• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ACT Patch panelen

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    ACT FA2039 Patchpaneel - Zwart
    (FA2039)
      ACT FA2039. Kleur van het product: Zwart
    85,- excl. btw
    Voorraad:16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber panel 24 x duplex LC singlemode OS2 Patchpaneel - Zwart
    (FA2036)
      ACT FA2036. Aansluiting(en): LC. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 482 mm, Hoogte: 255 mm
    92,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber panel 24 x duplex LC multimode OM3 Patchpaneel - Zwart
    (FA2037)
      ACT FA2037. Aansluiting(en): LC. Kleur van het product: Zwart
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    ACT voor geassembleerde MTP®-MPO cassettes Patchpaneel - Zwart
    (FA2016)
      ACT FA2016. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Metaal
    62,- excl. btw
    Voorraad:21
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT DIN rail fiber optic terminal box unloaded, 12 poorts Patchpaneel - Ivoor
    (FA2043)
      ACT DIN rail fiber optic terminal box unloaded, 12 poorts. Ondersteundende kabel types: Fiber. Kleur van het product: Ivoor. Breedte: 130 mm, Hoogte: 130 mm, Diepte: 45,3 mm. Type verpakking: Doos
    37,- excl. btw
    Voorraad:232
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber panel 24 x duplex SC singlemode OS2 Patchpaneel - Zwart
    (FA2038)
      ACT FA2038. Aansluiting(en): SC. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 482 mm, Hoogte: 255 mm
    85,- excl. btw
    Voorraad:8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Pp1033 24 port keystone panel 45 deg Patchpaneel
    (PP1033)
      ACT 24-Poorts Keystone Jack 45 graden patchpaneel zonder connectoren
    28,- excl. btw
    Voorraad:12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 24x RJ-45, Cat5e Patchpaneel - Zwart
    (PP1001)
      ACT Patchpaneel 24-ports UTP Cat5e. Aansluiting(en): RJ-45. Kleur van het product: Zwart
    29,- excl. btw
    Voorraad:82
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Pp1030 24 port keystone panel Patchpaneel
    (PP1030)
      ACT 24-Poorts Keystone-jack patchpaneel zonder connectoren
    18,- excl. btw
    Voorraad:219
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 24x RJ-45, Cat6a Patchpaneel - Zwart
    (PP1020)
      ACT Patchpaneel 24-ports shielded met cover Cat6a. Aansluiting(en): RJ-45, Ondersteundende kabel types: Cat6a. Kleur van het product: Zwart
    67,- excl. btw
    Voorraad:126
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber panel, 24 poorts, unloaded Patchpaneel - Zwart
    (FA2044)
      ACT FA2044. Aansluiting(en): LC, Ondersteundende kabel types: Fiber. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: SPCC, Montage: Rekmontage. Breedte: 482,6 mm, Hoogte: 43,6 mm, Diepte: 265,5 mm
    74,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    ACT Fanout cassette 12 vezels MTP-MPO Low Loss OM4 Patchpaneel - Zwart, Roze, Wit
    (FA2062)
      ACT FA2062. Aansluiting(en): LC, MPO. Kleur van het product: Zwart, Roze, Wit, Materiaal: Metaal, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 130 mm, Hoogte: 30 mm, Diepte: 75 mm
    81,- excl. btw
    Voorraad:5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fanout cassette 12 vezels MTP-MPO Low Loss OM3 Patchpaneel - Zwart, Turkoois, Wit
    (FA2060)
      ACT FA2060. Aansluiting(en): LC, MPO. Kleur van het product: Zwart, Turkoois, Wit, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 130 mm, Hoogte: 30 mm, Diepte: 75 mm
    83,- excl. btw
    Voorraad:12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fanout cassette 12 vezels MTP-MPO Low Loss OS2 Patchpaneel - Zwart, Blauw, Wit
    (FA2064)
      ACT FA2064. Aansluiting(en): LC, MPO. Kleur van het product: Zwart, Blauw, Wit, Materiaal: Metaal, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 130 mm, Hoogte: 30 mm, Diepte: 75 mm
    98,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fanout cassette 24 vezels MTP-MPO Low Loss OM3 Patchpaneel - Zwart, Turkoois, Wit
    (FA2061)
      ACT FA2061. Aansluiting(en): LC, MPO. Kleur van het product: Zwart, Turkoois, Wit, Materiaal: Metaal, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 130 mm, Hoogte: 30 mm, Diepte: 75 mm
    144,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT High Density fanout cassette 24 vezels MTP-MPO Low Loss OM4 Patchpaneel - Zwart, Den, Wit
    (FA2052)
      ACT FA2052. Aansluiting(en): LC, MPO. Kleur van het product: Zwart, Den, Wit, Materiaal: Metaal, Rackcapaciteit: 1U. Diepte: 110 mm, Gewicht: 250 g
    148,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT High Density fanout cassette 24 fibers MTP-MPO Low Loss OM3 Patchpaneel - Zwart, Turkoois, Wit
    (FA2051)
      ACT FA2051. Aansluiting(en): LC, MPO. Kleur van het product: Zwart, Turkoois, Wit, Materiaal: Metaal, Rackcapaciteit: 1U. Diepte: 110 mm, Gewicht: 250 g
    148,- excl. btw
    Voorraad:16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fanout cassette 24 vezels MTP-MPO Low Loss OM4 Patchpaneel - Zwart, Roze, Wit
    (FA2063)
      ACT FA2063. Aansluiting(en): LC, MPO. Kleur van het product: Zwart, Roze, Wit, Materiaal: Metaal, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 130 mm, Hoogte: 30 mm, Diepte: 75 mm
    165,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fanout cassette 24 vezels MTP-MPO Low Loss OS2 Patchpaneel - Zwart, Blauw, Wit
    (FA2065)
      ACT FA2065. Aansluiting(en): LC, MPO. Kleur van het product: Zwart, Blauw, Wit, Materiaal: Metaal, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 130 mm, Hoogte: 30 mm, Diepte: 75 mm
    176,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT High Density fanout cassette 24 vezels MTP-MPO Low Loss OS2 Patchpaneel - Zwart, Blauw, Wit
    (FA2053)
      ACT FA2053. Aansluiting(en): LC, MPO. Kleur van het product: Zwart, Blauw, Wit, Materiaal: Metaal, Rackcapaciteit: 1U. Diepte: 110 mm, Gewicht: 250 g
    185,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber panel 24 poorts unloaded Patchpaneel - Zwart
    (FA2047)
      ACT FA2047. Kleur van het product: Zwart
    23,- excl. btw
    Voorraad:43
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT P24ak1 patchpanel 24p utp c5e 45gr Patchpaneel
    (P24AK1)
      ACT Patchpaneel 24-ports UTP 45° Cat5e
    30,- excl. btw
    Voorraad:32
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 24x RJ-45, 45°, Cat6 Patchpaneel - Zwart
    (PP1013)
      ACT Patchpaneel 24-ports UTP 45° Cat6. Aansluiting(en): RJ-45. Kleur van het product: Zwart
    35,- excl. btw
    Voorraad:20
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 24-poorts UTP Patchpaneel - Zwart
    (PP1010)
      ACT Patchpaneel 24-ports UTP Cat6. Ondersteundende kabel types: CAT6. Kleur van het product: Zwart
    35,- excl. btw
    Voorraad:122
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT CAT6 UTP 24 poorts met kabel management bar Patchpaneel - Zwart
    (PP1011)
      ACT Patchpaneel CAT6 UTP 24 poorts met kabel management bar. Aansluiting(en): RJ-45. Kleur van het product: Zwart
    37,- excl. btw
    Voorraad:27
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Pp1002 patchpanel 24p stp c5e+cover Patchpaneel
    (PP1002)
      ACT Patchpaneel 24-ports shielded met cover Cat5e
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    ACT 24-poorts Shielded met cover Categorie CAT6 Patchpaneel - Zwart
    (PP1012)
      ACT Patchpaneel 24-ports shielded met cover Cat6. Ondersteundende kabel types: Cat6. Kleur van het product: Zwart
    57,- excl. btw
    Voorraad:16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder