• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • netwerkswitch modules

     
    Weergave
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 9300, 8 x 10GE, spare
    (C9300-NM-8X=)
      Cisco C9300-NM-8X=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 9300
    1.509,- excl. btw
    Voorraad392
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500 E-Seri 48-Port 10/100/1000
    (WS-X4748-RJ45-E=)
      Cisco WS-X4748-RJ45-E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3az,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 402386 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, 4507R-E, 4510R-E. Certificering: ROHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd...
    5.829,- excl. btw
    Voorraad6
    Cisco netwerkswitch module: 4 x Gigabit Ethernet/2 x 10 Gigabit Ethernet network module for Catalyst 3850, Spare
    (C3850-NM-2-10G=)
      Cisco C3850-NM-2-10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T,10GBASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850. Aansluitingen: 2 x 1GE RJ-45 2 x 10GE RJ-45
    1.509,- excl. btw
    Voorraad209
    Cisco netwerkswitch module: 4 x Gigabit Ethernet/4 x 10 Gigabit Ethernet network module for Catalyst 3850, Spare
    (C3850-NM-4-10G=)
      Cisco C3850-NM-4-10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T,10GBASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    2.669,- excl. btw
    Voorraad153
    Cisco netwerkswitch module: FlexStack-Plus
    (C2960X-STACK)
      Cisco FlexStack-Plus. Mean time between failures (MTBF): 17128090 uur
    589,- excl. btw
    Voorraad2838
    Cisco netwerkswitch module: 8 x 10/100 TX, 2.8 W, 1 kg
    (IEM-3000-8TM=)
      Cisco IEM-3000-8TM=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 926999 uur, Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC. Typisch stroomverbruik: 2,8 W. Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm, Gewicht: 1 kg
    Cisco netwerkswitch module: 4 x Gigabit Ethernet network module for Catalyst 3850, Spare
    (C3850-NM-4-1G=)
      Cisco C3850-NM-4-1G=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    339,- excl. btw
    Voorraad114
    Cisco netwerkswitch module: Module/Catalyst 3650 Stack Spare
    (C3650-STACK-KIT=)
      Cisco C3650-STACK-KIT=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Compatibiliteit: 3650-24, 3650-48
    979,- excl. btw
    Voorraad758
    Cisco netwerkswitch module: 2-port Gigabit Ethernet, dual-mode GE/SFP, Network Interface Module
    (NIM-2GE-CU-SFP=)
      Cisco NIM-2GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 252 g. Aansluitingen: 2 x GE / SFP
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500E Series, 48-Port, 802.3af PoE and 802.3at PoEP, 10/100/1000 (RJ-45), Spare
    (WS-X4748-RJ45V+E=)
      Cisco WS-X4748-RJ45V+E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Switchingcapaciteit: 24 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 183330 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, 4507R-E, 4510R-E. Certificering: ROHS5, Veiligheid: UL 1950, EN...
    7.489,- excl. btw
    Voorraad4
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500E Series 12-Port 10 Gigabit Ethernet (SFP+) line card, Spare
    (WS-X4712-SFP+E=)
      Cisco WS-X4712-SFP+E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP+. Switchingcapaciteit: 48 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 387172 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E. Typisch stroomverbruik: 90 W
    21.389,- excl. btw
    Voorraad21
    Cisco netwerkswitch module: 8-port Layer 2 Gigabit Ethernet LAN Switch NIM, Spare
    (NIM-ES2-8=)
      Cisco NIM-ES2-8=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco 4000 Series. Beheerplatform: SNMPv1, v2, v3, IGMP, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 188 x 122 x 21 mm, Gewicht: 108 g
    749,- excl. btw
    Voorraad8
    Cisco netwerkswitch module: 1-port Gigabit Ethernet, dual-mode GE/SFP, Network Interface Module
    (NIM-1GE-CU-SFP=)
      Cisco NIM-1GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 240 g. Aansluitingen: 1 x GE / SFP
    879,- excl. btw
    Voorraad15
    Cisco netwerkswitch module: Meraki 8x1 GbE Copper Interface
    (IM-8-CU-1GB)
      Meraki IM-8-CU-1GB. Ethernet interface type: Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Copper ethernet cabling technologie: 1000BASE-T. Compatibiliteit: Meraki MX400, MX600
    3.169,- excl. btw
    Voorraad9876
    Cisco netwerkswitch module: Meraki 8x1 GbE SFP Interface
    (IM-8-SFP-1GB)
      Meraki IM-8-SFP-1GB. Ethernet interface type: Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X. Compatibiliteit: Meraki MX400, MX600
    3.959,- excl. btw
    Voorraad9876
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 9300, 4 x 1GE, spare
    (C9300-NM-4G=)
      Cisco C9300-NM-4G=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 9300
    309,- excl. btw
    Voorraad83
    Cisco netwerkswitch module: Meraki 2x10 GbE SFP+ Interface
    (IM-2-SFP-10GB)
      Meraki IM-2-SFP-10GB. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Meraki MX400, MX600
    3.169,- excl. btw
    Voorraad9876
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 9300, 2 x 40GE, spare
    (C9300-NM-2Q=)
      Cisco C9300-NM-2Q=. Ethernet interface type: 40 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 9300
    1.509,- excl. btw
    Voorraad7
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 3850 8 x 10GE Network Module, spare
    (C3850-NM-8-10G=)
      Cisco C3850-NM-8-10G=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,10GBASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Compatibiliteit: WS-C3850-12X48U, WS-C3850-24XU, WS-C3850-24XS
    4.629,- excl. btw
    Voorraad12
    Cisco netwerkswitch module: N55-M16UP
    (N55-M16UP=)
      Cisco N55-M16UP. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5548, 5548P, 5548UP, 5596UP
    4.839,- excl. btw
    Voorraad10
    Cisco netwerkswitch module: 8 x 10 Gigabit Ethernet Port uplink module, Spare
    (C4KX-NM-8SFP+=)
      Cisco C4KX-NM-8SFP+=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. Compatibiliteit: WS-C4500X-32SFP+ WS-C4500X-16SFP+ WS-C4500X-F-32SFP+ WS-C4500X-F-16SFP+
    6.979,- excl. btw
    Voorraad32
    Cisco netwerkswitch module: 4-port Layer 2 Gigabit Ethernet LAN Switch NIM, Spare
    (NIM-ES2-4=)
      Cisco NIM-ES2-4=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco 4000 Series. Beheerplatform: SNMPv1, v2, v3, IGMP, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 79 x 122 x 21 mm, Gewicht: 79 g
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500E Series 12-Port 10 Gigabit Ethernet (SFP+) line card, Spare
    (WS-X4712-SFP-E=)
      Cisco WS-X4712-SFP-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Switchingcapaciteit: 48 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 387172 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E. Typisch stroomverbruik: 90 W. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd Ed. EN 60950-1, 2nd Ed. UL...
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500E Series Supervisor, 928 Gbps, Spare
    (WS-X45-SUP8-E=)
      Cisco WS-X45-SUP8-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ae. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 928 Gbit / s, Verzending snelheid: 250 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500E. Typisch stroomverbruik: 400 W. Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950-1, Elektromagnetische...
    15.839,- excl. btw
    Voorraad7
    Cisco netwerkswitch module: Blank module (replaces Multirate port card)
    (C6880-X-CVR-E=)
      Cisco C6880-X-CVR-E=. Compatibiliteit: Catalyst 6880-X
    Cisco netwerkswitch module: WS-X6K-5DB-ATT=
    (WS-X6K-5DB-ATT=)
      Cisco WS-X6K-5DB-ATT=. Golflengte: 1550 nm, RX sensitiviteit: 5 dB. Compatibiliteit: Catalyst 6500. Afmetingen (BxDxH): 36 x 121 x 18 mm, Gewicht: 300 g
    Cisco netwerkswitch module: IEM-3000-4PC
    (IEM-3000-4PC=)
      Cisco IEM-3000-4PC. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX. MAC-adrestabel: 8000 entries. Mean time between failures (MTBF): 1494990 uur, Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC. Typisch stroomverbruik: 7,3 W. Veiligheid: UL / CSA, CE (Europe), C-Tick (Australia / New Zealand), KCC (Korea), ANATEL (Brazil), China RoHS, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15...
    Cisco netwerkswitch module: Nexus 7700 M3
    (N77-M348XP-23L=)
      Cisco Nexus 7700 M3. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s
    Cisco netwerkswitch module: WS-X4712-SFP-E-RF
    (WS-X4712-SFP-E-RF)
      Cisco WS-X4712-SFP-E-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP+. Switchingcapaciteit: 48 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, Mean time between failures (MTBF): 387172 uur. Typisch stroomverbruik: 90 W
    3.149,- excl. btw
    Voorraad1
    Cisco netwerkswitch module: 2208XP Fabric I/O Extender, 8x 10GbE/FCoE Ports to Fabric Interconnect, 32x Internal .....
    (UCS-IOM-2208XP=)
      Cisco UCS-IOM-2208XP=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco UCS 5108. Aansluitingen: 8x 10GbE / FCoE
    Cisco netwerkswitch module: WS-X4724-SFP-E
    (WS-X4724-SFP-E=)
      Cisco WS-X4724-SFP-E. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Mean time between failures (MTBF): 1139510 uur, Compatibiliteit: Catalyst 4500. Typisch stroomverbruik: 40 W. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd Ed. EN 60950-1, 2nd Ed. UL 60950-1,..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC 15J Class A, VCCI Class A, CE Marking, EN 55022...
    Cisco netwerkswitch module: 8-port PoE/PoE+ Layer 2 Gigabit Ethernet LAN Switch NIM, Spare
    (NIM-ES2-8-P=)
      Cisco NIM-ES2-8-P=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco 4000 Series. Beheerplatform: SNMPv1, v2, v3, IGMP, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 188 x 122 x 21 mm, Gewicht: 149 g
    Cisco netwerkswitch module: Enhanced EtherSwitch SM, L2, 23 x Fast Ethernet, 1 x Gigabit Ethernet, Spare
    (SM-ES2-24=)
      Cisco SM-ES2-24=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,1000BASE-TX,100BASE-TX. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Certificering: 47 CFR 15, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS / NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN..., Veiligheid: UL 60950-1, CAN /...
    Cisco netwerkswitch module: ASR 900 8-Port 10/100/1000 Ethernet Interface Module
    (A900-IMA8T=)
      Cisco A900-IMA8T=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T. Compatibiliteit: Cisco ASR 900
    Cisco netwerkswitch module: Nexus 5548P/5548UP switch daughter card, Version 2, Spare
    (N55-D160L3-V2=)
      Cisco N55-D160L3-V2=. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 160 Gbit / s, Verzending snelheid: 240 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5548P / 5548UP
    Cisco netwerkswitch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2/3 switching, 24x Gigabit Ethernet, PoE, Spare
    (SM-ES3G-24-P=)
      Cisco SM-ES3G-24-P=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Certificering: 47 CFR 15, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS / NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN..., Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA...
    Cisco netwerkswitch module: Nexus 7009 Fabric2
    (N7K-C7009-FAB-2=)
      Cisco Nexus 7009 Fabric2. Bandbreedte: 110 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: Cisco Data Center Network Manager (DCNM) 5.2. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, AS / NZS 60950, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15 (CFR 47) (USA) Class A, ICES-003 (Canada) Class A, EN55022 (Europe) Class A, CISPR22.... Afmetingen (BxDxH): 114,3 x 571,5 x 44,5 mm, Gewicht: 2,27 kg
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500E Series Supervisor, 848 Gbps, Spare
    (WS-X45-SUP7-E=)
      Cisco WS-X45-SUP7-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3az. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 848 Gbit / s, Verzending snelheid: 250 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500. Typisch stroomverbruik: 280 W. Veiligheid: UL 60950CAN / CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS / NZS 3260, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15...
    Cisco netwerkswitch module: Supervisor Engine 2T
    (VS-S2T-10G=)
      Cisco Supervisor Engine 2T. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. MAC-adrestabel: 128000 entries, Switchingcapaciteit: 80 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506-E, 6509-E, 6509-V-E, 6513E. Beheerplatform: Cisco Works, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS
    Cisco netwerkswitch module: WAVE-INLN-GE-4T
    (WAVE-INLN-GE-4T=)
      Cisco WAVE-INLN-GE-4T. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco WAVE 294, 594, 694, 7541, 7571, 8541
    Cisco netwerkswitch module: 4 100MB SFP ports
    (IEM-3000-4SM=)
      Cisco IEM-3000-4SM=. Compatibiliteit: IE-3000-4TC, IE-3000-8TC, IE-3000-4TC-E, IE-3000-8TC-E
    Cisco netwerkswitch module: SM-X EtherSwitch L2/L3 SM 24GE POE+
    (SM-X-ES3-24-P=)
      Cisco SM-X-ES3-24-P=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet
    Cisco netwerkswitch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2/3, 15x Fast Ethernet, 1 GE, PoE, Spare
    (SM-ES3-16-P=)
      Cisco SM-ES3-16-P=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Certificering: 47 CFR 15, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS / NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN...,...
    Cisco netwerkswitch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2 switching, 23 ports FE, 1 port GE, POE capable, .....
    (SM-ES3-24-P=)
      Cisco SM-ES3-24-P=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 206 x 207 x 40 mm, Gewicht: 2,5 kg
    Cisco netwerkswitch module: Nexus 5548P/5548UP switch daughter card
    (N55-D160L3=)
      Cisco N55-D160L3=. Switchingcapaciteit: 160 Gbit / s, Verzending snelheid: 240 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5548P / 5548UP
    Cisco netwerkswitch module: 1-port Packet-over-T3/E3 Service Module
    (SM-X-1T3/E3=)
      Cisco SM-X-1T3 / E3=. Compatibiliteit: Cisco 2900, 3900, 4451-X (ISR4451-X). Afmetingen (BxDxH): 180 x 183 x 39 mm. Aansluitingen: 1 x T3 / E3
    Cisco netwerkswitch module: 12-port 10G BASE-T Ethernet Module, Spare
    (N55-M12T=)
      Cisco N55-M12T=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5596T
    Cisco netwerkswitch module: 6800 Series 48-Port 1 Gigabit Copper Ethernet Module with DFC4, Spare
    (WS-X6848-TX-2T=)
      Cisco WS-X6848-TX-2T=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LH,1000BASE‑LX,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX. Compatibiliteit: Cisco 6500. Typisch stroomverbruik: 405 W. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm
    Cisco netwerkswitch module: 6800 Series 48-Port 1 Gigabit SFP Fiber Ethernet Module with DFC4, Spare
    (WS-X6848-SFP-2T=)
      Cisco WS-X6848-SFP-2T=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Typisch stroomverbruik: 334,44 W
    Cisco netwerkswitch module: ASA 5585-X Half Width Network Module
    (ASA5585-NM-4-10GE=)
      Cisco ASA 5585-X Half Width Network Module. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Cisco ASA 5585-X
    Cisco netwerkswitch module: Nexus 7000 F2
    (N7K-F248XP-25)
      Cisco Nexus 7000 F2. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Qaz, IEEE 802.1Qbb. Vezel-optische connector: SFP, SFP+. Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: DCNM. Afmetingen (BxDxH): 389 x 556 x 44 mm
    Cisco netwerkswitch module: Nexus 7000 F2e
    (N7K-F248XP-25E=)
      Cisco Nexus 7000 F2e. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Qaz,IEEE 802.1Qbb. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. MAC-adrestabel: 16384 entries, Verzending snelheid: 720 Mpps, Bandbreedte: 480 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 72 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: DCNM
    Cisco netwerkswitch module: ASA 5545-Xand 5555-X interface card slot (blank) (spare)
    (ASA-IC-C-BLANK=)
      Cisco ASA-IC-C-BLANK=. Compatibiliteit: Cisco ASA 5545-X / 5555-X
    Cisco netwerkswitch module: 8 x 100 FX, 10.1W, 1.45 kg
    (IEM-3000-8FM=)
      Cisco IEM-3000-8FM=. Vezel-optische connector: FX. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 264689 uur, Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC. Typisch stroomverbruik: 10,1 W. Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm, Gewicht: 1,45 kg
    Cisco netwerkswitch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2/3 switching, 16x Gigabit Ethernet, PoE, Spare
    (SM-ES3G-16-P=)
      Cisco SM-ES3G-16-P=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Certificering: 47 CFR 15, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS / NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN..., Veiligheid: UL 60950-1,...
    Cisco netwerkswitch module: Nexus 5596 Layer 3 Expansion Module, version 2, Spare
    (N55-M160L3-V2=)
      Cisco N55-M160L3-V2=. Switchingcapaciteit: 160 Gbit / s, Verzending snelheid: 240 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5596UP, 5596T
    Cisco netwerkswitch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2/3 switching, 48x Fast Ethernet, 2x SFP, POE capable, Spare
    (SM-D-ES3-48-P=)
      Cisco SM-D-ES3-48-P=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Certificering: 47 CFR 15, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS / NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN..., Veiligheid: UL 60950-1, CAN /...
    Cisco netwerkswitch module: Supervisor Engine 7L-E
    (WS-X45-SUP7L-E=)
      Cisco Supervisor Engine 7L-E. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3az. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 520 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 183341 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500E. Typisch stroomverbruik: 263 W. Veiligheid: UL 60950CAN / CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS...
    Cisco netwerkswitch module: WS-X6848-TX-2TXL
    (WS-X6848-TX-2TXL=)
      Cisco WS-X6848-TX-2TXL. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LH,1000BASE‑LX,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX. Compatibiliteit: Cisco 6500. Typisch stroomverbruik: 410 W. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm
    Nieuw, open doos
    Cisco netwerkswitch module: FlexStack-Plus
    (C2960X-STACK-STCK1)
      Cisco FlexStack-Plus. Mean time between failures (MTBF): 17128090 uur
    238,90 excl. btw
    Voorraad1
    Cisco netwerkswitch module: SM-X EtherSwitch SM, Layer 2/3 switching, 16 ports GE, POE+ capable, Spare
    (SM-X-ES3-16-P=)
      Cisco SM-X-ES3-16-P=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 4451-X Cisco 3900 Cisco 2921 Cisco 2911. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 206 x 207 x 40 mm, Gewicht: 900 g
    Cisco netwerkswitch module: ASA 5585-X 20-port 1 Gigabit Ethernet module
    (ASA5585-NM-20-1GE=)
      Cisco ASA5585-NM-20-1GE=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X. Compatibiliteit: Cisco ASA 5585-X
    Nieuw, open doos
    Cisco netwerkswitch module: FlexStack-Plus
    (C2960X-STACK-STCK1-STCK1)
      Cisco FlexStack-Plus. Mean time between failures (MTBF): 17128090 uur
    238,90 excl. btw
    Voorraad1
    Cisco netwerkswitch module: ASR 900 Combo 8 port 10/100/1000 and 1 port 10GE SFP+ Interface Module, Spare
    (A900-IMA8T1Z=)
      Cisco A900-IMA8T1Z=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: ASR 900
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 9500 Series Network Module 2-port 40 Gigabit Ethernet with QSFP+, Spare
    (C9500-NM-2Q=)
      Cisco C9500-NM-2Q=. Ethernet interface type: 40 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+. Compatibiliteit: Catalyst 9500
    Cisco netwerkswitch module: SFP Combo IM—Eight-port Gigabit Ethernet (8X1GE) + One-port 10 Gigabit Ethernet (1X10GE)
    (A900-IMA8S1Z=)
      Cisco A900-IMA8S1Z=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco ASR 914
    Cisco netwerkswitch module: WS-X4640-CSFP-E
    (WS-X4640-CSFP-E=)
      Cisco WS-X4640-CSFP-E. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3x. Vezel-optische connector: SFP. Mean time between failures (MTBF): 347724 uur. Typisch stroomverbruik: 120 W. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd Ed. EN 60950-1, 2nd Ed. UL 60950-1,..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC 15J Class A, VCCI...
    Cisco netwerkswitch module: C6800-32P10G
    (C6800-32P10G=)
      Cisco C6800-32P10G. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ak,IEEE.... MAC-adrestabel: 128000 entries, Switchingcapaciteit: 160 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 2,5 MB, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6800. Beheerplatform: ETHERLIKE-MIB (RFC 1643), IF-MIB (RFC 1573), Bridge MIB (RFC 1493), CISCO-STACK-MIB,.... Typisch stroomverbruik: 587,6 W
    Cisco netwerkswitch module: WS-X4748-SFP-E
    (WS-X4748-SFP-E=)
      Cisco WS-X4748-SFP-E. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Mean time between failures (MTBF): 876100 uur. Typisch stroomverbruik: 92 W. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd Ed. EN 60950-1, 2nd Ed. UL 60950-1,..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC 15J Class A, VCCI Class A, CE Marking, EN 55022 Class A, EN 55024 Class...
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder