• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: routers
    • Ethernet LAN
    559,-excl. btw 676,39incl. btw
    Op voorraad (169)
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via +32 (0)11 – 988 360 of per mail via licentiedesk@centralpoint.be.

    Cisco C891F-K9 router

    Cisco ISR891F-K9 Integrated Services Router router - Zwart, Grijs

    Productcode: C891F-K9  |  EAN/UPC: 0882658602139
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco ISR891F-K9 Integrated Services Router router - Zwart, Grijs kenmerken

    Met de uitgebreide portfolio van Cisco-routers kunt u een intelligenter, responsiever en beter geïntegreerd netwerk bouwen.

    Een SD-WAN implementeren

    Bewaak, prioriteer en schaal toepassingen met geautomatiseerde implementatie via een willekeurige beveiligde verbinding.

    Profiteren van meer keuzes

    Krijg IT-flexibiliteit met eerste NFV-oplossing binnen de branche die specifiek op ondernemingen is gericht. Elke toepassing, elk platform, elke verbinding.

    On-demand schalen

    Voldoe aan bedrijfsbehoeften met onze breedste geïntegreerde netwerkservices van enterpriseklasse. Betaal naar gebruik terwijl u groeit.

    Cisco C891F-K9, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), IEEE 802.11d,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3af, 50 gebruiker(s), BGP,EIGRP,OSPF,RIP-1,RIP-2, SNMPv3, SSH, CLI, HTTP, RADIUS, TACACS+

    Specificaties

    Cisco ISR891F-K9 Integrated Services Router router - Zwart, Grijs specificaties
    Antenne
    Soort antenne Niet ondersteund
    Beheerfuncties
    Reset button Ja
    Web-gebaseerd management Ja
    Quality of Service (QoS) Ja
    Beveiliging
    Firewall Cisco IOS
    Access Control List (ACL) Ja
    Firewall Ja
    MAC adres filtering Ja
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 3DES,128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,DES,HTTPS,IPSEC,...
    Design
    Aan/uitschakelaar Ja
    LED-indicatoren Ja
    Kleur van het product Zwart, Grijs
    Eisen aan de omgeving
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 85 procent
    Hoogte bij opslag 0 - 4570 m
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
    Temperatuur bij opslag 0 - 65 °C
    Energie
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    AC invoer voltage 100-240 V
    Spanning 12 V
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Type stroombron AC
    Ethernet LAN-eigenschappen
    Bekabelingstechnologie 10/100/1000Base-T(X)
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
    Ethernet LAN Ja
    Gewicht en omvang
    Hoogte 44.5 mm
    Diepte 248.4 mm
    Gewicht 2500 g
    Breedte 322.8 mm
    Mobiel netwerken
    3G Nee
    4G Nee
    Netwerk
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Path MTU discovery (PMTUD) Ja
    Aantal gebruikers 50 gebruiker(s)
    Intern modem Ja
    ISDN-aansluiting Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.11d,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3af
    Network address translation (NAT) Ja
    Poorten & interfaces
    Aantal USB-aansluitingen 1
    Aantal Combo SFP-poorten 1
    Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 8
    USB-versie 2.0
    Aansluiting voor netstroomadapter Ja
    Prestatie
    Flash memory 256 MB
    Intern geheugen 512 MB
    Protocollen
    Ondersteunde netwerkprotocollen L2TP, L2TPv3, NAT, DHCP, DNS, ACLs, OSPF, BGP
    Beheerprotocollen SNMPv3, SSH, CLI, HTTP, RADIUS, TACACS+
    DHCP server Ja
    Routing protocols BGP,EIGRP,OSPF,RIP-1...
    DHCP client Ja
    WAN-verbinding
    SIM-kaartsleuf Nee
    Ethernet WAN Ja
    MPN & EAN
    MPN C891F-K9
    EAN 0882658602139, 4053162430105, 8826582091920, 8826586021398

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:

    Opties

    C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs netwerkkabel
    • Lengte snoer 5 m
    7,- excl. btw
    8,47 incl. btw
    Voorraad:396
    C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw netwerkkabel
    • Lengte snoer 2 m
    4,- excl. btw
    4,84 incl. btw
    Voorraad:412
    C2G 10m Cat6 Patch Cable netwerkkabel
    • Lengte snoer 10 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl. btw
    Voorraad:94
    Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC netwerk media converters
      Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet
      & 1G/2G FC. Overdrachtssnelheid (max):
      1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie:
      CWDM. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Golflengte: 1470 nm. Voldoet
      aan industriestandaarden: IEEE
      802.3z....
    3.859,- excl. btw
    4.669,39 incl. btw
    Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only netwerk transceiver modules (Open Box)
      Cisco GLC-SX-MM. SFP transceiver type:
      Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch
      stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm,
      Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    250,- excl. btw
    302,50 incl. btw
    Voorraad:5
    Cisco ISR892FSP-K9 Integrated Services Router router - Zwart
    • Ethernet LAN
    719,- excl. btw
    869,99 incl. btw
    Voorraad:117
    Cisco 896VA Gigabit Ethernet security router with SFP and VDSL/ADSL2+ Annex B router - Zwart
    • Ethernet LAN
    1.039,- excl. btw
    1.257,19 incl. btw
    Voorraad:48
    Cisco 898EA router - Zwart
    • Ethernet LAN
    1.039,- excl. btw
    1.257,19 incl. btw
    Cisco 8 x GE, 1 x GE/SFP, VDSL/ADSL2+, ISDN, QoS, USB 2.0 router - Zwart
      Cisco C897VA-K9. Interfacetype Ethernet
      LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN,
      data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000
      Mbit/s, Bekabelingstechnologie:
      10/100/1000Base-T(X). Netwerkstandaard:
      IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE
      802.1x,IEEE...
    1.039,- excl. btw
    1.257,19 incl. btw
    Voorraad:6
    Cisco 897VA Gigabit Ethernet security router with SFP and VDSL/ADSL2+ Annex A with Wireless router - Zwart
      Cisco C897VAW-E-K9. Wifi-band: Dual-band
      (2.4 GHz / 5 GHz), Wifi-standaard: Wi-Fi
      4 (802.11n), Wi-Fi-standaarden: IEEE
      802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE
      802.11n. Interfacetype Ethernet LAN:
      Gigabit Ethernet, Ethernet LAN,...
    1.439,- excl. btw
    1.741,19 incl. btw
    Cisco 891F router - Zwart
      Cisco 891F. Wifi-band: Dual-band (2.4
      GHz / 5 GHz), Wifi-standaard: Wi-Fi 4
      (802.11n), WLAN
      gegevensoverdrachtsnelheid (max): 54
      Mbit/s. Interfacetype Ethernet LAN:
      Gigabit Ethernet, Ethernet LAN,
      data-overdrachtsnelheden:...
    1.279,- excl. btw
    1.547,59 incl. btw

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    ISR891F-K9 Integrated Services Router
    Cisco
    Cisco
    676.39 EUR new
    Met de uitgebreide portfolio van Cisco-routers kunt u een intelligenter, responsiever en beter geïntegreerd netwerk bouwen.

    Een SD-WAN implementeren

    Bewaak, prioriteer en schaal toepassingen met geautomatiseerde implementatie via een willekeurige beveiligde verbinding.

    Profiteren van meer keuzes

    Krijg IT-flexibiliteit met eerste NFV-oplossing binnen de branche die specifiek op ondernemingen is gericht. Elke toepassing, elk platform, elke verbinding.

    On-demand schalen

    Voldoe aan bedrijfsbehoeften met onze breedste geïntegreerde netwerkservices van enterpriseklasse. Betaal naar gebruik terwijl u groeit.
    Cisco ISR891F-K9 Integrated Services Router router - Zwart, Grijs Cisco ISR891F-K9 Integrated Services Router router - Zwart, Grijs
    https://www.centralpoint.be/nl/routers/cisco/isr891f-k9-integrated-services-router-art-c891f-k9-num-2136907/review/ Schrijf een review en help<br> anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder