• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerk Media Converters (347 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Intern
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Netgear netwerk media converters: ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
    (AGM731F)
      Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 65 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
    155,- excl. btw
    187,55 incl. btw
    Voorraad153
    Gratis verzending
    Veracity netwerk media converters: Highwire Ethernet over coax device with PoE OUT
    (VHW-HWPO)
      Veracity VHW-HWPO. Converter input interface: 10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, Duplex systeem: Volledig, Half. LED-indicatoren: Netwerk, Stroom. Certificering: CE FCC
    249,- excl. btw
    301,29 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    629,- excl. btw
    761,09 incl. btw
    Voorraad1013
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC102XL-20
    (990-000445-20)
      Allied Telesis AT-MC102XL-20. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: FCC Class B, UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE compliant. Gewicht: 294 g
    179,- excl. btw
    216,59 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    (MGBSX1)
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Fiber type: MMF
    119,- excl. btw
    143,99 incl. btw
    Voorraad581
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot - Zwart
    (MCM1110SFP)
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, 100Base-TX, 10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SFP. Draad modus structuur: Multi-mode, Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 50000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal....
    93,- excl. btw
    112,53 incl. btw
    Voorraad15
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m - Zwart
    (MCM1110MMLC)
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, 100Base-TX, 10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning:...
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF
    (SFP-10G-LR=)
      Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
    2479,- excl. btw
    2999,59 incl. btw
    Voorraad219
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
    (MGBT1)
      Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Bekabelingstechnologie: 1000Base-T. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: RJ-45
    119,- excl. btw
    143,99 incl. btw
    Voorraad139
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: GLC-SX-MM-RGD
    (GLC-SX-MM-RGD=)
      Cisco GLC-SX-MM-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC, Fiber type: MMF
    449,- excl. btw
    543,29 incl. btw
    Voorraad51
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: SFP-10G-LRM= SFP Module
    (SFP-10G-LRM=)
      Cisco SFP-10G-LRM=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 158 °F
    629,- excl. btw
    761,09 incl. btw
    Voorraad131
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit/s - Zwart
    (ET91000SC2)
      StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit / s. Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Certificering: CE, FCC
    179,- excl. btw
    216,59 incl. btw
    Voorraad39
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX
    (GLC-FE-100FX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: MMF
    209,- excl. btw
    252,89 incl. btw
    Voorraad34
    Gratis verzending
    Promise technology netwerk media converters: SANlink2 - Zwart
    (F29S10G220M0000)
      Promise Technology SANlink2. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ak. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SFP+. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie: 50 / 60, Stroom: 1.2. Certificering: CE, C-tick, FCC Class B, UL, VCCI
    689,- excl. btw
    833,69 incl. btw
    Voorraad10
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: OneX Converter Module
    (CVR-X2-SFP10G=)
      Cisco CVR-X2-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 41,9 x 98,9 x 19,1 mm, Interface: SFP+
    169,- excl. btw
    204,49 incl. btw
    Voorraad92
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd - Zwart
    (ET10GSFP)
      StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.3u, Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SFP+. Draad modus structuur: Multi-mode, Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 57000 uur. LED-indicatoren: Alarm, Link, Stroom, Kleur van het product:...
    1539,- excl. btw
    1862,19 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Digitus netwerk media converters: Fast Ethernet, RJ-45/SC - Zwart
    (DN-82020-1)
      Digitus Fast Ethernet, RJ-45 / SC. Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Draad modus structuur: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Certificering: FCC, CE.
    39,- excl. btw
    47,19 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    D-link netwerk media converters: Media Converter Gigabit TP-to-Gigabit Fiber (1000Base-SX) multi-mode (SC, 550m max.)
    (DMC-700SC/E)
      D-Link DMC-700SC / E. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. LED-indicatoren: Status. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
    179,- excl. btw
    216,59 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km - Zwart
    (MCM110SC2EU)
      StarTech.com 10 / 100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km. Converter input interface: 100BASE-FX, 100Base-TX, 10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Duplex systeem: Volledig, Half. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof. Plugtype: Type M
    70,- excl. btw
    84,70 incl. btw
    Voorraad14
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: XFP-10G-MM-SR
    (XFP-10G-MM-SR=)
      Cisco XFP-10G-MM-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBase-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Interface: LC (1.25mm), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, Vormfactor: SFF
    1619,- excl. btw
    1958,99 incl. btw
    Voorraad13
    Gratis verzending
    Digitus netwerk media converters: 1xRJ45, 1xSC Duplex, 200g, Black
    (DN-82110-1)
      Digitus DN-82110-1. Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, Duplex systeem: Volledig, Half. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Afmetingen (BxDxH): 95 x 70 x 26 mm
    82,- excl. btw
    99,22 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m
    (SFPSXMM)
      StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 20 g, Breedte verpakking: 25 mm, Diepte verpakking: 115 mm. Afmetingen (BxDxH): 13 x 55 x 9 mm, Interface: Fiber Optic LC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    86,- excl. btw
    104,06 incl. btw
    Voorraad13
    Gratis verzending
    Kti networks netwerk media converters: KC-300D
    (KC-300D-SL2)
      KTI Networks KC-300D. Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Duplex systeem: Volledig. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Draad modus structuur: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. LED-indicatoren: Link, Status. Certificering: FCC B, CE B
    119,- excl. btw
    143,99 incl. btw
    Voorraad10
    Gratis verzending
    Tp-link netwerk media converters: Gigabit SFP Media Converter
    (MC220L)
      TP-LINK Gigabit SFP Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. LED-indicatoren: Link. Certificering: FCC, CE
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Voorraad390
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m - Zwart
    (ET91000LC2)
      StarTech.com Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m. Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: LC. Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Certificering: CE, FCC
    219,- excl. btw
    264,99 incl. btw
    Voorraad9
    Gratis verzending
    Netgear netwerk media converters: AGM734
    (AGM734-10000S)
      Netgear AGM734. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Interface: SFP
    165,- excl. btw
    199,65 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: Gigabit LH Mini-GBIC SFP
    (MGBLH1)
      Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
    229,- excl. btw
    277,09 incl. btw
    Voorraad142
    Microconnect netwerk media converters: USB2.0 to Ethernet - Zwart
    (USBETHB)
      Microconnect USB2.0 to Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart
    22,- excl. btw
    26,62 incl. btw
    Voorraad361
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km - Zwart
    (ET1000S40LC2)
      StarTech.com 1000 Mbit / s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km. Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: LC. Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Certificering: CE, FCC
    469,- excl. btw
    567,49 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-BX10-D
    (GLC-BX-D=)
      Cisco 1000BASE-BX10-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001; Laser Class I IEC 60825-1, Certificering: • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah . Gewicht: 75 g. Zendvermogen: -3 - 9 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Aansluiting(en): Single LC / PC / UPC
    1059,- excl. btw
    1281,39 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Digitus netwerk media converters: Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / ST, 1310nm, Auto MDI / MDI-X, 50-62.5/125µm, .....
    (DN-82010-1)
      Digitus DN-82010-1. Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: ST. Draad modus structuur: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart. Afmetingen (BxDxH): 95 x 70 x 26 mm
    40,- excl. btw
    48,40 incl. btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    D-link netwerk media converters: Media Converter
    (DMC-700SC)
      D-Link Media Converter. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 1000BASE-SX. Typisch stroomverbruik: 5,5 W. Gewicht: 305 g. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Afmetingen (BxDxH): 88 x 120 x 25 mm, Interface: RJ-45, SC
    225,- excl. btw
    272,25 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Netgear netwerk media converters: AXM763
    (AXM763-10000S)
      Netgear AXM763. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Interface: 10GE SFP+
    439,- excl. btw
    531,19 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX
    (GLC-FE-100LX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    329,- excl. btw
    398,09 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Promise technology netwerk media converters: SANlink2 - Zwart
    (F29SANL220M0000)
      Promise Technology SANlink2. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie: 50 / 60, Stroom: 1.2. Certificering: CE, C-tick, FCC Class B, UL, VCCI
    549,- excl. btw
    664,29 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Tp-link netwerk media converters: Gigabit Multi-mode Media Converter
    (MC200CM)
      TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: Link. Certificering: FCC, CE
    56,- excl. btw
    67,76 incl. btw
    Voorraad140
    Gratis verzending
    Digitus netwerk media converters: 1x RJ45, 1xSC Duplex, 200g, Black
    (DN-82120-1)
      Digitus DN-82120-1. Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, Duplex systeem: Volledig, Half. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Afmetingen (BxDxH): 95 x 70 x 26 mm
    82,- excl. btw
    99,22 incl. btw
    Voorraad17
    Gratis verzending
    Tp-link netwerk media converters: Gigabit Single-mode Media Converter
    (MC210CS)
      TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. LED-indicatoren: Link. Certificering: FCC, CE
    46,- excl. btw
    55,66 incl. btw
    Voorraad57
    Gratis verzending
    Tp-link netwerk media converters: 1000base-BX Multi-mode SFP Module
    (TL-SM311LM)
      TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module . Overdrachtssnelheid (max): 1280 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Certificering: FCC, CE. Datalink-protocollen: CSMA / CD, TCP / IP, Interface: LC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Voorraad713
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km - Zwart
    (ET90110ST2)
      StarTech.com 10 / 100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km. Converter input interface: 10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: ST. Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Certificering: CE, FCC
    92,- excl. btw
    111,32 incl. btw
    Voorraad8
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: 10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC 30 km - Zwart
    (ET90110SM302)
      StarTech.com 10 / 100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC 30 km. Converter input interface: 10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Certificering: CE, FCC
    175,- excl. btw
    211,75 incl. btw
    Voorraad13
    Gratis verzending
    Tp-link netwerk media converters: 10/100Mbps Multi-mode Media Converter
    (MC100CM)
      TP-LINK 10 / 100Mbps Multi-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    36,- excl. btw
    43,56 incl. btw
    Voorraad117
    Gratis verzending
    Digitus netwerk media converters: Gigabit Ethernet Media Converter, SC/RJ45 - Zwart
    (DN-82121-1)
      Digitus DN-82121-1. Converter input interface: 1000Base-TX, 100Base-TX, Converter output interface: 1000Base-LX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Draad modus structuur: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Status, Kleur van het product: Zwart. Certificering: FCC, CE.
    86,- excl. btw
    104,06 incl. btw
    Gratis verzending
    Tp-link netwerk media converters: 1000base-BX Single-mode SFP Module
    (TL-SM311LS)
      TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module . Overdrachtssnelheid (max): 1280 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE. Datalink-protocollen: CSMA / CD, TCP / IP, Interface: LC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Voorraad47
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-BX-20U SFP Transceiver
    (MGBBX1)
      Cisco 1000BASE-BX-20U SFP Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-BX-20. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Veiligheid: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Certificering: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.
    299,- excl. btw
    361,79 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
    (GLC-LX-SM-RGD=)
      Cisco 1000BASE-LX / LH Long Wavelength; Rugged. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-LX / LH. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Gewicht: 75 g. Zendvermogen: -3 - -9,5 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP
    889,- excl. btw
    1075,69 incl. btw
    Gratis verzending
    Tp-link netwerk media converters: 10/100Mbps WDM
    (MC112CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps WDM. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    36,- excl. btw
    43,56 incl. btw
    Voorraad24
    Gratis verzending
    Tp-link netwerk media converters: 10/100Mbps WDM Media Converter
    (MC111CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps WDM Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    38,- excl. btw
    45,98 incl. btw
    Voorraad25
    Gratis verzending
    D-link netwerk media converters: DMC-300SC
    (DMC-300SC/E)
      D-Link DMC-300SC. Bekabelingstechnologie: 10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX. LED-indicatoren: LAN. Typisch stroomverbruik: 7,2 W. Certificering: FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B. Gewicht: 300 g
    93,- excl. btw
    112,53 incl. btw
    Gratis verzending
    Netgear netwerk media converters: 10 Gigabit SR SFP+ Module
    (AXM761-10000S)
      Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m. Interface: LC
    419,- excl. btw
    506,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Tp-link netwerk media converters: 10/100Mbps Single-mode Media Converter
    (MC110CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps Single-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    36,- excl. btw
    43,56 incl. btw
    Voorraad51
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: QSFP to SFP+ or SFP Adapter Module
    (CVR-QSFP-SFP10G=)
      Cisco CVR-QSFP-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: QSFP+, SFP+. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 13,5 mm
    289,- excl. btw
    349,69 incl. btw
    Voorraad47
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-T SFP Transceiver Module
    (SFP-GE-T=)
      Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    369,- excl. btw
    446,49 incl. btw
    Voorraad235
    Microconnect netwerk media converters: USB2.0 to Ethernet + 3 hub - Wit
    (USBETH3W)
      Microconnect USB2.0 to Ethernet + 3 hub. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Wit
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad12
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m .....
    (ET91000LCOAM)
      StarTech.com OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-T, 100Base-TX, 10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: LAN, Link, Stroom, Kleur van het product:...
    259,- excl. btw
    313,39 incl. btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Netgear netwerk media converters: 10 Gigabit LR SFP+ Module
    (AXM762-10000S)
      Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-LR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Interface: LR
    999,- excl. btw
    1208,79 incl. btw
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC102XL
    (AT-MC102XL-60)
      Allied Telesis AT-MC102XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100TX / 100FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 294 g
    81,- excl. btw
    98,01 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 100BASE-FX SFP
    (GLC-FE-100FX-RGD=)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -14 - -20 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    229,- excl. btw
    277,09 incl. btw
    Voorraad66
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf - Zwart
    (ET91000SFP2)
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SFP. Mean time between failures (MTBF): 65000 uur. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 100-240, Stroom: 0.36, Spanning: 12 V
    155,- excl. btw
    187,55 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk media converters: 1000BASE-BX10 Upstream SFP Module
    (GLC-BX-U=)
      Cisco GLC-BX-U=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-BX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: SFP (mini-GBIC)
    1059,- excl. btw
    1281,39 incl. btw
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km - Zwart
    (ET91000SM10)
      StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Verbindingstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, Staal. Ingangsspanning: 100-240, Stroom: 0.48, Spanning:...
    279,- excl. btw
    337,59 incl. btw
    Voorraad23
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: 1000 Mbit/s Gigabit Multi-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 550m - Zwart
    (MCMGBSC055EU)
      StarTech.com 1000 Mbit / s Gigabit Multi-Mode Ethernet Glasvezel Converter SC 550m. Converter input interface: 1000Base-SX, 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3z, Duplex systeem: Volledig, Half. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart. Afmetingen (BxDxH): 73 x 99 x 27 mm
    99,- excl. btw
    119,79 incl. btw
    Voorraad29
    Gratis verzending
    Netgear netwerk media converters: AFM735
    (AFM735-10000S)
      Netgear AFM735. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Interface: SFP
    309,- excl. btw
    373,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk media converters: Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 20 km - Zwart
    (ET91000SM20)
      StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 20 km. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Verbindingstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, Staal. Ingangsspanning: 100-240, Stroom: 0.48, Spanning:...
    309,- excl. btw
    373,89 incl. btw
    Voorraad11
    Gratis verzending
    Promise technology netwerk media converters: SANlink2 - Zwart
    (F29SANL220M0001)
      Promise Technology SANlink2. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: FC. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie: 50 / 60, Stroom: 1.2. Certificering: CE, C-tick, FCC Class B, UL, VCCI
    769,- excl. btw
    930,49 incl. btw
    Voorraad11
    Gratis verzending
    Allied telesis netwerk media converters: AT-MC101XL
    (AT-MC101XL-60)
      Allied Telesis AT-MC101XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-TX UTP, 100Base-FX F. Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 294 g
    81,- excl. btw
    98,01 incl. btw
    Voorraad25
    Gratis verzending
    Zyxel netwerk media converters: SFP-SX-D
    (91-010-204001B)
      ZyXEL SFP-SX-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base-LHX. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm, Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    83,- excl. btw
    100,43 incl. btw
    Voorraad15
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk media converters: SFP en mini-GBIC SX netwerktransceivers X121 1G SFP LC SX .....
    (J4858C)
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    88,- excl. btw
    106,48 incl. btw
    Voorraad494
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk media converters: Storage B-serie Switch SFP transceiver 8-Gb kortegolf B-serie .....
    (AJ716A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ716A. Overdrachtssnelheid (max): 8192 Mbit / s. Gewicht: 20 g. Afmetingen (BxDxH): 7,37 x 15,7 x 11,1 mm, Interface: FC
    90,- excl. btw
    108,90 incl. btw
    Voorraad10
    Nieuw, open doos
    Promise technology netwerk media converters: SANlink2 - Zwart
    (F29S10G220M0000-STCK1-STCK1)
      Promise Technology SANlink2. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ak. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SFP+. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie: 50 / 60, Stroom: 1.2. Certificering: CE, C-tick, FCC Class B, UL, VCCI
    480,63 excl. btw
    581,56 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Kti networks netwerk media converters: KC-300D
    (KC-300D-T)
      KTI Networks KC-300D. Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Duplex systeem: Volledig, Half. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: ST. Draad modus structuur: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125. LED-indicatoren: Link, Status. Certificering: FCC B, CE B
    84,- excl. btw
    101,64 incl. btw
    Voorraad25
    Gratis verzending
    Kti networks netwerk media converters: KC-300D
    (KC-300D-C)
      KTI Networks KC-300D. Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Duplex systeem: Volledig, Half. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status. Certificering: FCC B, CE B
    84,- excl. btw
    101,64 incl. btw
    Voorraad18
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder