• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Ontdek de datacenter- en netwerkoplossingen van StarTech.com

    Nieuwsbericht bijgewerkt op 07/05/2020 in de categorie Netwerken

    StarTech.com biedt alle benodigde accessoires voor datacenters en netwerkoplossingen die het mogelijk maken om uw infrastructuur te optimaliseren. In tijden waar thuiswerk meer en meer gepromoot wordt zeker geen overbodige luxe. Van het verbeteren van de draadloze verbinding op uw laptop tot het uitbreiden van een bekabeld signaal tussen verschillende gebouwen, StarTech.com houdt u verbonden. Bestel al uw nodige StarTech.com accessoires nu bij Centralpoint.

    Uw netwerk aansluiten, monteren en inschakelen

    StarTech.com ontwikkelt verschillende datacenter accessoires die helpen bij het aansluiten, monteren en inschakelen van uw netwerk:

    Bekijk producten
     
    Weergave
    StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic .....
    (A50FBLCLC2)
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50 / 125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    20,- excl. btw
    Voorraad:79
    StarTech.com 1m LC - LC Single Mode Duplex Fiber Fiber optic kabel
    (SMFIBLCLC1)
      StarTech.com 1 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
    24,- excl. btw
    Voorraad:44
    StarTech.com USB Wi-Fi adapter AC600 Dual-Band Nano adapter draadloos 1T1R 802.11ac wireless adapter 2.4GHz .....
    (USB433ACD1X1)
      StarTech.com USB Wi-Fi adapter AC600 Dual-Band Nano adapter draadloos. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 433 Mbit / s, Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz). Stroomvoorziening via USB. Kleur van het product: Zwart
    37,- excl. btw
    Voorraad:312
    StarTech.com USB 3.0 naar Gigabit Ethernet Netwerkadapter Netwerkkaart
    (USB31000S)
      StarTech.com USB 3.0 naar Gigabit Ethernet Netwerkadapter. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: USB, Interface: Ethernet. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 5000 Mbit / s
    37,- excl. btw
    Voorraad:900
    StarTech.com USB-C naar Gigabit Ethernet Netwerkadapter USB 3.1 Gen 1 (5Gbps) USB Type-C Ethernet Adapter .....
    (US1GC30B)
      StarTech.com USB-C naar Gigabit Ethernet netwerkadapter zwart. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: USB, Interface: Ethernet. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 5000 Mbit / s. Stroomvoorziening via USB. Kleur van het product: Zwart
    43,- excl. btw
    Voorraad:592
    StarTech.com HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module 10GBASE-SR Netwerk transceiver modules - Zilver
    (J9150AST)
      StarTech.com HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module 10GBASE-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 11100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Mean time between failures (MTBF): 1967709 uur, Certificering: CE, FCC, UL. Typisch stroomverbruik: 1,2 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 94 mm, Diepte verpakking: 117 mm
    65,- excl. btw
    Voorraad:16
    StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC -20 km Ethernet Media Converter .....
    (ET91000SM20)
      StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 20 km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, Staal. Ingangsspanning: 100 - 240 V,...
    357,- excl. btw
    Voorraad:7
    StarTech.com 1 poorts 10G Ethernet PCI Express -10GbE NIC met Intel X550-AT Chip 10GBase-T / NBASE-T .....
    (ST10000SPEXI)
      StarTech.com 1 poorts 10G Ethernet Netwerkkaart PCI Express Intel X550-AT Chip. Intern. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI Express, Interface: Ethernet. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 20000 Mbit / s
    423,- excl. btw
    Voorraad:7
    StarTech.com Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP+ transceiver module 40GBASE-LR4 Netwerk transceiver modules .....
    (QSFP40GLR4ST)
      StarTech.com Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP+ transceiver module 40GBASE-LR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 1489426 uur. Typisch stroomverbruik: 2,5 W. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 72 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 92 mm, Diepte verpakking: 117 mm
    2.105,- excl. btw
    Voorraad:3
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder