• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters

    Best verkochte netwerk transceiver modules

    Toon alle netwerk transceiver modules
    Cisco SFP 1000BASE-T Copper transceiver module Netwerk transceiver modules
    (MA-SFP-1GB-TX)
      Cisco MA-SFP-1GB-TX. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    331,- excl. btw
    Voorraad:19752
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 40 GbE QSFP SR-BD Fiber Transceiver, Duplex LC, 832-918nm, MMF Netwerk transceiver modules
    (MA-QSFP-40G-SR-BD)
      Cisco MA-QSFP-40G-SR-BD, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Merkcompatibiliteit: Cisco, Compatibele producten: Meraki MS 355 Series / MS 425 Series. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    908,- excl. btw
    Voorraad:19752
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco SFP+ 10GBASE-SR transceiver module Netwerk transceiver modules
    (MA-SFP-10GB-SR)
      Cisco MA-SFP-10GB-SR, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    830,- excl. btw
    Voorraad:19752
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 40 GbE QSFP SR4 Fiber Transceiver, MPO12, 850nm, MMF Netwerk transceiver modules
    (MA-QSFP-40G-SR4)
      Cisco MA-QSFP-40G-SR4, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Merkcompatibiliteit: Cisco, Compatibele producten: Meraki MS 355 Series / MS 425 Series. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2.474,- excl. btw
    Voorraad:19752
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Toon alle netwerk transceiver modules

    Laatste nieuws voor Netwerk transceiver modules
    Meer Nieuws

    Best bekeken netwerk transceiver modules

    Toon alle netwerk transceiver modules
    Contact opnemen
    • Meer dan
      2.000.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder