• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Transceiver Modules van Allied Telesis (11 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk transceiver modules: AT-SPFXBD-LC-15 - Zilver
    (990-002084-00)
      Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-15. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 15000 m, Soort kabel: Single-mode. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    205,- excl. btw
    248,05 incl. btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk transceiver modules: 2 x 10Gbps, SFP+, Uplink Module
    (AT-XEM-2XS)
      Allied Telesis AT-XEM-2XS. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+
    3179,- excl. btw
    3846,59 incl. btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk transceiver modules: AT-SPFXBD-LC-13 - Zilver
    (990-002083-00)
      Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 15000 m, Soort kabel: Single-mode. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    205,- excl. btw
    248,05 incl. btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk transceiver modules: AT-SPSX/I
    (990-002636-00)
      Allied Telesis AT-SPSX / I. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 1,34 cm, Diepte: 5,65 cm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    119,- excl. btw
    143,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk transceiver modules: AT-SP10SR
    (990-004758-00)
      Allied Telesis AT-SP10SR. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode
    209,- excl. btw
    252,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk transceiver modules: AT-SPBD10-13 - Zilver
    (990-001204-00)
      Allied Telesis AT-SPBD10-13. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 10000 m, Soort kabel: Single-mode. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    359,- excl. btw
    434,39 incl. btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk transceiver modules: AT-SP10LRM - Zilver
    (990-003886-00)
      Allied Telesis AT-SP10LRM. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 1310 nm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    489,- excl. btw
    591,69 incl. btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk transceiver modules: AT-SPLX40 - Metallic
    (990-001202-00)
      Allied Telesis AT-SPLX40. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Kleur van het product: Metallic
    2719,- excl. btw
    3289,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk transceiver modules: AT-SPBD10-14 - Zilver
    (990-001205-00)
      Allied Telesis AT-SPBD10-14. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 10000 m, Soort kabel: Single-mode. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    399,- excl. btw
    482,79 incl. btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk transceiver modules: AT-SP10LR
    (990-003252-00)
      Allied Telesis AT-SP10LR. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode
    699,- excl. btw
    845,79 incl. btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk transceiver modules: SPZX80 - Grijs
    (990-001203-00)
      Allied Telesis SPZX80. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Grijs, Maximaal bereik: 80000 m
    3549,- excl. btw
    4294,29 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder