- excl. btw
    2926,99 incl.btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 8Gb/s SW SFP+
    (DS-SFP-FC8G-SW)
      Cisco 8Gb / s SW SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multi-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    135,- excl. btw
    163,35 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1-Gbps Copper Gigabit Ethernet SFP, 1000Base-T, RJ-45, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-GE-T=)
      Cisco DS-SFP-GE-T=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base-T. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Maximaal bereik: 100 m, Soort kabel: Koper. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 67,8 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    339,- excl. btw
    410,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended .....
    (GLC-LH-SMD)
      Cisco GLC-LH-SMD. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1300 nm, Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500
    809,- excl. btw
    978,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 8Gbps Fibre Channel-SW SFP transceiver module, LC connector, 4-pack - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-8G-SW-4=)
      Cisco DS-SFP-8G-SW-4=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    859,- excl. btw
    1039,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Longwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-LW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-LW=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1749,- excl. btw
    2116,29 incl.btw
    Voorraad7
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 40GBASE-CSR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, spare
    (QSFP-40G-CSR4=)
      Cisco QSFP-40G-CSR4=. Soort aansluiting: QSFP+, Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 40GBASE-CSR4. Maximaal bereik: 400 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Certificering: MSA
    2419,- excl. btw
    2926,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 40GBASE-LR4, 1310 nm, SMF transceiver module, spare
    (QSFP-40GE-LR4=)
      Cisco QSFP-40GE-LR4=. Soort aansluiting: QSFP+, Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Certificering: MSA
    11249,- excl. btw
    13611,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-ER SFP+ transceiver module for SMF, 1550-nm, LC duplex connector
    (SFP-10G-ER=)
      Cisco SFP-10G-ER=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm, Soort kabel: Single-mode
    8039,- excl. btw
    9727,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: CWDM 1590-nm SFP+, 10 Gigabit Ethernet - Zilver
    (CWDM-SFP10G-1590=)
      Cisco CWDM-SFP10G-1590=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC, PC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1590 nm. Ingangsspanning: 3.3, Stroom (max.): 0,3 A
    8449,- excl. btw
    10223,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm, LC/PC
    (GLC-SX-MMD)
      Cisco GLC-SX-MMD. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode
    409,- excl. btw
    494,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP+, SR, C-Temp
    (ONS-SC+-10G-SR=)
      Cisco SFP+, SR, C-Temp. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u. Ingangsspanning: 3.3. Certificering: MSA
    1239,- excl. btw
    1499,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector, .....
    (SFP-10G-SR-X=)
      Cisco SFP-10G-SR-X=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode
    1289,- excl. btw
    1559,69 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 24 units of GLC-FE-100FX for Catalyst 3750V2-24FS Switch
    (GLC-3750V2-FX24=)
      Cisco GLC-3750V2-FX24=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 24 stuk(s)
    2019,- excl. btw
    2442,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 2/4/8-Gbps Fibre Channel Extended Reach SFP+, LC, Spare (40km Reach) - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-ER=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-ER=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    6529,- excl. btw
    7900,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: CWDM 1510-nm SFP+, 10 Gigabit Ethernet - Zilver
    (CWDM-SFP10G-1510=)
      Cisco CWDM-SFP10G-1510=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC, PC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1510 nm. Ingangsspanning: 3.3, Stroom (max.): 0,3 A
    8449,- excl. btw
    10223,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: CWDM 1530-nm SFP+, 10 Gigabit Ethernet - Zilver
    (CWDM-SFP10G-1530=)
      Cisco CWDM-SFP10G-1530=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC, PC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1530 nm. Ingangsspanning: 3.3, Stroom (max.): 0,3 A
    8449,- excl. btw
    10223,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: CWDM 1570-nm SFP+, 10 Gigabit Ethernet - Zilver
    (CWDM-SFP10G-1570=)
      Cisco CWDM-SFP10G-1570=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC, PC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1570 nm. Ingangsspanning: 3.3, Stroom (max.): 0,3 A
    8449,- excl. btw
    10223,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-DWDM 1539.77 nm SFP+
    (DWDM-SFP10G-39.77=)
      Cisco DWDM-SFP10G-39.77=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1539,77 nm. Typisch stroomverbruik: 1,8 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 8,5 mm, Hoogte: 56,5 mm
    16289,- excl. btw
    19709,69 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: DWDM, SFP+, 1540.56nm
    (DWDM-SFP10G-40.56=)
      Cisco DWDM, SFP+, 1540.56nm. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1540,56 nm, Soort kabel: Single-mode. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    16289,- excl. btw
    19709,69 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: SFP Copper transceiver module, RJ-45 connector
    (SFP-CU-RJ45=)
      Cisco SFP-CU-RJ45=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    499,- excl. btw
    603,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units
    (GLC-3750V2-FX12=)
      Cisco GLC-3750V2-FX12=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 1 W. Aantal inbegrepen producten: 12 stuk(s)
    1229,- excl. btw
    1487,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX
    (GLC-2BX-D=)
      Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX / 1310-nm RX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1490 nm, Soort kabel: Single-mode. Ingangsspanning: 3.3. Certificering: MSA
    2129,- excl. btw
    2576,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: Multirate 10GBASE-LR/-LW and OC-192/STM-64 SR-1 XFP Module for SMF
    (XFP10GLR-192SR-L=)
      Cisco XFP10GLR-192SR-L=. Soort aansluiting: XFP, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode
    3269,- excl. btw
    3955,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-BX10-D SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1330nm/rx1270nm
    (SFP-10G-BXD-I=)
      Cisco SFP-10G-BXD-I=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1330 nm, Soort kabel: Single-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    4249,- excl. btw
    5141,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-ER SFP+
    (SFP-10G-ER-S=)
      Cisco 10GBASE-ER SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1550 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    6439,- excl. btw
    7791,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: Multirate 10GBASE-ER/-EW and OC-192/STM-64 IR-2 XFP Module for SMF
    (XFP-10GER-192IR+=)
      Cisco XFP-10GER-192IR+=. Soort aansluiting: XFP, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode
    8039,- excl. btw
    9727,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-DWDM 1538.98 nm SFP+
    (DWDM-SFP10G-38.98=)
      Cisco DWDM-SFP10G-38.98=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1538,98 nm. Typisch stroomverbruik: 1,8 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 8,5 mm, Hoogte: 56,5 mm
    16289,- excl. btw
    19709,69 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk transceiver modules: 10GBASE-BX10-U SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1270nm/rx1330nm
    (SFP-10G-BXU-I=)
      Cisco SFP-10G-BXU-I=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1270 nm, Soort kabel: Single-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    4249,- excl. btw
    5141,29 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder