• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Zyxel routers

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Ethernet LAN
    DHCP server
    Web-gebaseerd management
    Connectiviteitstechnologie
    DHCP client
    Ethernet WAN
    DSL WAN
    Verberg filters
    Zyxel GS1200-5HP - 5 Port Gigabit PoE+ webmanaged Switch - 4x PoE - 60 Watt Routers
    (GS1200-5HPV2-EU010)
      Zyxel GS1200-5HP - 5 Port Gigabit PoE+ webmanaged Switch - 4x PoE - 60 Watt
    61,- excl. btw
    Voorraad:24
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel ZyWALL 1 x WAN, 1 x SFP, 4 x LAN/DMZ, USB, SPI firewall 350Mbps, 90Mbps VPN, IPv6, 12 V DC, 2.0 A max. .....
    232,- excl. btw
    Voorraad:7
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel AMG1001-T10A Router - Zwart, Wit
    (AMG1001-T10A-EU01V1F)
    • Ethernet LAN
    29,- excl. btw
    Voorraad:6
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel NSG200 Nebula Cloud Managed Security Gateway (Dual WAN) Routers
    (NSG200-ZZ0102F)
      NSG200 Nebula Cloud Managed Security Gateway (Dual WAN)
    675,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel SBG5500-B Router - Zwart
    (SBG5500-B-EU0101F)
    • Ethernet LAN
    356,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel Polemounting Kit for Outdoor AP Enclosure Routers
    (ACCESSORY-ZZ0103F)
      Polemounting Kit for Outdoor AP Enclosure
    Zyxel SBG5500-A Router - Zwart
    (SBG5500-A-ZZ0101F)
    • Ethernet LAN
    330,- excl. btw
    Voorraad:3
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel VES-1608FE-57A Router - Wit
    (91-004-975002B)
    • Ethernet LAN
    Zyxel XGS2210-52HP 48 port Gigabit L2 managed PoE+ switch 375 Watt 4x 10G Routers
    (XGS2210-52HP-EU010)
      XGS2210-52HP 48 port Gigabit L2 managed PoE+ switch 375 Watt 4x 10G
    Zyxel XGS4600-32F L3 Managed Switch 24 port Gig SFP 4 dual pers. and 4x 10G SFP+ stackable dual PSU Routers
    (XGS4600-32F-ZZ0102)
      Zyxel XGS4600-32F L3 Managed Switch 24 port Gig SFP 4 dual pers. and 4x 10G SFP+ stackable dual PSU
    2.134,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel LTA3100-Frequency Range 698~2700MHz-Antenna peak 6dBi-SMA plug-Indoor Omni Directional Antenna(White)-EU .....
    (LTA3100-EU01V1F)
      LTA3100-Frequency Range 698~2700MHz-Antenna peak 6dBi-SMA plug-Indoor Omni Directional Antenna(White)-EU region
    15,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel AMG1001-T10A ADSL2+ Router Routers
    (AMG1001-T10A-EU01V)
      AMG1001-T10A ADSL2+ Router
    Zyxel GS2210-24HP. 24 port Gigabit L2 managed PoE+ switch 375Watt Routers
    (GS2210-24HP-EU0101)
      Zyxel GS2210-24HP. 24 port Gigabit L2 managed PoE+ switch 375Watt
    623,- excl. btw
    Voorraad:37
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel VLC1348G-51 Router
    (91-004-780001B)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Ethernet LAN
    Zyxel GPON Class B+ 1xGbE LAN EU STD version Routers
    (PMG1005-T20B-ZZ01V1F)
      GPON Class B+ 1xGbE LAN EU STD version
    Zyxel VMG1312-B10D VDSL2 profile 17a over POTS gateway 4FE LAN ports 1 USB Port WiFi N300 EU+UK STD version Routers
    (VMG1312-B10D-EU02V)
      ZyXEL VMG1312-B10D VDSL2 profile 17a over POTS gateway 4FE LAN ports 1 USB Port WiFi N300 EU+UK STD version
    69,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel LTE3301-M209 -EU region - LTE Indoor Wi-Fi Router - generic version - LTE B1/3/7/8/20/28/38/40 Routers
    (LTE3301-M209-EU01V)
      LTE3301-M209 -EU region - LTE Indoor Wi-Fi Router - generic version - LTE B1 / 3 / 7 / 8 / 20 / 28 / 38 / 40
    114,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel GS2210-48HP 48 port Gigabit L2 managed PoE+ switch. 375 Watt Routers
    (GS2210-48HP-EU0101)
      Zyxel GS2210-48HP 48 port Gigabit L2 managed PoE+ switch. 375 Watt
    871,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel 20-Port Fiber-based Gigabit/Fast Ethernet dual-rate Line Card Routers
    (GLC1320G-55-ZZ01V1)
      20-Port Fiber-based Gigabit / Fast Ethernet dual-rate Line Card
    Zyxel 24-port Annex A VDSL2 17a DSLAM with ACand DC power input. Fanless. VDSL2 bonding. VDSL2 Vectoring. IPv6 .....
    (VES1724-55C-EU01V1)
      24-port Annex A VDSL2 17a DSLAM with ACand DC power input. Fanless. VDSL2 bonding. VDSL2 Vectoring. IPv6 support
    Zyxel AMG1001-T10A Router
    (AMG1001-T10A-EU02V1F)
    • Ethernet LAN
    Zyxel ANT2105 Dual Pack - Dual Band Radio Routers
    (ANT2105-ZZ0201)
      ANT2105 Dual Pack - Dual Band Radio
    Zyxel Omni outdoor antenna 4.5dBi 2.4Ghz / 7dBi 5Ghz (2 antennas per pack) Routers
    (ANT2105-ZZ0201F)
      Omni outdoor antenna 4.5dBi 2.4Ghz / 7dBi 5Ghz (2 antennas per pack)
    52,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel LTE Portable Router Cat4 150/50-N300 WiFi / EU region-B1/B3/B7/B8/B20/B28/B38 Routers
    (WAH7601-EUZNV1)
      LTE Portable Router Cat4 150 / 50-N300 WiFi / EU region-B1 / B3 / B7 / B8 / B20 / B28 / B38
    Zyxel SecuExtender IPSec VPN WINDOWS Client 1 License Routers
    (SECUEXTZZ0201F)
      SecuExtender IPSec VPN WINDOWS Client 1 License
    Zyxel VDSL2 profile 8a/b/c/d 12a/b 17a 30a Routers
    (VMG3625-T50B-EU01V1F)
      VDSL2 profile 8a / b / c / d 12a / b 17a 30a
    Zyxel VDSL2 profile 17a Bonding and 35b Single Line Bridge GbE LAN Web CLI DHCP option Routers
    (VMG4005-B50A-EU01V)
      VDSL2 profile 17a Bonding and 35b Single Line Bridge GbE LAN Web CLI DHCP option
    86,- excl. btw
    Voorraad:66
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel VMG3925-B10C Dual Band Wireless AC/N VDSL2 Combo WAN Gigabit Gateway Routers
    (VMG3925-B10CEU01V2)
      VMG3925-B10C Dual Band Wireless AC / N VDSL2 Combo WAN Gigabit Gateway
    Zyxel TELCO CABLE ROHS TELCO100-TO OPENED 5000mm GRAY 24AWG 25P 2 CAT.5 Routers
    (57-053-943244B)
      TELCO CABLE ROHS TELCO100-TO OPENED 5000mm GRAY 24AWG 25P 2 CAT.5
    Zyxel LTE Portable Router Cat 6 / EMEA- US- Asia region- B1/B3/B7/B8/B20/B28a/B38/B40/B41 Routers
    (LTE2566-M634EUZNV1)
      LTE Portable Router Cat 6 / EMEA- US- Asia region- B1 / B3 / B7 / B8 / B20 / B28a / B38 / B40 / B41
    Zyxel G.fast/VDSL2 profile 35b over POTS Gateway GbE WAN 4GbE LAN 1 USB 3.0 WiFi 11n 2.4GHz 450Mbps 5GHz 11ac .....
    (XMG3927B50AEU0)
      G.fast / VDSL2 profile 35b over POTS Gateway GbE WAN 4GbE LAN 1 USB 3.0 WiFi 11n 2.4GHz 450Mbps 5GHz 11ac 1.3Gb EU+UK STD version
    Zyxel GPON Class B+ Type SC/APC connector Routers
    (PMG3000-D20B-ZZ01V1F)
      GPON Class B+ Type SC / APC connector
    Zyxel LTE3316-M604 EU region Generic version 4G LTE-A Indoor IAD B1/3/5/7/8/20/28/38/40/41 Routers
    (LTE3316-M604-EU01V)
      LTE3316-M604 EU region Generic version 4G LTE-A Indoor IAD B1 / 3 / 5 / 7 / 8 / 20 / 28 / 38 / 40 / 41
    Zyxel IES-6000 cable pack for 48-port line card with non-halogen (600mm 2ea+ 130mm 2ea) Routers
    (57-053-943253B)
      IES-6000 cable pack for 48-port line card with non-halogen (600mm 2ea+ 130mm 2ea)
    Zyxel NWA1123 AC HD Wave 2 Standalone / NebulaFlex AP 3x3 MU-MIMO Access Point (excludes Power Adaptor) Routers
    (NWA1123-ACHDEU0103)
      NWA1123 AC HD Wave 2 Standalone / NebulaFlex AP 3x3 MU-MIMO Access Point (excludes Power Adaptor)
    Zyxel GS1350-6HP - 6 Port managed CCTV PoE switch - long range - 60W - 802.3BT Routers
    (GS1350-6HP-EU0101)
      GS1350-6HP - 6 Port managed CCTV PoE switch - long range - 60W - 802.3BT
    165,- excl. btw
    Voorraad:5
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel GS1300-10HP - 10 Port unmanged CCTV PoEwitch - long range - 130W Routers
    (GS1300-10HP-EU0101)
      GS1300-10HP - 10 Port unmanged CCTV PoEwitch - long range - 130W
    Zyxel LTE7240 outdoor IP56- Cat4- EU region- b1/3/5/7/8/20/38/40/41- WCDMA B1/5/8- GSM B3/8 Routers
    (LTE7240M403EU01V1F)
      LTE7240 outdoor IP56- Cat4- EU region- b1 / 3 / 5 / 7 / 8 / 20 / 38 / 40 / 41- WCDMA B1 / 5 / 8- GSM B3 / 8
    Zyxel NetAtlas EMS Start Kit Routers
    (NETATLASEMS-ZZ03V1)
      NetAtlas EMS Start Kit
    Zyxel SecuExtender IPSec VPN WINDOWS Client 5 Licenses Routers
    (SECUEXTZZ0202F)
      SecuExtender IPSec VPN WINDOWS Client 5 Licenses
    Zyxel GS1300-18HP -18 Port unmanged CCTV PoE witch - long range - 170W Routers
    (GS1300-18HP-EU0101)
      GS1300-18HP -18 Port unmanged CCTV PoE witch - long range - 170W
    244,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel IES-6000 cable pack for 72-port line card with non-halogen (93cm 2ea+60cm 2ea+ 13cm 2ea) Routers
    (57-053-943254B)
      IES-6000 cable pack for 72-port line card with non-halogen (93cm 2ea+60cm 2ea+ 13cm 2ea)
    Zyxel GS1350-12HP - 12 Port managed CCTV PoE switch - long range - 130W Routers
    (GS1350-12HP-EU0101)
      GS1350-12HP - 12 Port managed CCTV PoE switch - long range - 130W
    267,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel GS1300-26HP -26 Port unmanged CCTV PoE witch - long range - 250W Routers
    (GS1300-26HP-EU0101)
      GS1300-26HP -26 Port unmanged CCTV PoE witch - long range - 250W
    324,- excl. btw
    Voorraad:2
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel LTE7460-M608 - LTE B1/3/7/8/20/38/40 - WCDMA B1/8 - Standard - EU/UK Plug - FCS- support CA B1+B3 Routers
    (LTE7460-M608EU01V3)
      LTE7460-M608 - LTE B1 / 3 / 7 / 8 / 20 / 38 / 40 - WCDMA B1 / 8 - Standard - EU / UK Plug - FCS- support CA B1+B3
    332,- excl. btw
    Voorraad:6
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel GS1350-18HP - 18 Port managed CCTV PoE switch - long range - 250W Routers
    (GS1350-18HP-EU0101)
      GS1350-18HP - 18 Port managed CCTV PoE switch - long range - 250W
    377,- excl. btw
    Voorraad:6
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel SecuExtender IPSec VPN WINDOWS Client 10 Licenses Routers
    (SECUEXTZZ0203F)
      SecuExtender IPSec VPN WINDOWS Client 10 Licenses
    Zyxel GS1350-26HP - 26 Port managed CCTV PoE switch - long range - 375W Routers
    (GS1350-26HP-EU0101)
      GS1350-26HP - 26 Port managed CCTV PoE switch - long range - 375W
    492,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel NetAtlas EMS EMS License 10 nodes Routers
    (NETATLASEMS-ZZ02V1)
      NetAtlas EMS EMS License 10 nodes
    Zyxel GLC1440X-55A-fiber access line card IES5206M-forty GBE C-SFP/SFP open slot Routers
    (GLC1440X-55A-Z01V1)
      GLC1440X-55A-fiber access line card IES5206M-forty GBE C-SFP / SFP open slot
    Zyxel VLC1448X-51-48 PORT VECTORING VDSL2 ANNEX A LINE CARD IES5206M-IES5212M AND IES6217M OVER POTS 17A PROFILE .....
    (VLC1448X-51-ZZ01V1)
      VLC1448X-51-48 PORT VECTORING VDSL2 ANNEX A LINE CARD IES5206M-IES5212M AND IES6217M OVER POTS 17A PROFILE SUPPORT-STANDARD-CE / FCC ONLY-ROHS
    Zyxel SecuExtender IPSec VPN WINDOWS Client 50 Licenses Routers
    (SECUEXTZZ0204F)
      SecuExtender IPSec VPN WINDOWS Client 50 Licenses
    Zyxel MSC1240QA-HOT SWAPPABLE MANAGEMENT CARDIES4204M FOUR 10 GIGABIT SFP+/GIGABIT SFP+ OPEN SLOT-ONE ALARM .....
    (MSC1240QA-ZZ01V1)
      MSC1240QA-HOT SWAPPABLE MANAGEMENT CARDIES4204M FOUR 10 GIGABIT SFP+ / GIGABIT SFP+ OPEN SLOT-ONE ALARM CUT-OFF DIP SWITCH-ONE
    Zyxel VLC1448X-53-HOT SWAPPABLE 48 PORT VECTORING VDSL2 ANNEX B LINE CARD IES5206M-IES5212M AND IES6217M OVER ISDN .....
    (VLC1448X-53-ZZ01V1)
      VLC1448X-53-HOT SWAPPABLE 48 PORT VECTORING VDSL2 ANNEX B LINE CARD IES5206M-IES5212M AND IES6217M OVER ISDN 17A PROFILE SUPPORT-STANDARD
    Zyxel IES5212M-8.3U 12-SLOT TEMPERATURE-HARDENED CHASSIS MSAN TWO DC POWER MODULE(48VDC INPUT)-FAN MODULE & .....
    (IES5212M-ZZ01V1)
      IES5212M-8.3U 12-SLOT TEMPERATURE-HARDENED CHASSIS MSAN TWO DC POWER MODULE(48VDC INPUT)-FAN MODULE & ALARM / TIMING MODULE-STD-ROHS
    Zyxel 16 ports Gfast DPU 1U height Fanless AC/DC dual Routers
    (GES1116FSZZ011)
      16 ports Gfast DPU 1U height Fanless AC / DC dual
    Zyxel MSC1240XA-HOT SWAPPABLE MANAGEMENT CARDIES5206M-IES5212M AND IES6217M FOUR 10 GIGABIT SFP+/GIGABIT SFP+ OPEN .....
    (MSC1240XA-ZZ01V1)
      MSC1240XA-HOT SWAPPABLE MANAGEMENT CARDIES5206M-IES5212M AND IES6217M FOUR 10 GIGABIT SFP+ / GIGABIT SFP+ OPEN SLOT-ONE ALARM
    Zyxel IES-1248-51A Router - Zwart
    (91-004-629001B)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Ethernet LAN
    Zyxel OLC3416-42A-fiber access line card IES5206M-sixteen GPON SFP OPEN SLOTS & sixteen CLASSC+ GPON SFP Routers
    (OLC3416-42A-ZZ01V1)
      OLC3416-42A-fiber access line card IES5206M-sixteen GPON SFP OPEN SLOTS & sixteen CLASSC+ GPON SFP
    Zyxel NWA1123 AC Pro Standalone / NebulaFlex 3x3 SU-MIMO Dual optimised Wireless Access Point (excludes passive .....
    (NWA1123ACPRO04)
      NWA1123 AC Pro Standalone / NebulaFlex 3x3 SU-MIMO Dual optimised Wireless Access Point (excludes passive PoE injector)
    Zyxel ZyWALL ASC1024-61U Router - Blauw
    (91-004-155001B)
    • Ethernet LAN
    88,- excl. btw
    Voorraad:10
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel AAM-1212-53 Router
    (91-004-584001B)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Ethernet LAN
    540,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel ALC1248G-53 Router
    (91-004-476001B)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Ethernet LAN
    1.173,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel ZyWALL VOP1248G-61 Router - Blauw
    (91-004-689001B)
    • Ethernet LAN
    1.827,- excl. btw
    Voorraad:6
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder