• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
    • Wentronic 38540 niet gecategoriseerd product
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    18,15incl. btw 15,-excl. btw
    Op voorraad (6)
    Levertijd: 1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.nl Dit product is ook beschikbaar in Nederland
      Wentronic 38540 niet gecategoriseerd product

      Wentronic niet gecategoriseerd product: Cable FOC OM2 3m orange LC UPC/LC UPC - Kabel - Netzwerk

      Productcode: 38540  |  EAN/UPC: 4040849385407
    • Terug naar boven
    • Productinformatie
    • Youtube
    • Reviews
    • productinformatie

      Productbeschrijving

      Wentronic niet gecategoriseerd product: Cable FOC OM2 3m orange LC UPC/LC UPC - Kabel - Netzwerk kenmerken

      Wentronic Kabel / Adapter

      Wentronic Kabel / Adapter

      Youtube

      Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

      Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
      Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

      Plaats Youtube Video

      Reviews (0)

      Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
      Cable FOC OM2 3m orange LC UPC/LC UPC - Kabel - Netzwerk
      Wentronic
      Wentronic
      18.15 EUR new
      Wentronic Kabel / Adapter
      Wentronic niet gecategoriseerd product: Cable FOC OM2 3m orange LC UPC/LC UPC - Kabel - Netzwerk Wentronic niet gecategoriseerd product: Cable FOC OM2 3m orange LC UPC/LC UPC - Kabel - Netzwerk
      https://www.centralpoint.be/nl/niet-gecategoriseerd/wentronic/cable-foc-om2-3m-orange-lc-upc-lc-upc-multimode-art-38540-num-6531923/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
      Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
      Contact opnemen
      U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

      Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

      Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder