• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerken van Allied Telesis (17 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Allied telesis : 44x GE AT-x600-48Ts/Xp 44x
    (AT-X600-48TS/XP-60)
      44x GE AT-x600-48Ts / Xp 44x
    6869,- excl. btw
    8311,49 incl. btw
    Allied telesis : 20 km 100 MB/1 Gigabit SFP 9 micron (Tx=1310 nm Rx=1550 nm) for iMG1400 Serie
    (AT-TN-P015)
      20 km 100 MB / 1 Gigabit SFP 9 micron (Tx=1310 nm Rx=1550 nm) for iMG1400 Serie
    179,- excl. btw
    216,59 incl. btw
    Allied telesis : Net.Cover Premium System - 1 year for AT-x930-28GTX
    (AT-X930-28GTX-SYP1)
      Net.Cover Premium System - 1 year for AT-x930-28GTX
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Allied telesis : Stacking-Modul für AT-X600/X61
    (AT-STACKXG-00)
      Stacking-Modul für AT-X600 / X61
    579,- excl. btw
    700,59 incl. btw
    Allied telesis : AT-AR4050S Next Generation Firewall Security License - 1 year subscription Includes Application .....
    (AT-FL-AR4-NGFW1)
      AT-AR4050S Next Generation Firewall Security License - 1 year subscription Includes Application Control and Web Control
    559,- excl. btw
    676,39 incl. btw
    Allied telesis : HS-STK-CBL1.0\High Speed Stacking Cableto Connect 2x SBx908 via Rear Connectors
    (HS-STK-CBL1.0)
      HS-STK-CBL1.0\High Speed Stacking Cableto Connect 2x SBx908 via Rear Connectors
    729,- excl. btw
    882,09 incl. btw
    Allied telesis : AMF master license 20 nodes for X510 1 year
    (AT-FL-X510-AM20-1Y)
      AMF master license 20 nodes for X510 1 year
    1079,- excl. btw
    1305,59 incl. btw
    Allied telesis : Rack mount brackets for AT-x230-10GP
    (990-004773-00)
      Rack mount brackets for AT-x230-10GP
    42,- excl. btw
    50,82 incl. btw
    Allied telesis : TQ0500\Omnidirectional Antenna\Gain 5dBi\Frequency Range 2.4-5.0 GHz
    (AT-TQ0500)
      TQ0500\Omnidirectional Antenna\Gain 5dBi\Frequency Range 2.4-5.0 GHz
    53,- excl. btw
    64,13 incl. btw
    Allied telesis : L2 PREMIUM LICENSE FOR IE300 enabling: EPSR master QinQ UDLD
    (AT-FL-IE3-L2-01)
      L2 PREMIUM LICENSE FOR IE300 enabling: EPSR master QinQ UDLD
    115,- excl. btw
    139,15 incl. btw
    Allied telesis : Rack Mount Shelf for the AR3050S  AR4050S  AR2050V  XS900MX
    (990-004832-00)
      Rack Mount Shelf for the AR3050S AR4050S AR2050V XS900MX
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Allied telesis : Net.Cover Premium System - 3 years for AT-x930-28GTX
    (AT-X930-28GTX-SYP3)
      Net.Cover Premium System - 3 years for AT-x930-28GTX
    899,- excl. btw
    1087,79 incl. btw
    Allied telesis : 5-Pack Wallmount brackets for AT-MMC200/AT-MMC2000 series media Converters
    (AT-MMCWLMT-005)
      5-Pack Wallmount brackets for AT-MMC200 / AT-MMC2000 series media Converters
    72,- excl. btw
    87,12 incl. btw
    Allied telesis : Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL LC connector
    (AT-2914SX/LC-001)
      Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL LC connector
    255,- excl. btw
    308,55 incl. btw
    Allied telesis : AT-AR4050S Advanced Threat Protection Security License - 1 year subscription Includes IP Reputation .....
    (AT-FL-AR4-ATP1)
      AT-AR4050S Advanced Threat Protection Security License - 1 year subscription Includes IP Reputation Malwa re Protectionand Anti-virus
    659,- excl. btw
    797,39 incl. btw
    Allied telesis : AMF Master License 40 Nodes For X930 1 YEAR
    (AT-FL-X930-AM40-1Y)
      AMF Master License 40 Nodes For X930 1 YEAR
    1579,- excl. btw
    1910,59 incl. btw
    Allied telesis : Vista Manager EX Base License for 1 Year
    (AT-FLVISTABASE-1YR)
      Vista Manager EX Base License for 1 Year
    1789,- excl. btw
    2164,69 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder