• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    249,-excl. btw
    Op voorraad (28)
    Levertijd: 1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Allied Telesis 990-003484-001 netwerkkaart

    Allied Telesis netwerkkaart: AT-2911SX/SC-001

    Productcode: 990-003484-001  |  EAN/UPC: 5054484430148
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Allied Telesis netwerkkaart: AT-2911SX/SC-001 kenmerken

    AT-2911SX/SC-001, PCI-E, 1Gbps, SC

    Allied Telesis AT-2911SX/SC-001, Intern, Bedraad, PCI-E, Fiber, 1000 Mbit/s

    Allied Telesis 2911 serie Fiber-to-the-Desktop Network Interface Cards (NIC) zijn voorzien van een PCI Express ( PCIe x1 ) bus design en leveren de maximaal beschikbare bandbreedte en bus efficienty met een laag stroomverbruik. Deze Gigabit netwerk adapters zijn voorzien van diverse management features zoals Windows Management Instrumentation (WMI), SNMP en PCI Express v2.0 voor gedetailleerde testen, diagnoses en analyses. De AT-2911SX/SC heeft een Gigabit Multimode fiber aansluiting een SC connector.

    - VLAN support
    - Smart Load Balancing (SLB) and failover
    - MSI and MSI-X capabilities (up to 17 MSI vectors)
    - I/O virtualization support for VMWare
    - NetQueue and Microsoft VMQ
    - Link aggregation smart switch
    - Link aggregation LACP

    Garantie
    • 2Jaar

    Specificaties

    Allied Telesis netwerkkaart: AT-2911SX/SC-001 specificaties
    Bandbreedte
    Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    Full duplex Ja
    Certificaten
    RoHS compliance Ja
    Design
    LED-indicatoren Activiteit, Link
    Eisen aan de omgeving
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
    Gewicht en omvang
    Hoogte 69 mm
    Gewicht 68 g
    Breedte 88 mm
    Minimale systeemeisen
    Ondersteunt Windows Ja
    Ondersteunt Linux Ja
    Netwerk
    Bekabelingstechnologie 10/100/1000BaseT(X)
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
    Fiber ethernet cabling technologie 1000Base‑SX
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    iSCSI support Ja
    Ethernet LAN Ja
    Ethernet interface type Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
    VLAN-tagging Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.2,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
    Poorten & interfaces
    Vezel-optische connector SC
    Fibre channel-poorten 1
    Interface Fiber
    Hostinterface PCI-E
    PCI versie 1.0
    Intern Ja
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Receive Side Scaling (RSS) Ja
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen SNMP

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    30,- excl. btw
    Voorraad110
    C2G fiber optic kabel: 2m SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
      C2G 85514. Lengte snoer: 2 m, Soort
      kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC,
      Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    21,- excl. btw
    Voorraad28
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    25,- excl. btw
    Voorraad87

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    AT-2911SX/SC-001
    Allied Telesis
    Allied Telesis
    301.29 EUR new
    AT-2911SX/SC-001, PCI-E, 1Gbps, SC
    Allied Telesis netwerkkaart: AT-2911SX/SC-001 Allied Telesis netwerkkaart: AT-2911SX/SC-001
    https://www.centralpoint.be/nl/netwerkkaarten-adapters/allied-telesis/at-2911sx-sc-001-art-990-003484-001-num-4803981/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder