• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ACT Kabeladapters/verloopstukjes

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    ACT HDMI koppelbus HDMI-A female - female Kabel adapter - Zwart
    (AP1005)
      ACT AP1005. Aansluiting 1: HDMI A, Aansluiting 2: HDMI A, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Zwart
    10,- excl. btw
    Voorraad:234
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT HDMI M/FM Kabel adapter - Zwart
    (AB3771)
      ACT HDMI M / FM. Connector 1: HDMI, Connector 2: HDMI, Connector gender: Male / Female. Product colour: Black
    11,- excl. btw
    Voorraad:350
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter OM4 Kabel adapter - Violet
    (EA3004)
      ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter OM4. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk. Kleur van het product: Violet
    8,- excl. btw
    Voorraad:12
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ-12 Modular T-Adapters 2xF/1xM Kabel adapter - Wit
    (TD1506)
      ACT RJ Modular T-adapters 2x female / 1x male. Aansluiting 1: RJ-12, Aansluiting 2: 2x RJ-12, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Wit
    9,- excl. btw
    Voorraad:448
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Mini gender 9f/25f Kabel adapter
    (AB9154)
      ACT D-sub Adapter 9 polig female naar 25 polig female. Aansluiting 1: 9 Polig Sub-D, Aansluiting 2: 25 Polig Sub-D, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk
    10,- excl. btw
    Voorraad:304
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ-45 Modular T-Adapters 3xF Kabel adapter - Beige
    (TD1408)
      ACT RJ Modular T-adapters 3x female. Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: 2x RJ-45, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Beige
    10,- excl. btw
    Voorraad:225
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 15 Polig - 15 Polig HD Sub-D Genderchangers Mini 1:1 Kabel adapter
    (AB9055)
      ACT High Density D-sub Adapter 15 pole male naar 15 pole female. Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk
    10,- excl. btw
    Voorraad:425
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT D-sub adapter 9-polig - 25-polig Kabel adapter
    (AB9149)
      ACT D-sub Adapter 9 polig male naar 25 polig female. Aansluiting 1: 9-pin D-sub M, Aansluiting 2: 25-pin D-sub F, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk
    10,- excl. btw
    Voorraad:13
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Verloopadapter DVI-A male - VGA female Kabel adapter - Blauw
    (AB3750)
      ACT Verloopadapter DVI-A male naar VGA female. Aansluiting 1: DVI-A, Aansluiting 2: 15-HD D-sub, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Blauw
    14,- excl. btw
    Voorraad:123
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT DVI kabeladapter DVI-A - VGA Kabel adapter
    (AB3755)
      ACT Verloop adapter DVI-A female naar VGA male. Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk
    15,- excl. btw
    Voorraad:45
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Mini dp male-hdmi female 0.15m Kabel adapter - Wit
    (AK4000)
      ACT Verloopkabel Mini DisplayPort male - HDMI-A female. Aansluiting 1: Mini DisplayPort, Aansluiting 2: HDMI-A, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Lengte snoer: 0,15 m. Kleur van het product: Wit
    16,- excl. btw
    Voorraad:368
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter multimode Kabel adapter - Zwart, Cyaan
    (EA3003)
      ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter multimode. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk. Kleur van het product: Zwart, Cyaan
    8,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter OM3 Kabel adapter - Cyaan
    (EA9005)
      ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter OM3. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Cyaan
    9,- excl. btw
    Voorraad:288
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT D-sub adapter 9-polig - 25-polig met molded body Kabel adapter
    (AB9141)
      ACT D-sub Adapter 9 polig female naar 25 polig male with molded body. Aansluiting 1: 9-pin D-sub F, Aansluiting 2: 25-pin D-sub M, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk
    9,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter OM4 Kabel adapter - Violet
    (EA9006)
      ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter OM4. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk. Kleur van het product: Violet
    9,- excl. btw
    Voorraad:109
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Modular Adapter D-sub/RJ-12 Kabel adapter - Grijs
    (TD25M8)
      ACT Monteerbare heavy duty verloop adapter D-sub 25-polig - modulair. Aansluiting 1: 25-Sub-D, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Grijs
    9,- excl. btw
    Voorraad:749
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic LC-APC duplex adapter Kabel adapter - Groen
    (EA9007)
      ACT Fiber optic LC-APC duplex adapter. Aansluiting 1: LC-APC, Aansluiting 2: LC-APC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk. Kleur van het product: Groen
    9,- excl. btw
    Voorraad:45
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT VERLOOP KABEL 3,5 MM JACK MALE - 2X TULP MALE. LENGTE: 2,50 Kabel adapter - Zwart, Rood, Wit
    (AK2076)
      ACT Verloop kabel 3.5 mm jack male - 2x tulp male. Aansluiting 1: 2 x RCA, Aansluiting 2: 3.5mm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Lengte snoer: 2,5 m. Kleur van het product: Zwart, Rood, Wit
    10,- excl. btw
    Voorraad:20
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT HDMI A - DVI-D adapter, M/F Kabel adapter - Zwart
    (AP1006)
      ACT Verloop adapter DVI-D female naar HDMI A male. Aansluiting 1: HDMI A, Aansluiting 2: DVI-D, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Contact geleider materiaal: Goud. Kleur van het product: Zwart
    10,- excl. btw
    Voorraad:303
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Opbouwdoos unshielded 1-voudig Kabel adapter
    (FA5003)
      ACT Opbouwdoos unshielded 1-voudig
    10,- excl. btw
    Voorraad:728
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Verloop adapter DVI-A female naar VGA male Kabel adapter - Zwart
    (AP1003)
      ACT AP1003. Aansluiting 1: DVI-A, Aansluiting 2: VGA, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Zwart
    10,- excl. btw
    Voorraad:20
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Verloop adapter DVI-D male naar HDMI A female Kabel adapter - Zwart
    (AP1004)
      ACT AP1004. Aansluiting 1: DVI-D, Aansluiting 2: HDMI A, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Zwart
    11,- excl. btw
    Voorraad:546
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT D-sub adapter 37-polig Kabel adapter
    (AB9213)
      ACT D-sub Adapter 37 polig female naar 37 polig female. Aansluiting 1: 37-pin F, Aansluiting 2: 37-pin F, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk
    11,- excl. btw
    Voorraad:127
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Opbouwdoos shielded 2-voudig German Style Kabel adapter
    (FA5007)
      ACT Opbouwdoos shielded 2-voudig German Style
    15,- excl. btw
    Voorraad:178
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Opbouwdoos unshielded 2 ports German Style Kabel adapter
    (FA6006)
      ACT Opbouwdoos unshielded 2 ports German Style
    15,- excl. btw
    Voorraad:20
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT AK3996 Kabel adapter - Zwart
    (AK3996)
      ACT AK3996. Aansluiting 1: DisplayPort, Aansluiting 2: VGA, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Lengte snoer: 0,15 m. Kleur van het product: Zwart
    22,- excl. btw
    Voorraad:1665
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT USB type C naar DisplayPort female converter Kabel adapter - Wit
    (SB0020)
      ACT SB0020. Aansluiting 1: USB type C, Aansluiting 2: DisplayPort, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Wit
    28,- excl. btw
    Voorraad:218
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT USB type C naar Mini DisplayPort female converter Kabel adapter - Wit
    (SB0021)
      ACT SB0021. Aansluiting 1: USB type C, Aansluiting 2: Mini DisplayPort, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Wit
    28,- excl. btw
    Voorraad:716
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic SC-APC simplex adapter singlemode Kabel adapter - Groen
    (EA3005)
      ACT Fiber optic SC-APC simplex adapter single-mode. Aansluiting 1: SC-APC, Aansluiting 2: SC-APC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk. Kleur van het product: Groen
    8,- excl. btw
    Voorraad:32
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Coupler RJ-12 Kabel adapter - Grijs
    (TD1016)
      ACT RJ female - RJ female 1:1. Aansluiting 1: RJ-12, Aansluiting 2: RJ-12, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Grijs
    8,- excl. btw
    Voorraad:188
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Mini gend changer db09ff Kabel adapter - Roestvrijstaal, Geel
    (AB9035)
      ACT D-sub Adapter 9 polig female naar 9 polig female. Aansluiting 1: 09F, Aansluiting 2: 09F, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Geel
    9,- excl. btw
    Voorraad:368
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Modular Adapter D-sub/RJ-12 Kabel adapter - Grijs
    (TD09M8)
      ACT Monteerbare heavy duty verloop adapter D-sub 9-polig - modulair. Aansluiting 1: 09-Sub-D, Aansluiting 2: RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Grijs
    9,- excl. btw
    Voorraad:383
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ-11 Modular T-Adapters 3xF Kabel adapter - Beige
    (TD1404)
      ACT RJ Modular T-adapters 3x female. Aansluiting 1: RJ-11, Aansluiting 2: 2x RJ-11, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Beige
    9,- excl. btw
    Voorraad:353
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ-12 Modular T-Adapters 3xF Kabel adapter - Beige
    (TD1406)
      ACT RJ Modular T-adapters 3x female. Aansluiting 1: RJ-12, Aansluiting 2: 2x RJ-12, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Beige
    9,- excl. btw
    Voorraad:93
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 09 Polig - 09 Polig Sub-D Genderchangers Kabel adapter
    (AB9023)
      ACT D-sub Adapter 9 polig male naar 9 polig female. Aansluiting 1: 9 pin Sub-D, Aansluiting 2: 9 pin Sub-D, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk
    9,- excl. btw
    Voorraad:568
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT D-sub adapter 9-polig - 9-polig Kabel adapter
    (AB9013)
      ACT D-sub Adapter 9 polig male naar 9 polig male. Aansluiting 1: 9 pin D-sub, Aansluiting 2: 9 pin D-sub, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    9,- excl. btw
    Voorraad:279
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT At adapter 9m/25f Kabel adapter
    (AB9146)
      ACT D-sub Adapter 9 polig male naar 25 polig female with molded body. Aansluiting 1: 9 Polig Sub-D, Aansluiting 2: 25 Polig Sub-D, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk
    9,- excl. btw
    Voorraad:189
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Doorvoer rj45 1:1 st Kabel adapter
    (TD1018)
      ACT RJ female - RJ female 1:1. Aansluiting 1: RJ45, Aansluiting 2: RJ45, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk
    9,- excl. btw
    Voorraad:1578
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Verloop adapter DVI-A male naar VGA female Kabel adapter - Zwart, Goud
    (AP1002)
      ACT AP1002. Aansluiting 1: DVI-A, Aansluiting 2: VGA, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Zwart, Goud
    10,- excl. btw
    Voorraad:39
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down Kabel adapter
    (TD6014)
      ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down
    10,- excl. btw
    Voorraad:246
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down Kabel adapter
    (TD6015)
      ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down
    10,- excl. btw
    Voorraad:54
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Mini gender 9m/25m Kabel adapter
    (AB9134)
      ACT D-sub Adapter 9 polig male naar 25 polig male. Aansluiting 1: 9 Polig Sub-D, Aansluiting 2: 25 Polig Sub-D, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk
    10,- excl. btw
    Voorraad:143
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT USB 2.0 Bracket Kabel adapter
    (SB2400)
      ACT USB 2.0 Bracket. Aansluiting 1: 8x Single Sockets, Aansluiting 2: 2x USB A Socket
    10,- excl. btw
    Voorraad:400
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down Kabel adapter
    (TD5012)
      ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down
    10,- excl. btw
    Voorraad:225
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down Kabel adapter
    (TD5015)
      ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down
    10,- excl. btw
    Voorraad:42
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic LC-LC quad adapter OM3/OM4 Kabel adapter - Cyaan
    (EA9008)
      ACT Fiber optic LC-LC quad adapter OM3 / OM4. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk. Kleur van het product: Cyaan
    10,- excl. btw
    Voorraad:96
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Opbouwdoos shielded 1-voudig Kabel adapter
    (FA5005)
      ACT Opbouwdoos shielded 1-voudig
    10,- excl. btw
    Voorraad:53
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Mini gend changer hd15mm Kabel adapter - Roestvrijstaal, Geel
    (AB9045)
      ACT High Density D-sub Adapter 15 pole Male naar 15 pole Male. Aansluiting 1: 15HDM, Aansluiting 2: 15HDM, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Geel
    10,- excl. btw
    Voorraad:32
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT D-sub null modem adapter 9-polig female - 9-polig male Kabel adapter
    (AB9803)
      ACT D-sub Null Modem Adapter 9 polig female naar 9 polig male. Aansluiting 1: 9-pin M, Aansluiting 2: 9-pin F, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk
    10,- excl. btw
    Voorraad:458
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Bracket with single Serial DB 9 Male connector Kabel adapter
    (AK3326)
      ACT Enkelvoudig serieel bracket. Aansluiting 1: 9 Pin Sub-D, Aansluiting 2: 10 Pin IDC, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk, Lengte snoer: 0,25 m
    10,- excl. btw
    Voorraad:200
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Opbouwdoos unshielded 1-voudig Kabel adapter
    (FA6003)
      ACT Opbouwdoos unshielded 1-voudig
    10,- excl. btw
    Voorraad:821
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT RJ-45 Modular T-Adapters 2xF/1xM Kabel adapter - Wit
    (TD1508)
      ACT RJ Modular T-adapters 2x female / 1x male. Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: 2x RJ-45, Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Wit
    10,- excl. btw
    Voorraad:348
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down Kabel adapter
    (TD5014)
      ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down
    10,- excl. btw
    Voorraad:459
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Mini gend changer db25ff Kabel adapter
    (AB9113)
      ACT D-sub Adapter 25 polig female naar 25 polig female. Aansluiting 1: 25 Polig Sub-D, Aansluiting 2: 25 Polig Sub-D, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk
    10,- excl. btw
    Voorraad:15
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Fiber optic LC-LC quad adapter OM4 Kabel adapter - Violet
    (EA9009)
      ACT Fiber optic LC-LC quad adapter OM4. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Violet
    10,- excl. btw
    Voorraad:55
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Haakse adapter VGA male - female Kabel adapter - Zwart
    (AB9066)
      ACT AB9066. Aansluiting 1: VGA (D-Sub), Aansluiting 2: VGA (D-Sub), Geslacht connector: Mannelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Zwart
    11,- excl. btw
    Voorraad:315
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Opbouwdoos shielded 1-voudig Kabel adapter
    (FA6005)
      ACT Opbouwdoos shielded 1-voudig
    11,- excl. btw
    Voorraad:535
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down Kabel adapter
    (TD6017)
      ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down
    11,- excl. btw
    Voorraad:320
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack full shielded RJ-45 Punch Down Kabel adapter
    (TD5021)
      ACT Keystone jack full shielded RJ-45 Punch Down
    11,- excl. btw
    Voorraad:179
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Tool Free Kabel adapter
    (TD6010)
      ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Tool Free
    11,- excl. btw
    Voorraad:156
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down Kabel adapter
    (TD6012)
      ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down
    11,- excl. btw
    Voorraad:260
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down Kabel adapter
    (TD6013)
      ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down
    11,- excl. btw
    Voorraad:30
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT SB4055 Kabel adapter - Blauw
    (SB4055)
      ACT SB4055. Aansluiting 1: USB 3.0 B, Aansluiting 2: USB 3.0 Micro B, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk. Kleur van het product: Blauw
    11,- excl. btw
    Voorraad:7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack full shielded RJ-45 Punch Down Kabel adapter
    (TD6022)
      ACT Keystone jack full shielded RJ-45 Punch Down
    11,- excl. btw
    Voorraad:310
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down Kabel adapter
    (TD6016)
      ACT Keystone jack unshielded RJ-45 Punch Down
    11,- excl. btw
    Voorraad:51
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT HDMI A FM Kabel adapter - Zwart
    (AB3770)
      ACT HDMI A FM. Aansluiting 1: HDMI, Aansluiting 2: HDMI, Geslacht connector: Vrouwelijk / Vrouwelijk. Kleur van het product: Zwart
    11,- excl. btw
    Voorraad:164
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack full shielded RJ-45 Punch Down Kabel adapter
    (TD6023)
      ACT Keystone jack full shielded RJ-45 Punch Down
    12,- excl. btw
    Voorraad:122
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Micro SATA(7+9) female - SATA(7) + 5,25" maleMicro SATA(7+9) female - SATA(7) + 5,25" male Kabel adapter
    (AK3413)
      ACT Micro SATA(7+9) female - SATA(7) + 5,25" maleMicro SATA(7+9) female - SATA(7) + 5,25" male
    12,- excl. btw
    Voorraad:5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Opbouwdoos unshielded 2-voudig Kabel adapter
    (FA5002)
      ACT Opbouwdoos unshielded 2-voudig
    12,- excl. btw
    Voorraad:344
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Opbouwdoos shielded 2-voudig Kabel adapter
    (FA5004)
      ACT Opbouwdoos shielded 2-voudig
    12,- excl. btw
    Voorraad:164
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack full shielded RJ-45 Tool Free Kabel adapter
    (TD6510)
      ACT Keystone jack full shielded RJ-45 Tool Free
    13,- excl. btw
    Voorraad:899
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT Keystone jack full shielded RJ-45 Punch Down Kabel adapter
    (TD6511)
      ACT Keystone jack full shielded RJ-45 Punch Down
    13,- excl. btw
    Voorraad:8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder