• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezelkabels voor u geselecteerd

    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters

    Best bekeken glasvezelkabels

    Toon alle glasvezelkabels
    Startech.com fiber optic kabel: 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC
    (A50FBLCLC1)
      StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    20,- excl. btw
    Voorraad194
    Speciaal geselecteerd
    Startech.com fiber optic kabel: 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC (Open .....
    (A50FBLCLC2)
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50 / 125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    18,98 excl. btw
    Voorraad110
    Startech.com fiber optic kabel: Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50/125 LSZH LC/LC 2 m
    (450FBLCLC2)
      StarTech.com Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 Gb 50 / 125 LSZH LC / LC 2 m. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Blue,Aqua colour
    26,- excl. btw
    Voorraad104
    ACT fiber optic kabel: 3m 50/125µm OM4
    (RL9703)
      ACT 3m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    18,- excl. btw
    Voorraad688
    Toon alle glasvezelkabels

    Best bekeken glasvezelkabels

    Toon alle glasvezelkabels
    Startech.com fiber optic kabel: 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
      StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex
      Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte
      snoer: 3 m, Type glasvezel: OM2,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full
      duplex,...
    18,- excl. btw
    Voorraad49
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
      StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex
      Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte
      snoer: 1 m, Type glasvezel: OM2,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full
      duplex,...
    17,- excl. btw
    Voorraad32
    Startech.com fiber optic kabel: 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
      StarTech.com 3m Multimode 62,5/125
      Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC.
      Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 62,5
      µm, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Oranje
    19,- excl. btw
    Voorraad19
    Startech.com fiber optic kabel: 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC (Open .....
      StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode
      50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel
      Netwerkkabel LC-LC. Lengte snoer: 2 m,
      Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector:...
    18,98 excl. btw
    Voorraad110
    Startech.com fiber optic kabel: 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC
      StarTech.com 7 m single-mode duplex
      glasvezelpatchkabel LC-SC. Lengte snoer:
      7 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      SC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full
      duplex, Kleur kabel: Geel
    31,- excl. btw
    Voorraad56
    ACT fiber optic kabel: LC-SC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel
      ACT RL8005. Lengte snoer: 5 m,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC,
      Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    17,- excl. btw
    Voorraad61
    Contact opnemen
    • Meer dan
      1.200.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder