• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ACT Telefoonkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    ACT Modulaire Kabel Wit 4-8 Aderig Telefoon kabel
    (TD604W)
      ACT Modulaire Kabel Wit 4-8 Aderig
    26,- excl. btw
    Voorraad:52
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Modulaire Kabel Zwart 4-10 Aderig Telefoon kabel
    (TD604Z)
      ACT Modulaire Kabel Zwart 4-10 Aderig
    26,- excl. btw
    Voorraad:103
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Modular telephone cable RJ-11/RJ-11 Telefoon kabel - Wit
    (TD5403)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-11 wit. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: RJ-11, Aansluiting 2: RJ-11
    9,- excl. btw
    Voorraad:209
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Infiniband Trunkkabel MPO Female - MPO Female 12 fiber 50/125 OM4 Telefoon kabel - Zwart, Blauw
    (RL9802)
      Advanced Cable Technology Infiniband Trunkkabel MPO Female - MPO Female 12 fiber 50 / 125 OM4. Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MPO
    177,- excl. btw
    Voorraad:4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ11 - RJ11 cable, White 2.0m Telefoon kabel - Wit
    (TD5402)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-11 wit. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: RJ11, Aansluiting 2: RJ11
    8,- excl. btw
    Voorraad:74
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ11 - RJ11 cable, Black 2.0m Telefoon kabel - Zwart
    (TD5502)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-11 zwart. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: RJ11, Aansluiting 2: RJ11
    8,- excl. btw
    Voorraad:1020
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ11 - RJ45 2.0m Telefoon kabel - Zwart
    (TD5307)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-45 zwart. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: RJ11, Aansluiting 2: RJ45
    8,- excl. btw
    Voorraad:844
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Coiled phonehorn cable Telefoon kabel - Zwart
    (TD7203)
      ACT Gekrulde telefoonhoorn kabel zwart. Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: RJ-10, Aansluiting 2: RJ-10
    9,- excl. btw
    Voorraad:24
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Modular telephone cable RJ-11/RJ-11 Telefoon kabel - Zwart
    (TD5503)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-11 zwart. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: RJ-11, Aansluiting 2: RJ-11
    9,- excl. btw
    Voorraad:324
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT TD5308, RJ-11 - RJ-45, M / M, 3 m Telefoon kabel - Zwart
    (TD5308)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-45 zwart. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: RJ-11, Aansluiting 2: RJ-45
    9,- excl. btw
    Voorraad:1025
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Modular telephone cable RJ-12/RJ-12 Telefoon kabel - Zwart
    (TD5702)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-12 - RJ-12 zwart. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: RJ-12, Aansluiting 2: RJ-12
    9,- excl. btw
    Voorraad:347
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-45 wit Telefoon kabel
    (TD5305)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-45 wit. Aansluiting 1: RJ11, Aansluiting 2: RJ45
    10,- excl. btw
    Voorraad:424
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Modulaire Kabel Zwart 4-10 Aderig Telefoon kabel
    (TD606Z)
      ACT Modulaire Kabel Zwart 4-10 Aderig
    37,- excl. btw
    Voorraad:14
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ11 - RJ11 cable, White 5.0m Telefoon kabel - Wit
    (TD5405)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-11 wit. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: RJ11, Aansluiting 2: RJ11
    9,- excl. btw
    Voorraad:104
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ11 - RJ11 cable, White 0.5m Telefoon kabel - Wit
    (TD5400)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-11 wit. Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: RJ11, Aansluiting 2: RJ11
    8,- excl. btw
    Voorraad:552
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Modular telephone cable RJ-11/RJ-11 Telefoon kabel - Wit
    (TD5401)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-11 wit. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: RJ-11, Aansluiting 2: RJ-11
    8,- excl. btw
    Voorraad:253
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ12 - RJ12 cable, Black 1.0m Telefoon kabel - Zwart
    (TD5701)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-12 - RJ-12 zwart. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: RJ12, Aansluiting 2: RJ12
    8,- excl. btw
    Voorraad:500
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ11 - RJ11 cable, Black 1.0m Telefoon kabel - Zwart
    (TD5501)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-11 zwart. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: RJ11, Aansluiting 2: RJ11
    8,- excl. btw
    Voorraad:957
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Modulaire telefonie kabel RJ-12 - RJ-12 wit Telefoon kabel
    (TD5601)
      Advanced Cable Technology Modulaire telefonie kabel RJ-12 - RJ-12 wit
    8,- excl. btw
    Voorraad:452
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Modular telephone cable RJ-12/RJ-12 Telefoon kabel - Zwart
    (TD5705)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-12 - RJ-12 zwart. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: RJ-12, Aansluiting 2: RJ-12
    ACT RJ11 - RJ11 kabel zwart 10.0m Telefoon kabel
    (TD5510)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-11 zwart. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: RJ-11, Aansluiting 2: RJ-11
    10,- excl. btw
    Voorraad:352
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ12 - RJ12 cable, White 2.0m Telefoon kabel - Wit
    (TD5602)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-12 - RJ-12 wit. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: RJ12, Aansluiting 2: RJ12
    9,- excl. btw
    Voorraad:307
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ11 - RJ11 cable, Black 5.0m Telefoon kabel - Zwart
    (TD5505)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-11 zwart. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: RJ11, Aansluiting 2: RJ11
    9,- excl. btw
    Voorraad:588
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ12 - RJ12 cable, Black 3.0m Telefoon kabel - Zwart
    (TD5703)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-12 - RJ-12 zwart. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: RJ12, Aansluiting 2: RJ12
    ACT Modulaire telefonie kabel RJ11 - RJ45 wit Telefoon kabel
    (TD5310)
      ACT Witte 10 meter platte telefoonkabel met RJ11 en RJ45 connectoren. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-11
    11,- excl. btw
    Voorraad:27
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Infiniband Trunkkabel MPO female - 12 x LC 50/125 OM4 Telefoon kabel - Zwart, Wit, Multi kleuren
    (RL9302)
      Advanced Cable Technology Infiniband Trunkkabel MPO female - 12 x LC 50 / 125 OM4. Aansluiting 1: MPO, Aansluiting 2: 12 x LC
    96,- excl. btw
    Voorraad:1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ12 - RJ12 cable, White 5.0m Telefoon kabel - Wit
    (TD5605)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-12 - RJ-12 wit. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: RJ12, Aansluiting 2: RJ12
    9,- excl. btw
    Voorraad:904
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Modular telephone cable RJ-12/RJ-12 Telefoon kabel - Wit
    (TD5610)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-12 - RJ-12 wit. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: RJ-12, Aansluiting 2: RJ-12
    10,- excl. btw
    Voorraad:661
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ12 - RJ12 cable, White 3.0m Telefoon kabel - Wit
    (TD5603)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-12 - RJ-12 wit. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: RJ12, Aansluiting 2: RJ12
    9,- excl. btw
    Voorraad:90
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-45 wit Telefoon kabel
    (TD5301)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-11 - RJ-45 wit. Aansluiting 1: RJ11, Aansluiting 2: RJ45
    8,- excl. btw
    Voorraad:407
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ12 - RJ12 cable, Black 10.0m Telefoon kabel - Zwart
    (TD5710)
      ACT Modulaire telefonie kabel RJ-12 - RJ-12 zwart. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: RJ12, Aansluiting 2: RJ12
    10,- excl. btw
    Voorraad:337
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder