• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Niet Gecategoriseerd van Broadcom (64 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Broadcom : 16GB Optical SFP+SW MMF
    (LPE16100-OPTX2)
      16GB Optical SFP+SW MMF
    829,- excl. btw
    1003,09 incl. btw
    Broadcom : SAS 9380-8i8e Single Kit 2GB
    (05-25716-00)
      SAS 9380-8i8e Single Kit 2GB
    969,- excl. btw
    1172,49 incl. btw
    Broadcom : 0.6m MiniSAS SFF-8087-MiniSAS SFF-8087
    (CBL-SFF8087-06M)
      0.6m MiniSAS SFF-8087-MiniSAS SFF-8087
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Broadcom : CBL-SFF8087OCF-05M
    (CBL-SFF8087OCF05M)
      CBL-SFF8087OCF-05M
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad432
    Broadcom : 0.6m MiniSAS SFF-8087-SATA Dan-out FWD
    (CBL-SFF8087OCF06M)
      0.6m MiniSAS SFF-8087-SATA Dan-out FWD
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad65
    Broadcom : 1m MiniSAS SFF-8087-SATA Fan-out Fwd
    (CBL-SFF8087OCF10M)
      1m MiniSAS SFF-8087-SATA Fan-out Fwd
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad452
    Broadcom : 0.5m MiniSAS SFF-8087-MiniSAS SFF-8087
    (CBL-SFF8087-05M)
      0.5m MiniSAS SFF-8087-MiniSAS SFF-8087
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad29
    Broadcom : CBL-RA8087SB-10M 1m RA SFF-8087-SFF-8087
    (L5-00198-00)
      CBL-RA8087SB-10M 1m RA SFF-8087-SFF-8087
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Voorraad4
    Broadcom : LSI00274 SATA FWD Breakout Cbl Custom
    (L5-00197-00)
      LSI00274 SATA FWD Breakout Cbl Custom
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Broadcom : LSI00314 Cbl Assy Mini-SAS SFF8087
    (L5-00209-00)
      LSI00314 Cbl Assy Mini-SAS SFF8087
    35,- excl. btw
    42,35 incl. btw
    Broadcom : 0.6m MiniSAS SFF-8087-x4 SFF-8482 w/Pwr
    (CBL-SAS8087OCF06M)
      0.6m MiniSAS SFF-8087-x4 SFF-8482 w / Pwr
    42,- excl. btw
    50,82 incl. btw
    Broadcom : Remote Cab/Interposer K Remt Cab/intrpsr
    (L5-25185-00)
      Remote Cab / Interposer K Remt Cab / intrpsr
    42,- excl. btw
    50,82 incl. btw
    Voorraad3
    Broadcom : 1m Ext MiniSAS SFF-8088-MiniSAS SFF-8088
    (CBL-SFF8088SAS10M)
      1m Ext MiniSAS SFF-8088-MiniSAS SFF-8088
    76,- excl. btw
    91,96 incl. btw
    Voorraad53
    Broadcom : 2m Ext MiniSAS SFF-8088-MiniSAS SFF-8088
    (CBL-SFF8088SAS20M)
      2m Ext MiniSAS SFF-8088-MiniSAS SFF-8088
    83,- excl. btw
    100,43 incl. btw
    Broadcom : SkyHawk 10GBASE-SR Single Transceiver
    (CDRRK)
      SkyHawk 10GBASE-SR Single Transceiver
    95,- excl. btw
    114,95 incl. btw
    Voorraad300
    Broadcom : CBL-SFF8644-8088-10M 1mExtrnl CabSFF8644
    (L5-25196-00)
      CBL-SFF8644-8088-10M 1mExtrnl CabSFF8644
    125,- excl. btw
    151,25 incl. btw
    Broadcom : CBL-SFF8644-10M 1m external Cab SFF8644
    (L5-25198-00)
      CBL-SFF8644-10M 1m external Cab SFF8644
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Voorraad158
    Broadcom : CBL-SFF8644-8088-20M 2mExtrnl CabSFF8644
    (L5-25199-00)
      CBL-SFF8644-8088-20M 2mExtrnl CabSFF8644
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Voorraad10
    Broadcom : CBL-SFF8644-20M 2mExtrnl CabSFF8644
    (L5-25201-00)
      CBL-SFF8644-20M 2mExtrnl CabSFF8644
    159,- excl. btw
    192,39 incl. btw
    Voorraad93
    Broadcom : Transceiver SW 850nm 3.3V 8.5
    (LPE12100-OPT)
      Transceiver SW 850nm 3.3V 8.5
    199,- excl. btw
    240,79 incl. btw
    Broadcom : Emulex OneConnect 10Base SR Optical SFP+
    (OC10-SR-OPT-1)
      Emulex OneConnect 10Base SR Optical SFP+
    205,- excl. btw
    248,05 incl. btw
    Broadcom : LSI00338 Mini-SAS HD to Mini-SAS 6m
    (L5-25194-00)
      LSI00338 Mini-SAS HD to Mini-SAS 6m
    289,- excl. btw
    349,69 incl. btw
    Broadcom : CBL-SFF8644-60M 6m external Cab SFF8644
    (L5-25195-00)
      CBL-SFF8644-60M 6m external Cab SFF8644
    295,- excl. btw
    356,95 incl. btw
    Broadcom : Transceiver SW 850nm 3.3V 8.5
    (LPE12100-OPTX2)
      Transceiver SW 850nm 3.3V 8.5
    389,- excl. btw
    470,69 incl. btw
    Broadcom : Emulex OneConnect 10Base SR Optical SFP+
    (OC10-SR-OPT-2)
      Emulex OneConnect 10Base SR Optical SFP+
    399,- excl. btw
    482,79 incl. btw
    Broadcom : LSI00305 MR SAS 9266-4I Single Kit D1
    (L5-25413-11)
      LSI00305 MR SAS 9266-4I Single Kit D1
    489,- excl. btw
    591,69 incl. btw
    Voorraad12
    Broadcom : Emulex OneConnect 10Base LR Optical SFP+
    (OC10-LR-OPT-1)
      Emulex OneConnect 10Base LR Optical SFP+
    509,- excl. btw
    615,89 incl. btw
    Broadcom : MegaRAID SAS 9266-4i SGL 4P Int 6Gb/s
    (L5-25413-15)
      MegaRAID SAS 9266-4i SGL 4P Int 6Gb / s
    519,- excl. btw
    627,99 incl. btw
    Voorraad14
    Broadcom : Emulex OneConnect 40BaseSR4 Optical QSFP
    (OC40-SR4-OPT-1)
      Emulex OneConnect 40BaseSR4 Optical QSFP
    549,- excl. btw
    664,29 incl. btw
    Broadcom : 16GB Optical SFP+SW MMF
    (LPE16100-OPT)
      16GB Optical SFP+SW MMF
    559,- excl. btw
    676,39 incl. btw
    Broadcom : MegaRAID SAS 9260-8i SGL 8P 6GbsSATA+SAS
    (L5-25121-28)
      MegaRAID SAS 9260-8i SGL 8P 6GbsSATA+SAS
    689,- excl. btw
    833,69 incl. btw
    Voorraad130
    Broadcom : LP 32GFC SW SFP+Opt Tcvr 1pc
    (LP32-SW-OPT-1)
      LP 32GFC SW SFP+Opt Tcvr 1pc
    999,- excl. btw
    1208,79 incl. btw
    Broadcom : LP 32GFC SW SFP+Opt Tcvr 2pc
    (LP32-SW-OPT-2)
      LP 32GFC SW SFP+Opt Tcvr 2pc
    1489,- excl. btw
    1801,69 incl. btw
    Broadcom : CBL-SFF8087SB-08M 8m Mini-SAS SFF8087
    (L5-00190-00)
      CBL-SFF8087SB-08M 8m Mini-SAS SFF8087
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad48
    Broadcom : LSI00256 SFF 8087 Mini-SAS 0.6m
    (L5-00191-00)
      LSI00256 SFF 8087 Mini-SAS 0.6m
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Broadcom : LSI00255 SFF 8087 Mini-SAS 0.5m
    (L5-00192-00)
      LSI00255 SFF 8087 Mini-SAS 0.5m
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad4
    Broadcom : CBL-SFF8643-08M 0.8m Cab SFF8643-SFF8643
    (05-26113-00)
      CBL-SFF8643-08M 0.8m Cab SFF8643-SFF8643
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Broadcom : CBL-SFF8643- 8087-08M 0.8m Cab
    (05-26118-00)
      CBL-SFF8643- 8087-08M 0.8m Cab
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Voorraad237
    Broadcom : LSI00259 SATA FWD Breakout Cbl Custom
    (L5-00194-00)
      LSI00259 SATA FWD Breakout Cbl Custom
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Broadcom : LSI00413 Right Angle Mini-SAS HD
    (L5-00223-00)
      LSI00413 Right Angle Mini-SAS HD
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Broadcom : CBL-SFF8643-8087-10M 1m SFF8643-SFF8087
    (05-26119-00)
      CBL-SFF8643-8087-10M 1m SFF8643-SFF8087
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Voorraad407
    Broadcom : LSI00312 Cbl Assy RA Mini-SAS SFF80
    (L5-00207-00)
      LSI00312 Cbl Assy RA Mini-SAS SFF80
    35,- excl. btw
    42,35 incl. btw
    Voorraad10
    Broadcom : LSI00313 Cbl Assy RA Mini-SAS SFF80
    (L5-00208-00)
      LSI00313 Cbl Assy RA Mini-SAS SFF80
    35,- excl. btw
    42,35 incl. btw
    Voorraad5
    Broadcom : CVPM05 CacheVault Power Module Kit
    (05-50039-00)
      CVPM05 CacheVault Power Module Kit
    145,- excl. btw
    175,45 incl. btw
    Voorraad26
    Broadcom : LSICVM02 CacheVault Acc K f/9361/9380 S
    (05-25444-00)
      LSICVM02 CacheVault Acc K f / 9361 / 9380 S
    229,- excl. btw
    277,09 incl. btw
    Broadcom : SAS 9211-8i SGL 8P Int 6Gbs SATA+SAS
    (H5-25249-01)
      SAS 9211-8i SGL 8P Int 6Gbs SATA+SAS
    295,- excl. btw
    356,95 incl. btw
    Broadcom : SAS 9207-8e SGL 8P Ext 6Gbs SATA+SAS
    (H5-25427-00)
      SAS 9207-8e SGL 8P Ext 6Gbs SATA+SAS
    409,- excl. btw
    494,89 incl. btw
    Voorraad448
    Broadcom : MegaRAID SAS 9271-8i SGL 8P Int 6Gb/s
    (L5-25413-18)
      MegaRAID SAS 9271-8i SGL 8P Int 6Gb / s
    709,- excl. btw
    857,89 incl. btw
    Voorraad125
    Broadcom : MegaRAID SAS 9361-8i SGL 8P Int 12Gb/s
    (05-25420-08)
      MegaRAID SAS 9361-8i SGL 8P Int 12Gb / s
    739,- excl. btw
    894,19 incl. btw
    Voorraad1462
    Broadcom : CBL-SFF8643-06M 0.6m Cab SFF8643-SFF8643
    (05-26114-00)
      CBL-SFF8643-06M 0.6m Cab SFF8643-SFF8643
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Broadcom : CBL-SFF8643-10M 1.0m Cab SFF8643-SFF8643
    (05-26112-00)
      CBL-SFF8643-10M 1.0m Cab SFF8643-SFF8643
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Broadcom : CBL-SFF8643- 8087-06M 0.6m Cab
    (05-26117-00)
      CBL-SFF8643- 8087-06M 0.6m Cab
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Voorraad329
    Broadcom : CBL-SFF8643-SATASB-06M 0.6m Cab
    (L5-00220-00)
      CBL-SFF8643-SATASB-06M 0.6m Cab
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Broadcom : CBL-SFF8643-SATASB-10M 1.0m Cab
    (L5-00221-00)
      CBL-SFF8643-SATASB-10M 1.0m Cab
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Broadcom : CBL-SFF8087-SATASB-10M 1m Mini-SAS
    (L5-00195-00)
      CBL-SFF8087-SATASB-10M 1m Mini-SAS
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Voorraad63
    Broadcom : CBL-SFF8643-SATASB-05M 0.5m Cab
    (L5-00219-00)
      CBL-SFF8643-SATASB-05M 0.5m Cab
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Voorraad118
    Broadcom : CBL-SFF8643- SAS8482SB-06M 0.6m Cab
    (L5-00222-00)
      CBL-SFF8643- SAS8482SB-06M 0.6m Cab
    35,- excl. btw
    42,35 incl. btw
    Broadcom : BBU-BRACKET-05 Rem Mt Brkt f/BBUs+Cache
    (L5-25376-00)
      BBU-BRACKET-05 Rem Mt Brkt f / BBUs+Cache
    42,- excl. btw
    50,82 incl. btw
    Broadcom : MegaRAID LSIiBBU08 MegaRAID SAS 9260/80
    (L5-25343-06)
      MegaRAID LSIiBBU08 MegaRAID SAS 9260 / 80
    209,- excl. btw
    252,89 incl. btw
    Voorraad84
    Broadcom : MegaRAID SAS 9341-4i SGL 4P12GbsSATA+SAS
    (05-26105-00)
      MegaRAID SAS 9341-4i SGL 4P12GbsSATA+SAS
    249,- excl. btw
    301,29 incl. btw
    Voorraad130
    Broadcom : SAS 9207-8i SGL 8P Int 6Gbs SATA+SAS
    (H5-25412-00)
      SAS 9207-8i SGL 8P Int 6Gbs SATA+SAS
    309,- excl. btw
    373,89 incl. btw
    Voorraad387
    Broadcom : SAS 9300-8i SGL 8P Int 12Gbs SATA+SAS
    (H5-25573-00)
      SAS 9300-8i SGL 8P Int 12Gbs SATA+SAS
    369,- excl. btw
    446,49 incl. btw
    Broadcom : SAS 9201-16i SGL 16P Int 6Gbs SATA+SAS
    (H5-25373-00)
      SAS 9201-16i SGL 16P Int 6Gbs SATA+SAS
    459,- excl. btw
    555,39 incl. btw
    Voorraad1
    Broadcom : SAS 9300-8e SGL 8P Ext 12Gbs SATA+SAS
    (H5-25460-00)
      SAS 9300-8e SGL 8P Ext 12Gbs SATA+SAS
    489,- excl. btw
    591,69 incl. btw
    Voorraad853
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder