• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    C2g : HDMI Keystone Jack - Wit
    (81302)
      C2G HDMI Keystone Jack. Kleur van het product: Wit, Aansluiting 1: HDMI, Aansluiting 2: HDMI. Gewicht: 9 g
    24,- excl. btw
    29,04 incl. btw
    Voorraad3
    C2g : USB 2.0 Keystone A-B F/F - Wit
    (81300)
      C2G USB 2.0 Keystone A-B F / F. Kleur van het product: Wit, Aansluiting 1: USB2.0 A, Aansluiting 2: USB2.0 B. Gewicht: 12 g
    19,- excl. btw
    22,99 incl. btw
    Voorraad1
    C2g : Cat6 RJ45 UTP Toolless Keystone Jack - Wit
    (84042)
      C2G Cat6 RJ45 UTP Toolless Keystone Jack. Kleur van het product: Wit, Aansluiting 1: RJ45, Contact geleider materiaal: Goud. Gewicht: 12 g
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Voorraad26
    C2g : 10 Pack RJ45 Dust Cap
    (81990)
      10 Pack RJ45 Dust Cap
    23,- excl. btw
    27,83 incl. btw
    C2g : 180° Cat6 RJ45 UTP Keystone Jack - Wit
    (84030)
      C2G 180° Cat6 RJ45 UTP Keystone Jack. Kleur van het product: Wit, Aansluiting 1: RJ45, Contact geleider materiaal: Goud. Gewicht: 12 g
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    C2g cable-trunking systemen: Legrand Over Floor Trunking - 50x12mm - Grijs
    (80879)
      C2G 80879. Kleur van het product: Grijs. Lengte: 2 m, Breedte: 50 mm, Hoogte: 12 mm
    22,- excl. btw
    26,62 incl. btw
    Voorraad17
    C2g : UTP CAT5e patch kabel 0,5 m, blauw
    (445)
      UTP CAT5e patch kabel 0,5 m, blauw
    7,- excl. btw
    8,47 incl. btw
    Voorraad26
    C2g : Cat5E RJ45 UTP Keystone Jack - Wit
    (81308)
      C2G Cat5E RJ45 UTP Keystone Jack. Kleur van het product: Wit, Contact geleider materiaal: Goud. Gewicht: 9 g
    11,- excl. btw
    13,31 incl. btw
    C2g : Cat5E RJ45 UTP Keystone Jack - Wit
    (84000)
      C2G Cat5E RJ45 UTP Keystone Jack. Kleur van het product: Wit, Aansluiting 1: RJ45, Contact geleider materiaal: Goud. Gewicht: 12 g
    11,- excl. btw
    13,31 incl. btw
    C2g : Cbl/5m Ultima USB 2.0 A to mini B
    (4048798)
      Cbl / 5m Ultima USB 2.0 A to mini B
    19,- excl. btw
    22,99 incl. btw
    Voorraad2
    C2g cable-trunking systemen: Legrand Over Floor Trunking - 55x18mm - Grijs
    (80880)
      C2G 80880. Kleur van het product: Grijs. Lengte: 2 m, Breedte: 55 mm, Hoogte: 18 mm
    24,- excl. btw
    29,04 incl. btw
    C2g cable-trunking systemen: Legrand® Over Floor Trunking - 92x20mm - Grijs
    (80881)
      C2G 80881. Kleur van het product: Grijs. Lengte: 2 m, Breedte: 92 mm, Hoogte: 20 mm
    31,- excl. btw
    37,51 incl. btw
    Voorraad29
    C2g : Cbl/25ft USB A to B M/M Active Cable
    (4046265)
      Cbl / 25ft USB A to B M / M Active Cable
    44,- excl. btw
    53,24 incl. btw
    Voorraad25
    C2g : UTP CAT5e patch kabel 0,5 m, groen
    (443)
      UTP CAT5e patch kabel 0,5 m, groen
    7,- excl. btw
    8,47 incl. btw
    Voorraad70
    C2g : UTP CAT5e patch kabel 1 m, blauw
    (446)
      UTP CAT5e patch kabel 1 m, blauw
    7,- excl. btw
    8,47 incl. btw
    Voorraad85
    C2g : Cbl/UK spec converter plug for 89053
    (98180)
      Cbl / UK spec converter plug for 89053
    10,- excl. btw
    12,10 incl. btw
    C2g : Cbl/Euro spec converter plug for 89053
    (98179)
      Cbl / Euro spec converter plug for 89053
    10,- excl. btw
    12,10 incl. btw
    C2g : Cat6 RJ45 UTP Keystone Jack - Wit
    (81307)
      C2G Cat6 RJ45 UTP Keystone Jack. Kleur van het product: Wit, Contact geleider materiaal: Goud. Gewicht: 11 g
    13,- excl. btw
    15,73 incl. btw
    Voorraad15
    C2g : CS/1m OS2 LC/SC LSZH Duplex 9/125 SM Fib
    (4053914)
      CS / 1m OS2 LC / SC LSZH Duplex 9 / 125 SM Fib
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    C2g : 10'/3M High Speed HDMI CBL PWR Inserter
    (86791)
      10' / 3M High Speed HDMI CBL PWR Inserter
    41,- excl. btw
    49,61 incl. btw
    C2g : 15'/4.5M High Speed Hdmi Cbl Pwr Inserte
    (86792)
      15' / 4.5M High Speed Hdmi Cbl Pwr Inserte
    45,- excl. btw
    54,45 incl. btw
    C2g niet gecategoriseerd product: 98176
    10,- excl. btw
    12,10 incl. btw
    C2g : Cbl/UK spec converter plug for 89044
    (98177)
      Cbl / UK spec converter plug for 89044
    10,- excl. btw
    12,10 incl. btw
    C2g : N-Male To RP-TNC Jack Adapter
    (4049534)
      N-Male To RP-TNC Jack Adapter
    14,- excl. btw
    16,94 incl. btw
    C2g : Cbl/25ft SEL VGA Video Ext Cable M/F
    (4046266)
      Cbl / 25ft C2G SEL VGA Video Ext Cable M / F
    35,- excl. btw
    42,35 incl. btw
    C2g : 6'/1.8M High Speed HDMI Cbl Pwr Inserter
    (86790)
      6' / 1.8M High Speed HDMI Cbl Pwr Inserter
    37,- excl. btw
    44,77 incl. btw
    C2g : ToughSwitch PRO + Outdoor enclosure
    (541)
      ToughSwitch PRO + Outdoor enclosure
    399,- excl. btw
    482,79 incl. btw
    C2g : Omni Swivel RP-SMA 2.4-5.8GHz 5dBi
    (791)
      Omni Swivel RP-SMA 2.4-5.8GHz 5dBi
    14,- excl. btw
    16,94 incl. btw
    Voorraad27
    C2g : Cbl/6ft DB9 Female to Mini Din 8Pin Male
    (4044970)
      Cbl / 6ft DB9 Female to Mini Din 8Pin Male
    44,- excl. btw
    53,24 incl. btw
    C2g : Cbl/HDMI Audio De-Embedder
    (4037954)
      Cbl / HDMI Audio De-Embedder
    92,- excl. btw
    111,32 incl. btw
    C2g : Module/10/100/1000 to 1000BASE SX SC MM
    (4047362)
      Module / 10 / 100 / 1000 to 1000BASE SX SC MM
    389,- excl. btw
    470,69 incl. btw
    C2g : Cable/100ft Active Optical HDMI Plenum
    (4056558)
      Cable / 100ft Active Optical HDMI Plenum
    629,- excl. btw
    761,09 incl. btw
    C2g : CS/0.6m 4-DX-LC-LC-AA Duplex 1.8MM AQUA
    (4057093)
      CS / 0.6m 4-DX-LC-LC-AA Duplex 1.8MM AQUA
    24,- excl. btw
    29,04 incl. btw
    Voorraad8
    C2g : CS/1m 4-DX-LC-LC-1-AA Duplex 1.8MM AQUA
    (4057094)
      CS / 1m 4-DX-LC-LC-1-AA Duplex 1.8MM AQUA
    24,- excl. btw
    29,04 incl. btw
    Voorraad8
    C2g : CS/1.2m 4-DX-LC-LC-AA Duplex 1.8MM AQUA
    (4057095)
      CS / 1.2m 4-DX-LC-LC-AA Duplex 1.8MM AQUA
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Voorraad8
    C2g : CS/1.5m 4-DX-LC-LC-AA Duplex 1.8MM AQUA
    (4057096)
      CS / 1.5m 4-DX-LC-LC-AA Duplex 1.8MM AQUA
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder