• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters

    Best verkochte glasvezelkabels

    Toon alle glasvezelkabels
    ACT 2m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel
    (RL9702)
      ACT 2m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    17,- excl. btw
    Voorraad:728
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 1m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel
    (RL9701)
      ACT 1m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    16,- excl. btw
    Voorraad:580
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 5m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel
    (RL9705)
      ACT 5m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Violet
    20,- excl. btw
    Voorraad:561
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 2m (RL9902) Fiber optic kabel
    (RL9902)
      ACT LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 2m (RL9902). Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel
    16,- excl. btw
    Voorraad:449
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Toon alle glasvezelkabels

    Best bekeken glasvezelkabels

    Toon alle glasvezelkabels
    Contact opnemen
    • Meer dan
      2.000.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder