• live chat of Contact of bel 016 - 796 200
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerk transceiver modules voor u geselecteerd

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    Verberg filters

    Best bekeken netwerk transceiver modules

    Toon alle netwerk transceiver modules
    Cisco Meraki SFP+ 10GBASE-SR transceiver module netwerk transceiver modules
    (MA-SFP-10GB-SR)
      Cisco MA-SFP-10GB-SR, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    809,- excl. btw
    Voorraad:19752
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Meraki 40 GbE QSFP LR4 Fiber Transceiver, LC, 1310nm, SMF netwerk transceiver modules
    (MA-QSFP-40G-LR4)
      Cisco MA-QSFP-40G-LR4, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Merkcompatibiliteit: Cisco, Compatibele producten: Meraki MS 355 Series / MS 425 Series. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    8.789,- excl. btw
    Voorraad:19752
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco SFP 1000BASE-T Copper transceiver module netwerk transceiver modules
    (MA-SFP-1GB-TX)
      Cisco MA-SFP-1GB-TX. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    319,- excl. btw
    Voorraad:19752
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco SFP 1000BASE-LX10 transceiver module netwerk transceiver modules
    (MA-SFP-1GB-LX10)
      Cisco MA-SFP-1GB-LX10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    809,- excl. btw
    Voorraad:19752
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Toon alle netwerk transceiver modules

    Best bekeken netwerk transceiver modules

    Toon alle netwerk transceiver modules
    Contact opnemen
    • Meer dan
      1.200.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder