• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: ethernetkabels
    • Lengte snoer 5 m
    28,-excl. btw
    Ook refurbished leverbaar (- 16,-)
    Op voorraad (25)
    Levertijd: 1-2 werkdag(en)
    Gratis Verzending!
    Cisco SFP-H10GB-CU5M netwerkkabel

    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter, Passive

    Productcode: SFP-H10GB-CU5M  |  EAN/UPC: 4053162147744
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter, Passive kenmerken

    Cisco SFP-H10GB-CU5M. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Zwart

    Cisco SFP-H10GB-CU5M, 5 m, SFP+, SFP+, Zwart

    Specificaties

    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter, Passive specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 5 m
    Kenmerken
    Aansluiting 1 SFP+
    Materiaal buitenmantel Polyvinyl chloride (PVC)
    Kleur kabel Zwart
    Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
    Aansluiting 2 SFP+
    Verpakking
    Aantal per verpakking 1
    MPN & EAN
    MPN SFP-H10GB-CU5M, SFP-H10GB-CU5M=, 0882658210716, 4053162147744, 4053162301757, 5901165707030
    EAN

    Opties

    Cisco netwerk transceiver modules: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 850
      nm. Breedte: 8,5 mm,...
    129,- excl. btw
    Voorraad93
    Cisco netwerk transceiver modules: 8Gbps Fibre Channel-SW SFP transceiver module, LC connector, 4-pack - Roestvrijstaal
      Cisco DS-SFP-8G-SW-4=.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 50/125, 62.5/125,
      Golflengte: 850 nm. Breedte:...
    789,- excl. btw
    Cisco netwerk transceiver modules: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare - Roestvrijstaal
      Cisco DS-SFP-FC4G-SW=.
      Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 850
      nm. Breedte: 8,5 mm,...
    105,- excl. btw
    Cisco netwerkswitch module: N55-M16UP
      Cisco N55-M16UP. Ethernet LAN,
      data-overdrachtsnelheden: 1000,10000
      Mbit/s. Compatibiliteit: Cisco Nexus
      5548, 5548P, 5548UP, 5596UP
    4719,- excl. btw

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter, Passive
    Cisco
    Cisco
    33.88 EUR new
    Cisco SFP-H10GB-CU5M. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter, Passive Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter, Passive
    https://www.centralpoint.be/nl/netwerkkabels/cisco/10gbase-cu-sfp-plus-cable-5-meter-passive-art-sfp-h10gb-cu5m-num-1107213/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder