• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Allied Telesis Netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Allied Telesis AT-SP10SR Netwerk transceiver modules
    (990-004758-00)
      Allied Telesis AT-SP10SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10300 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Typisch stroomverbruik: 1 W
    201,- excl. btw
    Voorraad:3
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis AT-SP10LRM Netwerk transceiver modules - Zilver
    (990-003886-00)
      Allied Telesis AT-SP10LRM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    467,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 18 mei 2021
    Allied Telesis SPZX80 Netwerk transceiver modules - Grijs
    (990-001203-00)
      Allied Telesis SPZX80. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Grijs
    567,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 18 mei 2021
    Allied Telesis SP10T Netwerk transceiver modules - Zilver
    (AT-SP10T)
      Allied Telesis SP10T. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10300 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver. Typisch stroomverbruik: 1 W. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    829,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 18 mei 2021
    Allied Telesis 40G QSFP+ SR4, 850 nm, MMF Netwerk transceiver modules - Grijs
    (AT-QSFPSR4)
      Allied Telesis AT-QSFPSR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10300 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). RX sensitiviteit: -3 dB
    1.191,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 18 mei 2021
    Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13 Netwerk transceiver modules - Zilver
    (990-002083-00)
      Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    145,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 18 mei 2021
    Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-15 Netwerk transceiver modules - Zilver
    (990-002084-00)
      Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-15. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    145,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 18 mei 2021
    Allied Telesis AT-SPBD10-14 Netwerk transceiver modules - Zilver
    (990-001205-00)
      Allied Telesis AT-SPBD10-14. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    163,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 18 mei 2021
    Allied Telesis AT-SPLX40 Netwerk transceiver modules - Metallic
    (990-001202-00)
      Allied Telesis AT-SPLX40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    493,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 18 mei 2021
    Allied Telesis AT-SP10ER40/I Netwerk transceiver modules
    (990-003302-00)
      Allied Telesis AT-SP10ER40 / I. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    3.026,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 18 mei 2021
    Allied Telesis 1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, TAA Netwerk transceiver modules - Zilver
    (AT-SPSX-90)
      Allied Telesis AT-SPSX-90. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Metaal. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). RX sensitiviteit: -19 dB
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    Levertijd onbekend
    Allied Telesis AT-OSPLX10 Netwerk transceiver modules
    (AT-OSPLX10/I)
      Allied Telesis AT-OSPLX10. Soort aansluiting: SFP+, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zilver
    150,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 18 mei 2021
    Allied Telesis QSFPSR4LC Netwerk transceiver modules - Zilver
    (AT-QSFPSR4LC)
      Allied Telesis QSFPSR4LC. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Metaal. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). RX sensitiviteit: -11 dB
    1.372,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 18 mei 2021
    Allied Telesis Optical Stacking Module 1310nm medium-haul 9km with SMF Netwerk transceiver modules
    (AT-STACKOP/9.0)
      Allied Telesis AT-STACKOP / 9.0. Golflengte: 1310 nm
    2.311,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 18 mei 2021
    Allied Telesis 40G QSFP+ LR4, CWDM, SMF Netwerk transceiver modules - Grijs
    (AT-QSFPLR4)
      Allied Telesis AT-QSFPLR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 11200 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. RX sensitiviteit: -11,5 dB
    4.119,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 18 mei 2021
    Allied Telesis AT-SPBD10-13 Netwerk transceiver modules - Zilver
    (990-001204-00)
      Allied Telesis AT-SPBD10-13. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    163,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 18 mei 2021
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder