• Live chatou contactez ou téléphonez 011 - 988 360
  • commandes > 25,- HTVA = livraison gratuite
  • > 1.000.000 produits
  • 0 0,- hors TVA
    0,- TVA inclus
  • Network Media Converters d' Atto (4 les résultats)

    Reproduction
    Votre choix
    Afficher tous les filtres
    Prix
    Marque
    Verberg filters
    Comparer produits
    Livraison gratuite
    Atto convertisseur réseau média: 8Gb/s Fibre Channel transciever
    (SFP8-0000-R00)
      Atto SFP8-0000-R00. Taux de transfert de données (maximum): 8000 Mbit / s. Technologie de connectivité: Avec fil. Interface: LC
    419,- hors TVA
    506,99 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Atto : SFP+ for FibreConnect Switch 8
    (SFPF-0000-000)
      SFP+ for FibreConnect Switch 8
    579,- hors TVA
    700,59 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Atto : 10Gb Ethernet LC SFP+ SR Optic
    (SFPX-0000-R00)
      10Gb Ethernet LC SFP+ SR Optic
    389,- hors TVA
    470,69 TVA comprise
    Livraison gratuite
    Atto : 40Gb QSFP MPO 850nm up to 30m
    (QSFP-0040-R00)
      40Gb QSFP MPO 850nm up to 30m
    569,- hors TVA
    688,49 TVA comprise
    Besoin de l’aide? Chattez avec nous Téléphonez-nous É-mail
    Contactez-nous
    En
    haut
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder