• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    89,-excl. btw 107,69incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 06 september 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 06 september 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise 720193-B21 optische kruisverbinding apparatuur

    Hewlett Packard Enterprise optische kruisverbinding apparatuur: BladeSystem c-Class QSFP+ to SFP+ Adapter

    Productcode: 720193-B21  |  EAN/UPC: 0887758161586
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise optische kruisverbinding apparatuur: BladeSystem c-Class QSFP+ to SFP+ Adapter kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class QSFP+ to SFP+ Adapter

    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class QSFP+ to SFP+ Adapter

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise optische kruisverbinding apparatuur: BladeSystem c-Class QSFP+ to SFP+ Adapter specificaties
    Technische details
    Aansluiting 1 MPO/MTP
    Sexe Vrouw
    Materiaal Metaal
    Aansluiting 2 LC

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise niet gecategoriseerd product: Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for c-Class .....
      Hewlett Packard Enterprise Virtual
      Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for
      c-Class BladeSystem
    23889,- excl. btw
    28905,69 incl. btw
    Hewlett Packard Enterprise niet gecategoriseerd product: Virtual Connect FlexFabric-20/40 Module for c-Class .....
      Hewlett Packard Enterprise Virtual
      Connect FlexFabric-20/40 Module for
      c-Class BladeSystem with TAA
    24939,- excl. btw
    30176,19 incl. btw

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.be

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.be. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    BladeSystem c-Class QSFP+ to SFP+ Adapter
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    107.69 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class QSFP+ to SFP+ Adapter
    Hewlett Packard Enterprise optische kruisverbinding apparatuur: BladeSystem c-Class QSFP+ to SFP+ Adapter Hewlett Packard Enterprise optische kruisverbinding apparatuur: BladeSystem c-Class QSFP+ to SFP+ Adapter
    https://www.centralpoint.be/nl/optische-kruisverbinding-apparatuur/hewlett-packard-enterprise/bladesystem-c-class-qsfp-plus-to-sfp-plus-adapter-art-720193-b21-num-3893963/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder