• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezelkabels voor u geselecteerd

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters

    Best bekeken glasvezelkabels

    Toon alle glasvezelkabels
    ACT LC 50/125µm OM3 pigtail fiber optic kabel
    (RL9695)
      ACT LC 50 / 125µm OM3 pigtail. Lengte snoer: 1 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: Pigtail, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Kleur kabel: Aqua
    10,- excl. btw
    Voorraad:410
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m 50/125µm OM4 fiber optic kabel
    (RL9703)
      ACT 3m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    19,- excl. btw
    Voorraad:408
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 2m 50/125µm OM4 fiber optic kabel
    (RL9702)
      ACT 2m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    18,- excl. btw
    Voorraad:299
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel
    (85550)
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    24,- excl. btw
    Voorraad:296
    Levertijd: 1 werkdag
    Toon alle glasvezelkabels

    Best bekeken glasvezelkabels

    Toon alle glasvezelkabels
    Contact opnemen
    • Meer dan
      1.200.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder