• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Niet Gecategoriseerd van Broadcom (88 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Broadcom : Assy Top BCM957412A4120AC Cloud
    (BCM957412A4120AC)
      Assy Top BCM957412A4120AC Cloud
    359,- excl. btw
    434,39 incl. btw
    Broadcom : Lion Battery LSI00160 MegaRAID LSIIBBU06
    (L5-25034-13)
      Lion Battery LSI00160 MegaRAID LSIIBBU06
    185,- excl. btw
    223,85 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM95720A2003ACBLK
    (BCM95720A2003ACBLK)
      Assy Top BCM95720A2003ACBLK
    92,- excl. btw
    111,32 incl. btw
    Broadcom : SAS R5/R5 Upgrade HW Key f 9250 Series
    (L5-25150-09)
      SAS R5 / R5 Upgrade HW Key f 9250 Series
    229,- excl. btw
    277,09 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM957304A3041CC Cloud
    (BCM957304A3041CC)
      Assy Top BCM957304A3041CC Cloud
    499,- excl. btw
    603,79 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM957304M3040C
    (BCM957304M3040C)
      Assy Top BCM957304M3040C
    499,- excl. btw
    603,79 incl. btw
    Broadcom : MegaRAID SAS 9261-8i SGL 8P 6GbsSATA+SAS
    (L5-25239-22)
      MegaRAID SAS 9261-8i SGL 8P 6GbsSATA+SAS
    629,- excl. btw
    761,09 incl. btw
    Broadcom : LSI00295 MR SAS 9266-8I Single Kit D1
    (L5-25413-16)
      LSI00295 MR SAS 9266-8I Single Kit D1
    679,- excl. btw
    821,59 incl. btw
    Broadcom : LSI00259 SATA FWD Breakout Cbl Custom
    (L5-00194-00)
      LSI00259 SATA FWD Breakout Cbl Custom
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Voorraad53
    Broadcom : LSI MegaRAID CV Accessory
    (05-50038-00)
      LSI MegaRAID CV Accessory
    145,- excl. btw
    175,45 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM957302A3021AC Cloud
    (BCM957302A3021AC)
      Assy Top BCM957302A3021AC Cloud
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM957302M3020CBK
    (BCM957302M3020CBK)
      Assy Top BCM957302M3020CBK
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Broadcom : MegaRAID SAS 9260-4i SGL 4P 6GbsSATA+SAS
    (L5-25121-30)
      MegaRAID SAS 9260-4i SGL 4P 6GbsSATA+SAS
    409,- excl. btw
    494,89 incl. btw
    Voorraad28
    Broadcom : Assy Top BCM957414M4142C Cloud
    (BCM957414M4142C)
      Assy Top BCM957414M4142C Cloud
    519,- excl. btw
    627,99 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM957414A4140C Cloud
    (BCM957414A4140C)
      Assy Top BCM957414A4140C Cloud
    529,- excl. btw
    640,09 incl. btw
    Broadcom : LPE1250 8GB/S1-Port FC PCIe
    (LPE1250-F8)
      LPE1250 8GB / S1-Port FC PCIe
    999,- excl. btw
    1208,79 incl. btw
    Broadcom : MegaRAID SAS9280-24i4e SGL 24P Int 4PExt
    (L5-25243-05)
      MegaRAID SAS9280-24i4e SGL 24P Int 4PExt
    1539,- excl. btw
    1862,19 incl. btw
    Broadcom : CBL-SFF8087OCF-05M
    (CBL-SFF8087OCF05M)
      CBL-SFF8087OCF-05M
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad334
    Broadcom : LSI00274 SATA FWD Breakout Cbl Custom
    (L5-00197-00)
      LSI00274 SATA FWD Breakout Cbl Custom
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM95719A1904AC
    (BCM95719A1904AC)
      Assy Top BCM95719A1904AC
    125,- excl. btw
    151,25 incl. btw
    Broadcom : CVPM05 CacheVault Power Module Kit
    (05-50039-00)
      CVPM05 CacheVault Power Module Kit
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Broadcom : Transceiver SW 850nm 3.3V 8.5
    (LPE12100-OPT)
      Transceiver SW 850nm 3.3V 8.5
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Broadcom : Emulex OneConnect 10Base SR Optical SFP+
    (OC10-SR-OPT-1)
      Emulex OneConnect 10Base SR Optical SFP+
    195,- excl. btw
    235,95 incl. btw
    Broadcom : LSI00459 MegaRAID SAS 9250-4I Single Kit
    (L5-25121-31)
      LSI00459 MegaRAID SAS 9250-4I Single Kit
    265,- excl. btw
    320,65 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM957302M3022AC Cloud
    (BCM957302M3022AC)
      Assy Top BCM957302M3022AC Cloud
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM957412M4122C Cloud
    (BCM957412M4122C)
      Assy Top BCM957412M4122C Cloud
    349,- excl. btw
    422,29 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM957416A4160C Cloud P210TEP
    (BCM957416A4160C)
    • Windows 10 Pro inclusief besturingssysteem
    • Zevende generatie Intel® Core™ i5 processorfamilie
    419,- excl. btw
    506,99 incl. btw
    Broadcom : OCE14102-UT 10Gb Ethernet Adapter
    (OCE14102-UT)
      OCE14102-UT 10Gb Ethernet Adapter
    459,- excl. btw
    555,39 incl. btw
    Broadcom : Emulex OneConnect 10Base LR Optical SFP+
    (OC10-LR-OPT-1)
      Emulex OneConnect 10Base LR Optical SFP+
    489,- excl. btw
    591,69 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM957304M3041C Cloud
    (BCM957304M3041C)
      Assy Top BCM957304M3041C Cloud
    499,- excl. btw
    603,79 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM957304A3040C Cloud
    (BCM957304A3040C)
      Assy Top BCM957304A3040C Cloud
    509,- excl. btw
    615,89 incl. btw
    Broadcom : Emulex OneConnect 10GbE 1p SFP+PCIe
    (OCE11101-EM)
      Emulex OneConnect 10GbE 1p SFP+PCIe
    649,- excl. btw
    785,29 incl. btw
    Broadcom : 16GB Optical SFP+SW MMF
    (LPE16100-OPTX2)
      16GB Optical SFP+SW MMF
    789,- excl. btw
    954,69 incl. btw
    Broadcom : LSI00332 MegaRAID SAS 9286-8E w/TMM
    (L5-25421-08)
      LSI00332 MegaRAID SAS 9286-8E w / TMM
    839,- excl. btw
    1015,19 incl. btw
    Broadcom : LPE16002B-M8 8Gb FC PCIe 2p
    (LPE16002B-M8)
      LPE16002B-M8 8Gb FC PCIe 2p
    1709,- excl. btw
    2067,89 incl. btw
    Broadcom : LSI00413 Right Angle Mini-SAS HD
    (L5-00223-00)
      LSI00413 Right Angle Mini-SAS HD
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM95719A1904ACBLK
    (BCM95719A1904ACBLK)
      Assy Top BCM95719A1904ACBLK
    119,- excl. btw
    143,99 incl. btw
    Broadcom : LSI00338 Mini-SAS HD to Mini-SAS 6m
    (L5-25194-00)
      LSI00338 Mini-SAS HD to Mini-SAS 6m
    275,- excl. btw
    332,75 incl. btw
    Broadcom : OCE14102B-NM SH-P2 10Gb Ethernet
    (OCE14102B-NM)
      OCE14102B-NM SH-P2 10Gb Ethernet
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM957412M4123C Cloud
    (BCM957412M4123C)
      Assy Top BCM957412M4123C Cloud
    349,- excl. btw
    422,29 incl. btw
    Broadcom : OCE11101-EX Emulex OneConnect 10GbE
    (OCE11101-EX)
      OCE11101-EX Emulex OneConnect 10GbE
    399,- excl. btw
    482,79 incl. btw
    Broadcom : OCE14102-NT 10Gb Ethernet Adapter
    (OCE14102-NT)
      OCE14102-NT 10Gb Ethernet Adapter
    399,- excl. btw
    482,79 incl. btw
    Voorraad271
    Broadcom : MegaRAID SAS 9266-4i SGL 4P Int 6Gb/s
    (L5-25413-15)
      MegaRAID SAS 9266-4i SGL 4P Int 6Gb / s
    499,- excl. btw
    603,79 incl. btw
    Broadcom : OCE11102-NX 10Gb Ethernet Adapter
    (OCE11102-NX)
      OCE11102-NX 10Gb Ethernet Adapter
    509,- excl. btw
    615,89 incl. btw
    Broadcom : OCE11101-NM 10Gb Ethernet Adapter PC
    (OCE11101-NM)
      OCE11101-NM 10Gb Ethernet Adapter PC
    649,- excl. btw
    785,29 incl. btw
    Broadcom : SAS 9206-16e SGL 16P Ext 6Gbs SATA+SAS
    (H5-25176-02)
      SAS 9206-16e SGL 16P Ext 6Gbs SATA+SAS
    669,- excl. btw
    809,49 incl. btw
    Broadcom : 9400-16e Single Kit
    (05-50013-00)
      9400-16e Single Kit
    689,- excl. btw
    833,69 incl. btw
    Voorraad27
    Broadcom : MegaRAID SAS 9280-4i4e SGL 4P Int 4P Ext
    (L5-25305-05)
      MegaRAID SAS 9280-4i4e SGL 4P Int 4P Ext
    819,- excl. btw
    990,99 incl. btw
    Broadcom : OCE11102-NM 10Gb ISCSI Adapter PCIe
    (OCE11102-NM)
      OCE11102-NM 10Gb ISCSI Adapter PCIe
    899,- excl. btw
    1087,79 incl. btw
    Voorraad1
    Broadcom : Emulex OneConnect 10GbE 2p SFP+PCIe
    (OCE11102-EM)
      Emulex OneConnect 10GbE 2p SFP+PCIe
    899,- excl. btw
    1087,79 incl. btw
    Broadcom : LP 32GFC SW SFP+Opt Tcvr 1pc
    (LP32-SW-OPT-1)
      LP 32GFC SW SFP+Opt Tcvr 1pc
    949,- excl. btw
    1148,29 incl. btw
    Broadcom : OCE11102-IX 10Gb ISCSI Adapter PCIe
    (OCE11102-IX)
      OCE11102-IX 10Gb ISCSI Adapter PCIe
    989,- excl. btw
    1196,69 incl. btw
    Broadcom : FG LPE31000-AP Gen6 16Gb FC PCIe 1p
    (LPE31000-AP)
      FG LPE31000-AP Gen6 16Gb FC PCIe 1p
    1279,- excl. btw
    1547,59 incl. btw
    Broadcom : LP 32GFC SW SFP+Opt Tcvr 2pc
    (LP32-SW-OPT-2)
      LP 32GFC SW SFP+Opt Tcvr 2pc
    1419,- excl. btw
    1716,99 incl. btw
    Broadcom : FG LPE16002B-AP 16Gb FC PCIe 2p
    (LPE16002B-AP)
      FG LPE16002B-AP 16Gb FC PCIe 2p
    1509,- excl. btw
    1825,89 incl. btw
    Broadcom : FG LPE32000-AP Gen6 32Gb FC PCIe 1p
    (LPE32000-AP)
      FG LPE32000-AP Gen6 32Gb FC PCIe 1p
    1659,- excl. btw
    2007,39 incl. btw
    Broadcom : FG LPE31004-AP Gen6 16Gb FC PCIe 4p
    (LPE31004-AP)
      FG LPE31004-AP Gen6 16Gb FC PCIe 4p
    2809,- excl. btw
    3398,89 incl. btw
    Broadcom : LPE12002 8GB/S2-Port FC PCIe
    (LPE12002-X8)
      LPE12002 8GB / S2-Port FC PCIe
    3019,- excl. btw
    3652,99 incl. btw
    Broadcom : LSI00312 Cbl Assy RA Mini-SAS SFF80
    (L5-00207-00)
      LSI00312 Cbl Assy RA Mini-SAS SFF80
    34,- excl. btw
    41,14 incl. btw
    Voorraad80
    Broadcom : LSI00313 Cbl Assy RA Mini-SAS SFF80
    (L5-00208-00)
      LSI00313 Cbl Assy RA Mini-SAS SFF80
    34,- excl. btw
    41,14 incl. btw
    Broadcom : LSI00314 Cbl Assy Mini-SAS SFF8087
    (L5-00209-00)
      LSI00314 Cbl Assy Mini-SAS SFF8087
    34,- excl. btw
    41,14 incl. btw
    Voorraad42
    Broadcom : Assy Top BCM95720A2003AC
    (BCM95720A2003AC)
      Assy Top BCM95720A2003AC
    96,- excl. btw
    116,16 incl. btw
    Voorraad108
    Broadcom : OCE14101B-NX SH-P2 10Gb Ethernet
    (OCE14101B-NX)
      OCE14101B-NX SH-P2 10Gb Ethernet
    169,- excl. btw
    204,49 incl. btw
    Broadcom : Transceiver SW 850nm 3.3V 8.5
    (LPE12100-OPTX2)
      Transceiver SW 850nm 3.3V 8.5
    369,- excl. btw
    446,49 incl. btw
    Broadcom : SAS 9400-8i 8P Int. 12Gbs SAS SATA/PCIe
    (05-50008-01)
      SAS 9400-8i 8P Int. 12Gbs SAS SATA / PCIe
    389,- excl. btw
    470,69 incl. btw
    Voorraad21
    Broadcom : OCE14102B-NT SH-P2 10Gb Ethernet
    (OCE14102B-NT)
      OCE14102B-NT SH-P2 10Gb Ethernet
    399,- excl. btw
    482,79 incl. btw
    Broadcom : OCE11101-NX 10Gb Ethernet Adapter PC
    (OCE11101-NX)
      OCE11101-NX 10Gb Ethernet Adapter PC
    399,- excl. btw
    482,79 incl. btw
    Broadcom : OCE14102B-UT SH-P2 10Gb Ethernet
    (OCE14102B-UT)
      OCE14102B-UT SH-P2 10Gb Ethernet
    459,- excl. btw
    555,39 incl. btw
    Voorraad5
    Broadcom : Emulex OneConnect 40BaseSR4 Optical QSFP
    (OC40-SR4-OPT-1)
      Emulex OneConnect 40BaseSR4 Optical QSFP
    519,- excl. btw
    627,99 incl. btw
    Broadcom : Assy Top BCM957414A4142CC Cloud
    (BCM957414A4142CC)
      Assy Top BCM957414A4142CC Cloud
    529,- excl. btw
    640,09 incl. btw
    Voorraad72
    Broadcom : 16GB Optical SFP+SW MMF
    (LPE16100-OPT)
      16GB Optical SFP+SW MMF
    529,- excl. btw
    640,09 incl. btw
    Broadcom : OCE11102-FX 10Gb FCoE CNA PCIe 2P
    (OCE11102-FX)
      OCE11102-FX 10Gb FCoE CNA PCIe 2P
    1119,- excl. btw
    1353,99 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder