• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Allied telesis : 48v 240W Single Output Industrial DIN RAIL Power Supply
    (990-003933-00)
      48v 240W Single Output Industrial DIN RAIL Power Supply
    399,- excl. btw
    482,79 incl. btw
    Voorraad4
    Allied telesis : Redundant Power Cable for use with AT-RPS3000 and AT-x610 Series Switches
    (AT-RPS-CBL1.0)
      Redundant Power Cable for use with AT-RPS3000 and AT-x610 Series Switches
    159,- excl. btw
    192,39 incl. btw
    Allied telesis stellingen/racks: Power Distribution Chassis
    (AT-MCR12-50)
      Allied Telesis Power Distribution Chassis. Certificering: FCC A, IC A, UL, CSA, TUV, IEC 825-1, CE . Afmetingen (BxDxH): 444 x 217 x 132 mm
    339,- excl. btw
    410,19 incl. btw
    Allied telesis : Switch 24x GE AT-GS950/28PS
    (990-004950-50)
      Switch 24x GE AT-GS950 / 28PS
    859,- excl. btw
    1039,39 incl. btw
    Allied telesis : Switch AT-GS948MX
    (AT-GS948MX)
      Switch AT-GS948MX
    1219,- excl. btw
    1474,99 incl. btw
    Allied telesis : Optical Stacking Module 850nm short-haul. 300m with MM F (One module required per switch)
    (AT-STACKOP/0.3)
      Optical Stacking Module 850nm short-haul. 300m with MM F (One module required per switch)
    1429,- excl. btw
    1729,09 incl. btw
    Allied telesis : Optical Stacking Module 1310nm medium-haul. 9km with SMF (One module required per switch)
    (AT-STACKOP/9.0)
      Optical Stacking Module 1310nm medium-haul. 9km with SMF (One module required per switch)
    2179,- excl. btw
    2636,59 incl. btw
    Allied telesis : Rack Mount Shelf for the AR3050S  AR4050S  AR2050V  XS900MX
    (990-004832-00)
      Rack Mount Shelf for the AR3050S AR4050S AR2050V XS900MX
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Allied telesis : 2 Port Gigabit Ethernet Media
    (AT-IMC1000T/SFP)
      2 Port Gigabit Ethernet Media
    499,- excl. btw
    603,79 incl. btw
    Allied telesis : Redundant Power Supply Chassis for AT-x610 Series Switches. Can accept up to 2 AT-PWR250. PWR800 or .....
    (AT-RPS3000)
      Redundant Power Supply Chassis for AT-x610 Series Switches. Can accept up to 2 AT-PWR250. PWR800 or PWR1200
    1289,- excl. btw
    1559,69 incl. btw
    Allied telesis : Switch 8x GE AT-GS910/8E
    (AT-GS910/8E)
      Switch 8x GE AT-GS910 / 8E
    74,- excl. btw
    89,54 incl. btw
    Allied telesis : AT-2711LX/SC FE PCIe 100
    (AT-2711LX/SC)
      AT-2711LX / SC FE PCIe 100
    79,- excl. btw
    95,59 incl. btw
    Allied telesis : Wireless Access Point Wandhalt
    (990-003056-00)
      Wireless Access Point Wandhalt
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Allied telesis : Router AT-iMG1505 Fiber Multis
    (AT-IMG1505)
      Router AT-iMG1505 Fiber Multis
    235,- excl. btw
    284,35 incl. btw
    Allied telesis : Net.Cover Premium System - 3 years for AT-x930-28GTX
    (AT-X930-28GTX-SYP3)
      Net.Cover Premium System - 3 years for AT-x930-28GTX
    889,- excl. btw
    1075,69 incl. btw
    Allied telesis : SWIT:AT-FS970M-16F8LC-50/Managed/FS
    (AT-FS970M16F8LC-50)
      SWIT:AT-FS970M-16F8LC-50 / Managed / FS
    1189,- excl. btw
    1438,69 incl. btw
    Allied telesis : STACKING MODULE FOR AT-X610
    (AT-X6EM/XS2)
      STACKING MODULE FOR AT-X610
    1699,- excl. btw
    2055,79 incl. btw
    Allied telesis : X610 SERIES - LAYER 3+
    (AT-X610-48TS/X-60)
      X610 SERIES - LAYER 3+
    4769,- excl. btw
    5770,49 incl. btw
    Allied telesis : Switch 48x GE AT-x610-48TsPoE+
    (990-003198-00)
      Switch 48x GE AT-x610-48TsPoE+
    4969,- excl. btw
    6012,49 incl. btw
    Allied telesis niet gecategoriseerd product: MMCR18 MULTI-REGION AC PSU
    (AT-MMCR-PWR-AC-60)
      Allied Telesis MMCR18 MULTI-REGION AC PSU
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Allied telesis : Net.Cover Premium System - 1 year for AT-x930-28GTX
    (AT-X930-28GTX-SYP1)
      Net.Cover Premium System - 1 year for AT-x930-28GTX
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Allied telesis : 48x GE AT-x510-52GPX 48x
    (AT-X510-52GPX)
      48x GE AT-x510-52GPX 48x
    4389,- excl. btw
    5310,69 incl. btw
    Allied telesis : Rack mount brackets for AT-x230-18GP
    (AT-RKMT-J13)
      Rack mount brackets for AT-x230-18GP
    42,- excl. btw
    50,82 incl. btw
    Allied telesis : RkM-Kit AT-RKMT-J08 für AT-GS9
    (AT-RKMT-J08)
      RkM-Kit AT-RKMT-J08 für AT-GS9
    119,- excl. btw
    143,99 incl. btw
    Allied telesis : Service AT-GS924MX-NCA3 Net.Co
    (AT-GS924MX-NCA3)
      Service AT-GS924MX-NCA3 Net.Co
    249,- excl. btw
    301,29 incl. btw
    Allied telesis : 48V 480W Single Output Industrial DIN RAIL Power Supply
    (990-003934-00)
      48V 480W Single Output Industrial DIN RAIL Power Supply
    589,- excl. btw
    712,69 incl. btw
    Allied telesis : Mini-GBIC/SFP AT-SPSX kompatib
    (AT-SPSX KOMPATIBEL)
      Mini-GBIC / SFP AT-SPSX kompatib
    53,- excl. btw
    64,13 incl. btw
    Allied telesis : Switch-Transc. AT-SPLX10
    (AT-SPLX10_KOMPATIBEL)
      Switch-Transc. AT-SPLX10
    62,- excl. btw
    75,02 incl. btw
    Allied telesis : AT-GS910/5E-50 5port 10/100/10
    (GS910/5E-50)
      AT-GS910 / 5E-50 5port 10 / 100 / 10
    85,- excl. btw
    102,85 incl. btw
    Allied telesis : Switch AT-GS905 5x10/100/1000
    (AT-GS905)
      Switch AT-GS905 5x10 / 100 / 1000
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder