• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Media Converters (477 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Tp-link netwerk media converters: Gigabit SFP Media Converter
    (MC220L)
      TP-LINK Gigabit SFP Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. LED-indicatoren: Link. Certificering: FCC, CE
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Voorraad69
    Allied telesis netwerk media converters: 100TX to 100FX (SC) media converter
    (AT-MC102XL-20)
      Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) media converter. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Voorraad13
    Digitus netwerk media converters: 1xRJ45, 1xSC Duplex, 200g, Black
    (DN-82110-1)
      Digitus DN-82110-1. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Gevoeligheid: -20 dBmW. Gewicht: 200 g. Afmetingen (BxDxH): 95 x 70 x 26 mm
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Netgear netwerk media converters: ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
    (AGM731F)
      Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 65 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
    165,- excl. btw
    199,65 incl. btw
    Voorraad40
    Netgear netwerk media converters: 10 Gigabit SR SFP+ Module
    (AXM761-10000S)
      Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m. Interface: LC
    421,34 excl. btw
    509,82 incl. btw
    Voorraad4
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    709,- excl. btw
    857,89 incl. btw
    Voorraad4215
    Tp-link netwerk media converters: Gigabit Single-mode Media Converter
    (MC210CS)
      TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. LED-indicatoren: Link. Certificering: FCC, CE
    61,- excl. btw
    73,81 incl. btw
    Voorraad19
    Tp-link netwerk media converters: Gigabit Multi-mode Media Converter
    (MC200CM)
      TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: Link. Certificering: FCC, CE
    56,- excl. btw
    67,76 incl. btw
    Voorraad28
    Tp-link netwerk media converters: 10/100Mbps Multi-mode Media Converter
    (MC100CM)
      TP-LINK 10 / 100Mbps Multi-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    40,- excl. btw
    48,40 incl. btw
    Voorraad46
    Netgear netwerk media converters: AGM734
    (AGM734-10000S)
      Netgear AGM734. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Interface: SFP
    164,79 excl. btw
    199,40 incl. btw
    Voorraad8
    Hewlett packard enterprise netwerk media converters: SFP en mini-GBIC SX netwerktransceivers X121 1G SFP LC SX .....
    (J4858C)
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Voorraad454
    Zyxel netwerk media converters: SFP-SX-D
    (91-010-204001B)
      ZyXEL SFP-SX-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base-LHX. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm, Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    88,- excl. btw
    106,48 incl. btw
    Voorraad5
    Tp-link netwerk media converters: 1000base-BX Single-mode SFP Module
    (TL-SM311LS)
      TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module . Overdrachtssnelheid (max): 1280 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE. Datalink-protocollen: CSMA / CD, TCP / IP, Interface: LC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    36,- excl. btw
    43,56 incl. btw
    Voorraad27
    Netgear netwerk media converters: AFM735
    (AFM735-10000S)
      Netgear AFM735. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Interface: SFP
    307,13 excl. btw
    371,63 incl. btw
    Voorraad2
    Promise technology netwerk media converters: SANlink2 - Zwart
    (F29S10G220M0000)
      Promise Technology SANlink2. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae,IEEE 802.3ak. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie: 50 / 60, Spanning: 12 V. Certificering: CE, C-tick, FCC Class B, UL, VCCI
    687,10 excl. btw
    831,39 incl. btw
    Netgear netwerk media converters: 10 Gigabit LR SFP+ Module
    (AXM762-10000S)
      Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-LR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Interface: LR
    1000,62 excl. btw
    1210,75 incl. btw
    Voorraad3
    Netgear netwerk media converters: AXM763
    (AXM763-10000S)
      Netgear AXM763. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Interface: 10GE SFP+
    439,- excl. btw
    531,19 incl. btw
    Voorraad2
    Tp-link netwerk media converters: 1000base-BX Multi-mode SFP Module
    (TL-SM311LM)
      TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module . Overdrachtssnelheid (max): 1280 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Certificering: FCC, CE. Datalink-protocollen: CSMA / CD, TCP / IP, Interface: LC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    36,- excl. btw
    43,56 incl. btw
    Voorraad22
    Tp-link netwerk media converters: 10/100Mbps WDM Media Converter
    (MC111CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps WDM Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    51,- excl. btw
    61,71 incl. btw
    Voorraad7
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m - Zwart
    (MCM1110MMLC)
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning:...
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Voorraad58
    Tp-link netwerk media converters: 10/100Mbps Single-mode Media Converter
    (MC110CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps Single-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    37,- excl. btw
    44,77 incl. btw
    Voorraad35
    Cisco netwerk media converters: Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    (MGBSX1)
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Fiber type: MMF
    67,- excl. btw
    81,07 incl. btw
    Voorraad88
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-FX SFP
    (GLC-FE-100FX-RGD=)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -14 - -20 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    199,- excl. btw
    240,79 incl. btw
    Tp-link netwerk media converters: 10/100Mbps WDM
    (MC112CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps WDM. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    48,- excl. btw
    58,08 incl. btw
    Voorraad28
    Cisco netwerk media converters: Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
    (MGBT1)
      Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Bekabelingstechnologie: 1000Base-T. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: RJ-45
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Voorraad95
    D-link netwerk media converters: DMC-300SC
    (DMC-300SC/E)
      D-Link DMC-300SC. Bekabelingstechnologie: 10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX. LED-indicatoren: LAN. Typisch stroomverbruik: 7,2 W. Certificering: FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B. Gewicht: 300 g
    98,- excl. btw
    118,58 incl. btw
    Voorraad19
    Zyxel netwerk media converters: SFP-LX-10-D
    (91-010-203001B)
      ZyXEL SFP-LX-10-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -20 dBmW. Certificering: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm
    125,- excl. btw
    151,25 incl. btw
    Voorraad8
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit/s - Zwart
    (ET91000SC2)
      StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit / s. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Duplex systeem: Volledig, Half. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 115-230, Spanning: 12 V, Output current: 1,6 A
    165,- excl. btw
    199,65 incl. btw
    Voorraad26
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf - Zwart
    (ET91000SFP2)
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 65000 uur. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 100-240, Spanning: 12 V, Output current: 1 A
    169,- excl. btw
    204,49 incl. btw
    Voorraad5
    Cisco netwerk media converters: XFP-10G-MM-SR
    (XFP-10G-MM-SR=)
      Cisco XFP-10G-MM-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBase-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Zendvermogen: -1.0, Interface: LC (1.25mm), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3
    1479,- excl. btw
    1789,59 incl. btw
    Voorraad2
    D-link netwerk media converters: DMC-515SC Media Converters
    (DMC-515SC/E)
      D-Link DMC-515SC Media Converters. Bekabelingstechnologie: Fiber SC. Connectiviteitstechnologie: Bedraad
    159,- excl. btw
    192,39 incl. btw
    Voorraad1
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-T SFP Transceiver Module
    (SFP-GE-T=)
      Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Voorraad7
    D-link netwerk media converters: DMC-810SC Media Converters
    (DMC-810SC/E)
      D-Link DMC-810SC Media Converters. Bekabelingstechnologie: RJ-45
    369,- excl. btw
    446,49 incl. btw
    Cisco netwerk media converters: GLC-SX-MM-RGD
    (GLC-SX-MM-RGD=)
      Cisco GLC-SX-MM-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC, Fiber type: MMF
    399,- excl. btw
    482,79 incl. btw
    Voorraad18
    Promise technology netwerk media converters: SANlink2 - Zwart
    (F29SANL220M0001)
      Promise Technology SANlink2. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit / s. Vezel-optische connector: FC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie: 50 / 60, Spanning: 12 V. Certificering: CE, C-tick, FCC Class B, UL, VCCI
    772,07 excl. btw
    934,20 incl. btw
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC102XL
    (AT-MC102XL-60)
      Allied Telesis AT-MC102XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100TX / 100FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 294 g
    73,- excl. btw
    88,33 incl. btw
    Voorraad16
    Planet netwerk media converters: FTP-802 - 10/100Base-TX(FX), SC/MM, 2km - Zwart
    (FTP-802)
      Planet FTP-802. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Spanning: 48 V, Output current: 0,35 A, Typisch stroomverbruik: 15,4 W
    94,- excl. btw
    113,74 incl. btw
    Voorraad7
    Cisco netwerk media converters: Gigabit LH Mini-GBIC SFP
    (MGBLH1)
      Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
    199,- excl. btw
    240,79 incl. btw
    Voorraad122
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX
    (GLC-FE-100FX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: MMF
    185,- excl. btw
    223,85 incl. btw
    Voorraad48
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter - 1000Base-LX - Single-mode - 10 km .....
    (MCMGBSCSM10)
      StarTech.com MCMGBSCSM10. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 100Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, Spanning: 5 V, Output current: 2,6 A
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Voorraad86
    Hewlett packard enterprise netwerk media converters: Networking SFP Transceivers X132 10G SFP+ LC LRM
    (J9152A)
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Vormfactor: SFP+
    279,- excl. btw
    337,59 incl. btw
    Voorraad111
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX
    (GLC-FE-100LX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    295,- excl. btw
    356,95 incl. btw
    Voorraad28
    Startech.com netwerk media converters: 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km - Zwart
    (ET90110ST2)
      StarTech.com 10 / 100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Spanning: 12 V, Output current: 1 A
    85,- excl. btw
    102,85 incl. btw
    Voorraad27
    D-link netwerk media converters: Multi-Mode Fiber SFP Transceiver
    (DEM-211)
      D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX. Maximaal bereik: 2000 m. Veiligheid: FDA / CDRH, TUV, UL, Certificering: RoHS. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Vormfactor: Plug-in, Aansluiting(en): LC
    115,- excl. btw
    139,15 incl. btw
    Kti networks netwerk media converters: KC-300D
    (KC-300D-SL2)
      KTI Networks KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status. Ingangsspanning: 5-12, Typisch stroomverbruik: 2 W
    115,- excl. btw
    139,15 incl. btw
    Voorraad8
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter - 1000Base-SX - Multimode 550 m - .....
    (MCMGBSCMM055)
      StarTech.com MCMGBSCMM055. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 100 - 240, Spanning: 5 V, Output current: 2,6 A
    119,- excl. btw
    143,99 incl. btw
    Voorraad34
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km - Zwart
    (ET91000SM10)
      StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, Staal. Ingangsspanning: 100-240, Spanning: 12 V,...
    259,- excl. btw
    313,39 incl. btw
    Voorraad16
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
    (GLC-LX-SM-RGD=)
      Cisco 1000BASE-LX / LH Long Wavelength; Rugged. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-LX / LH. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Gewicht: 75 g. Zendvermogen: -3 - -9,5 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP
    779,- excl. btw
    942,59 incl. btw
    Voorraad9
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC101XL
    (AT-MC101XL-60)
      Allied Telesis AT-MC101XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-TX UTP, 100Base-FX F. Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 294 g
    73,- excl. btw
    88,33 incl. btw
    Voorraad5
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m
    (SFPSXMM)
      StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 20 g, Breedte verpakking: 25 mm, Diepte verpakking: 115 mm. Afmetingen (BxDxH): 13 x 55 x 9 mm, Interface: Fiber Optic LC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Voorraad21
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot - Zwart
    (MCM1110SFP)
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 50000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal....
    86,- excl. btw
    104,06 incl. btw
    Voorraad16
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC103XL
    (AT-MC103XL-60)
      Allied Telesis AT-MC103XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX, 100Base-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE
    99,- excl. btw
    119,79 incl. btw
    Voorraad4
    Veracity netwerk media converters: Highwire - Zwart
    (VHW-HW)
      Veracity Highwire. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-T, Duplex systeem: Volledig. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m. Kleur van het product: Zwart. Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad19
    Allied telesis netwerk media converters: AT-SPLX10
    (990-001197-00)
      Allied Telesis AT-SPLX10. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -36 dBmW. Interface: LC
    115,- excl. btw
    139,15 incl. btw
    Voorraad30
    Levelone netwerk media converters: 10/100BASE-TX to 100BASE-X SFP Smart Converter - Grijs
    (531060)
      LevelOne FVS-3800. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Grijs, Land van herkomst: Taiwan. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Certificering: FCC Part 15 Class A, CE
    169,- excl. btw
    204,49 incl. btw
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 20 km - Zwart
    (ET91000SM20)
      StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 20 km. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, Staal. Ingangsspanning: 100-240, Spanning: 12 V,...
    339,- excl. btw
    410,19 incl. btw
    Voorraad4
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-BX10 Upstream SFP Module
    (GLC-BX-U=)
      Cisco GLC-BX-U=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-BX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: SFP (mini-GBIC)
    929,- excl. btw
    1124,09 incl. btw
    Voorraad1
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-ZR X2 Module
    (X2-10GB-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR X2 Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-ZR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1530 nm. Gewicht: 300 g. Zendvermogen: 0 - 4 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm, Interface: X2
    11279,- excl. btw
    13647,59 incl. btw
    Allied telesis netwerk media converters: AT-SPSX
    (990-001201-00)
      Allied Telesis AT-SPSX. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Gevoeligheid: -30 dBmW. Interface: LC
    68,- excl. btw
    82,28 incl. btw
    Voorraad33
    Startech.com netwerk media converters: 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km - Zwart
    (MCM110SC2EU)
      StarTech.com 10 / 100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof. Spanning: 12 V,...
    71,- excl. btw
    85,91 incl. btw
    Voorraad14
    Kti networks netwerk media converters: KC-300D
    (KC-300D-C)
      KTI Networks KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status. Ingangsspanning: 5-12, Typisch stroomverbruik: 2 W
    83,- excl. btw
    100,43 incl. btw
    Voorraad32
    Trendnet netwerk media converters: TFC-1000S20 - Grijs
    (TFC-1000S20)
      Trendnet TFC-1000S20. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie: 50 / 60, Typisch stroomverbruik: 2,7 W
    145,- excl. btw
    175,45 incl. btw
    Voorraad11
    D-link netwerk media converters: Media Converter Gigabit TP-to-Gigabit Fiber (1000Base-SX) multi-mode (SC, 550m max.)
    (DMC-700SC/E)
      D-Link DMC-700SC / E. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. LED-indicatoren: Status. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Voorraad1
    Cisco netwerk media converters: SFP-10G-LRM= SFP Module
    (SFP-10G-LRM=)
      Cisco SFP-10G-LRM=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 158 °F
    559,- excl. btw
    676,39 incl. btw
    Voorraad387
    Intellinet netwerk media converters: Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC Transceiver, IEEE 802.3z, 1000Mbps
    (545006)
      Intellinet 545006. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 840 nm, Gevoeligheid: -17 dBmW. Typisch stroomverbruik: 1 W. Certificering: FCC, CE, RoHS
    38,- excl. btw
    45,98 incl. btw
    Voorraad2
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-CX4 X2 Module
    (X2-10GB-CX4)
      Cisco 10GBASE-CX4 X2 Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-CX4. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15 m. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm, Interface: X2, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ak
    62,- excl. btw
    75,02 incl. btw
    Voorraad100
    Kti networks netwerk media converters: KC-300D
    (KC-300D-T)
      KTI Networks KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status. Typisch stroomverbruik: 2 W
    83,- excl. btw
    100,43 incl. btw
    Voorraad22
    Cisco netwerk media converters: OneX Converter Module
    (CVR-X2-SFP10G=)
      Cisco CVR-X2-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 41,9 x 98,9 x 19,1 mm, Interface: SFP+
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Voorraad10
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module SMF
    (SFP-GE-Z)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module SMF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-ZX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 70000 m, Golflengte: 1550 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    170,- excl. btw
    205,70 incl. btw
    Voorraad5
    Cisco netwerk media converters: QSFP to SFP+ or SFP Adapter Module
    (CVR-QSFP-SFP10G=)
      Cisco CVR-QSFP-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 13,5 mm
    255,- excl. btw
    308,55 incl. btw
    Voorraad4
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D
    (GLC-FE-100BX-D=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1550 nm. Fiber type: SMF
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Startech.com netwerk media converters: 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km - Zwart
    (ET1000S40LC2)
      StarTech.com 1000 Mbit / s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Spanning: 12 V, Output current: 1 A
    429,- excl. btw
    519,09 incl. btw
    Voorraad2
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder