• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerkkaarten & -adapters van Avocent (2 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Connectiviteitstechnologie
    Hostinterface
    Overdrachtssnelheid (max)
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Avocent netwerkkaart: 10/100 Cardbus Adapter D-LINK
    (PCM1800)
      Avocent 10 / 100 Cardbus Adapter D-LINK. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: CardBus. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10 / 100 Mbps
    169,- excl. btw
    204,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Avocent netwerkkaart: 32-Bit Card Bus 100Base-FX Multi-Mode Network Card
    (PCM1900)
      Avocent 32-Bit Card Bus 100Base-FX Multi-Mode Network Card. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: CardBus. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10 / 100 Mbps. Voldoet aan industriestandaarden: 100Base-FX
    659,- excl. btw
    797,39 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder