• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Patch Panelen (151 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Digitus patchpaneel: CAT 6, Cl. E - Zwart
    (DN-91612S)
      Digitus CAT 6, Cl. E. Aansluiting(en): RJ-45. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Gegalvaniseerd staal, SECC, Rackcapaciteit: 1U
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Voorraad1
    Apc patchpaneel: CAT 6 Patch Panel - Zwart
    (CAT6PNL-24)
      APC CAT 6 Patch Panel. Aansluiting(en): RJ45. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 483 mm, Hoogte: 43 mm, Diepte: 33 mm
    145,- excl. btw
    175,45 incl. btw
    Voorraad3
    Delock patchpaneel: 19″ Keystone Patch Panel 24 Port with strain relief - Zwart
    (43277)
      DeLOCK 43277. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 482 mm, Hoogte: 92 mm, Diepte: 44 mm
    20,- excl. btw
    24,20 incl. btw
    Voorraad2
    Digitus patchpaneel: Professional Desktop CAT 6A, Class EA patch panel, shielded - Zwart
    (DN-91612SD-EA)
      Digitus DN-91612SD-EA. Aansluiting(en): RJ-45, Ondersteundende kabel types: Cat6a. Kleur van het product: Zwart
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Microconnect patchpaneel: Cat6a 24 port 19" Patch Panel - Zwart
    (PP-022)
      Microconnect PP-022. Aansluiting(en): RJ45, Ondersteundende kabel types: Cat6a. Kleur van het product: Zwart
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad1
    Digitus patchpaneel: CAT 6 Class E - Zwart
    (DN-91624U)
      Digitus CAT 6 Class E. Aansluiting(en): RJ45, Ondersteundende kabel types: Cat6. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U, Kabelaansluiting: LSA
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Voorraad2
    Digitus patchpaneel: CAT 6 Class E - Zwart
    (DN-91608SD)
      Digitus CAT 6 Class E. Aansluiting(en): RJ45, Ondersteundende kabel types: Cat6. Kleur van het product: Zwart
    20,- excl. btw
    24,20 incl. btw
    Voorraad49
    Digitus patchpaneel: CAT 6, Cl. E - Zwart
    (DN-91616U)
      Digitus CAT 6, Cl. E. Aansluiting(en): RJ-45. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Gegalvaniseerd staal, SECC, Rackcapaciteit: 1U
    24,- excl. btw
    29,04 incl. btw
    Voorraad7
    Logilink patchpaneel: NP0016A - Grijs
    (NP0016A)
      LogiLink NP0016A. Aansluiting(en): 8x RJ-45, Ondersteundende kabel types: Cat6. Kleur van het product: Grijs, Certificering: ISO / IEC 11801 Е
    26,- excl. btw
    31,46 incl. btw
    Voorraad4
    Intronics patchpaneel: Patchpaneel 24-poorts Shielded met cover
    (PP1012)
      Intronics Patchpaneel 24-poorts Shielded met cover
    65,- excl. btw
    78,65 incl. btw
    Voorraad20
    Intronics patchpaneel: 24-Poorts Keystone-jack patchpaneel zonder connectoren
    (PP1030)
      Intronics 24-Poorts Keystone-jack patchpaneel zonder connectoren
    20,- excl. btw
    24,20 incl. btw
    Voorraad225
    Intronics patchpaneel: Patchpaneel 24-poorts Shielded CAT6A met cover
    (PP1020)
      Intronics Patchpaneel 24-poorts Shielded CAT6A met cover
    76,- excl. btw
    91,96 incl. btw
    Voorraad56
    Intellinet patchpaneel: Cat5e Patch Panel - Zwart
    (513555)
      Intellinet Cat5e Patch Panel. Bekabelingstechnologie: Cat5e, Netwerkfuncties: UTP. Kleur van het product: Zwart, Certificering: IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.3ab UL RoHS. Breedte: 482 mm, Hoogte: 43 mm, Diepte: 48 mm
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Voorraad7
    Intellinet patchpaneel: Cat6, 24P - Zwart
    (513692)
      Intellinet Cat6, 24P. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Bekabelingstechnologie: Cat6, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 482 mm, Hoogte: 43 mm, Diepte: 48 mm
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Voorraad4
    Microconnect patchpaneel: 48.26 cm (19 ") , CAT6, 24 port - Zwart
    (PP-013)
      Microconnect PP-013. Ondersteundende kabel types: Cat6. Kleur van het product: Zwart
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad1
    Advanced cable technology patchpaneel: Fiber panel 24 x duplex SC singlemode OS2 - Zwart
    (FA2038)
      Advanced Cable Technology FA2038. Aansluiting(en): SC. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 482 mm, Hoogte: 255 mm
    94,- excl. btw
    113,74 incl. btw
    Voorraad16
    Intronics patchpaneel: Patchpaneel 24-poorts UTP 45°
    (P24AK1)
      Intronics Patchpaneel 24-poorts UTP 45°
    32,- excl. btw
    38,72 incl. btw
    Voorraad96
    Logilink patchpaneel: NP0036 - Grijs
    (NP0036)
      LogiLink NP0036. Bekabelingstechnologie: CAT 5e. Kleur van het product: Grijs, Certificering: ROHS
    40,- excl. btw
    48,40 incl. btw
    Voorraad2
    Intronics patchpaneel: Patchpaneel 24-poorts UTP met kabel management bar
    (PP1011)
      Intronics Patchpaneel 24-poorts UTP met kabel management bar
    42,- excl. btw
    50,82 incl. btw
    Voorraad57
    Logilink patchpaneel: NP0040A - Patch Panel 19"-mounting Cat.6 STP 24 ports, grey
    (NP0040A)
      LogiLink NP0040A. Bekabelingstechnologie: Cat6E, Aansluiting(en): RJ45. Rackcapaciteit: 1U. Gewicht: 1,8 kg
    51,- excl. btw
    61,71 incl. btw
    Voorraad1
    Logilink patchpaneel: NP0048 - Patch Panel 19"-mounting Cat.6 STP 24 ports, black - Zwart
    (NP0048)
      LogiLink NP0048. Bekabelingstechnologie: Cat6E, Aansluiting(en): RJ45. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 483 mm, Hoogte: 45 mm, Diepte: 125 mm
    51,- excl. btw
    61,71 incl. btw
    Voorraad2
    Startech.com patchpaneel: 24-poort 0.5U Cat5e Patchpaneel RJ45 Ethernet 110 Patchpaneel Rackmontage - Zwart
    (PANELHU24)
      StarTech.com 24-poort 0.5U Cat5e Patchpaneel RJ45 Ethernet 110 Patchpaneel Rackmontage. Netwerkfuncties: Cat 5e, Aansluiting(en): RJ45. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 0.5U. Breedte: 482 mm, Gewicht: 400 g. Breedte verpakking: 55 mm, Hoogte verpakking: 45 mm
    60,- excl. btw
    72,60 incl. btw
    Voorraad11
    Advanced cable technology patchpaneel: Patchpaneel voor geassembleerde MTP®-MPO cassettes - Zwart
    (FA2016)
      Advanced Cable Technology FA2016. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Metaal
    64,- excl. btw
    77,44 incl. btw
    Voorraad4
    Startech.com patchpaneel: 24-poorts 1U in een rek te monteren Cat 6 110 patchpaneel - Zwart
    (C6PANEL24)
      StarTech.com 24-poorts 1U in een rek te monteren Cat 6 110 patchpaneel. Bekabelingstechnologie: Cat 6, Aansluiting(en): RJ45. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U. Gewicht: 605 g. Breedte verpakking: 60 mm, Hoogte verpakking: 50 mm
    65,- excl. btw
    78,65 incl. btw
    Voorraad50
    Intronics patchpaneel: Patchpanel CAT6 UTP, 24 poorten
    (BC6NBPAN24)
      Intronics Patchpanel CAT6 UTP, 24 poorten
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Voorraad1
    Digitus patchpaneel: DN-91412S-ANP - Zwart
    (DN-91412S-ANP)
      Digitus DN-91412S-ANP. Bekabelingstechnologie: CAT 6A, Aansluiting(en): RJ-45. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Staal, Rackcapaciteit: 1U
    27,- excl. btw
    32,67 incl. btw
    Voorraad2
    Intronics patchpaneel: Patchpaneel 24-poorts UTP
    (PP1001)
      Intronics Patchpaneel 24-poorts UTP
    32,- excl. btw
    38,72 incl. btw
    Voorraad72
    Intronics patchpaneel: Patchpaneel 24-poorts UTP
    (PP1010)
      Intronics Patchpaneel 24-poorts UTP
    39,- excl. btw
    47,19 incl. btw
    Voorraad200
    Intronics patchpaneel: Patchpaneel 24-poorts Shielded met cover
    (PP1002)
      Intronics Patchpaneel 24-poorts Shielded met cover
    53,- excl. btw
    64,13 incl. btw
    Voorraad44
    Microconnect patchpaneel: CAT6a 8 port 10" Patch Panel - Grijs
    (PP-025)
      Microconnect PP-025. Aansluiting(en): RJ45, Ondersteundende kabel types: Cat6a. Kleur van het product: Grijs
    65,- excl. btw
    78,65 incl. btw
    Voorraad5
    Digitus patchpaneel: CAT 6, Cl. E - Zwart
    (DN-91608S)
      Digitus CAT 6, Cl. E. Aansluiting(en): RJ-45. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U, Certificering: UL
    24,- excl. btw
    29,04 incl. btw
    Voorraad4
    Digitus patchpaneel: CAT 5e, 19" - Zwart
    (DN-91548U)
      Digitus CAT 5e, 19". Aansluiting(en): RJ-45. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Gegalvaniseerd staal, SECC, Rackcapaciteit: 1U
    41,- excl. btw
    49,61 incl. btw
    Microconnect patchpaneel: CAT6, 8 port, shielded - Grijs
    (PP-012)
      Microconnect PP-012. Ondersteundende kabel types: Cat6. Kleur van het product: Grijs
    55,- excl. btw
    66,55 incl. btw
    Voorraad7
    Microconnect patchpaneel: 48.26 cm (19 ") , CAT.5e, 24 ports - Zwart
    (PP-010)
      Microconnect PP-010. Ondersteundende kabel types: Cat5e. Kleur van het product: Zwart
    58,- excl. btw
    70,18 incl. btw
    Voorraad2
    Trendnet patchpaneel: 48-port Cat6 Unshielded Patch Panel
    (TC-P48C6)
      Trendnet 48-port Cat6 Unshielded Patch Panel. Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000Base-T(X), Ondersteundende kabel types: Cat3,Cat4,Cat5,Cat6. Certificering: ANSI / EIA / TIA 568-B.2-1, UL E157358, ISO / IEC 11801
    72,- excl. btw
    87,12 incl. btw
    Microconnect patchpaneel: 48.26 cm (19 ") , CAT.5e, 24 ports - Grijs
    (PP-011)
      Microconnect PP-011. Ondersteundende kabel types: Cat5e. Kleur van het product: Grijs
    89,- excl. btw
    107,69 incl. btw
    Voorraad1
    Assmann electronic patchpaneel: DN-91412 - Zwart
    (DN-91412)
      ASSMANN Electronic DN-91412. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: SPCC, Rackcapaciteit: 1U
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Voorraad2
    Intellinet patchpaneel: 24-port, RJ-45, rack 1U, Black - Zwart
    (520959)
      Intellinet 520959. Bekabelingstechnologie: 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, Netwerkfuncties: Gigabit Ethernet, Aansluiting(en): RJ-45. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U, Certificering: UL, RoHS. Breedte: 482 mm, Hoogte: 43 mm, Diepte: 48 mm
    30,- excl. btw
    36,30 incl. btw
    Voorraad3
    Digitus patchpaneel: Class E - Zwart
    (DN-91624U-SL-SH)
      Digitus Class E. Bekabelingstechnologie: CAT 6, Aansluiting(en): RJ-45. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Metaal, Rackcapaciteit: 0.5U. Breedte: 483 mm
    38,- excl. btw
    45,98 incl. btw
    Voorraad1
    Digitus patchpaneel: CAT 6 Class E - Grijs
    (DN-91624S)
      Digitus CAT 6 Class E. Aansluiting(en): RJ45, Ondersteundende kabel types: Cat6. Kleur van het product: Grijs, Rackcapaciteit: 1U, Kabelaansluiting: LSA
    41,- excl. btw
    49,61 incl. btw
    Voorraad6
    Microconnect patchpaneel: 48.26 cm (19 ") , CAT6, 24 port - Zwart
    (PP-014)
      Microconnect PP-014. Ondersteundende kabel types: Cat6. Kleur van het product: Zwart
    89,- excl. btw
    107,69 incl. btw
    Voorraad4
    Microconnect patchpaneel: 48.26 cm (19 ") FTP, Cat.6 patch panel, 24 port - Zwart
    (PP-007)
      Microconnect PP-007. Ondersteundende kabel types: Cat6. Kleur van het product: Zwart
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad4
    Advanced cable technology patchpaneel: Cassette 2xMTP - 24xLC OS2 quad blue - Zwart
    (FA2023)
      Advanced Cable Technology FA2023. Aansluiting(en): OS2 9 / 125 G657A2. Kleur van het product: Zwart
    199,- excl. btw
    240,79 incl. btw
    Voorraad2
    Intronics patchpaneel: Patchpaneel 24-poorts UTP 45°
    (PP1013)
      Intronics Patchpaneel 24-poorts UTP 45°
    39,- excl. btw
    47,19 incl. btw
    Voorraad10
    Microconnect patchpaneel: UTP Cat. 6 Patch panel, 12port - Zwart
    (PP-002)
      Microconnect PP-002. Ondersteundende kabel types: Cat6. Kleur van het product: Zwart
    39,- excl. btw
    47,19 incl. btw
    Voorraad4
    Microconnect patchpaneel: CAT5e, 8 port, STP - Grijs
    (PP-008)
      Microconnect PP-008. Ondersteundende kabel types: Cat5e. Kleur van het product: Grijs
    42,- excl. btw
    50,82 incl. btw
    Voorraad2
    Intellinet patchpaneel: 48-port, RJ-45, 2U rack, black - Zwart
    (560283)
      Intellinet 560283. Bekabelingstechnologie: 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, Netwerkfuncties: Gigabit Ethernet, Aansluiting(en): RJ-45. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 2U, Certificering: UL, RoHS. Breedte: 482 mm, Hoogte: 88 mm, Diepte: 48 mm
    56,- excl. btw
    67,76 incl. btw
    Voorraad1
    Microconnect patchpaneel: 48.26 cm (19 ") UTP, Cat.5e patch panel, 24 port, Dual - Zwart
    (PP-003)
      Microconnect PP-003. Ondersteundende kabel types: Cat5e. Kleur van het product: Zwart
    70,- excl. btw
    84,70 incl. btw
    Voorraad3
    Advanced cable technology patchpaneel: Cassette 2xMTP - 24xLC OM4 quad erica-violet - Zwart
    (FA2021)
      Advanced Cable Technology FA2021. Aansluiting(en): LC. Kleur van het product: Zwart
    185,- excl. btw
    223,85 incl. btw
    Voorraad7
    Digitus patchpaneel: Modular Patch Panel, 16-port - Zwart
    (DN-91400)
      Digitus DN-91400. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: SPCC, Rackcapaciteit: 1U. Breedte verpakking: 43 mm, Lengte van de verpakking: 48,5 cm, Hoogte verpakking: 15 mm
    9,- excl. btw
    10,89 incl. btw
    Voorraad5
    Intronics patchpaneel: 24-Poorts Keystone Jack 45° patchpaneel zonder connectoren
    (PP1033)
      Intronics 24-Poorts Keystone Jack 45° patchpaneel zonder connectoren
    28,- excl. btw
    33,88 incl. btw
    Voorraad12
    Molex patchpaneel: PowerCat 24-port DataGate patch panel, Unloaded UTP or Shielded, 1U - Zwart, Roestvrijstaal
    (PID-00258)
      Molex PID-00258. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal, Materiaal: Staal, Rackcapaciteit: 1U. Afmetingen (BxDxH): 483 x 125 x 44 mm, Breedte: 483 mm, Hoogte: 44 mm
    35,- excl. btw
    42,35 incl. btw
    Voorraad8
    Microconnect patchpaneel: Cat6 8 port Mini/Desktop Patch - Zwart
    (PP-021)
      Microconnect PP-021. Aansluiting(en): RJ45, Ondersteundende kabel types: Cat6. Kleur van het product: Zwart
    42,- excl. btw
    50,82 incl. btw
    Voorraad3
    M-cab patchpaneel: Patch Panel CAT 6, 24 Port
    (7100048)
      M-Cab Patch Panel CAT 6, 24 Port. Aansluiting(en): RJ45 CAT 6 (Female). Certificering: ROHS
    53,- excl. btw
    64,13 incl. btw
    Microconnect patchpaneel: Patch Panel CAT 5e 12 port, Grey - Grijs
    (PP-009)
      Microconnect PP-009. Bekabelingstechnologie: CAT 5e. Kleur van het product: Grijs
    56,- excl. btw
    67,76 incl. btw
    Voorraad1
    Advanced cable technology patchpaneel: ACT Fiber panel 24 x duplex SC multimode OM3 - Zwart
    (FA2039)
      Advanced Cable Technology FA2039. Kleur van het product: Zwart
    94,- excl. btw
    113,74 incl. btw
    Voorraad34
    Advanced cable technology patchpaneel: Fiber panel 24 x duplex LC multimode OM3 - Zwart
    (FA2037)
      Advanced Cable Technology FA2037. Aansluiting(en): LC. Kleur van het product: Zwart
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Voorraad64
    Intellinet patchpaneel: Cat6 Shielded Patch Panel - Zwart
    (720038)
      Intellinet 720038. Bekabelingstechnologie: 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, Netwerkfuncties: Gigabit Ethernet, Aansluiting(en): 24x RJ-45. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U, Certificering: UL, ROHS, CE. Breedte: 482 mm, Hoogte: 43 mm, Diepte: 109 mm
    56,- excl. btw
    67,76 incl. btw
    Voorraad2
    Molex patchpaneel: 24-port PowerCAT6, 568A/B, 1U - Grijs
    (PID-00141)
      Molex PID-00141. Contact geleider materiaal: Nikkel / Goud. Kleur van het product: Grijs, Materiaal: Staal, Rackcapaciteit: 1U
    99,- excl. btw
    119,79 incl. btw
    Voorraad18
    Advanced cable technology patchpaneel: Fiber panel 24 x duplex LC singlemode OS2 - Zwart
    (FA2036)
      Advanced Cable Technology FA2036. Aansluiting(en): LC. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 482 mm, Hoogte: 255 mm
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Voorraad13
    Microconnect patchpaneel: CAT6a 24 port 19" Patch Panel - Grijs
    (PP-023)
      Microconnect PP-023. Aansluiting(en): RJ45, Ondersteundende kabel types: Cat6a. Kleur van het product: Grijs
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad1
    Black box patchpaneel: Rackmount Fiber Panel, 1U, 24 x LC, Single-Mode/Multimode, 24 Duplex - Zwart
    (JPM385A)
      Black Box JPM385A. Aansluiting(en): LC. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Staal, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 432 mm, Hoogte: 22 mm, Diepte: 279 mm. Breedte verpakking: 431 mm, Lengte van de verpakking: 55,2 cm, Hoogte verpakking: 102 mm
    609,- excl. btw
    736,89 incl. btw
    Digitus patchpaneel: Modular Patch Panel, 24-port, 1U 19", black - Zwart
    (DN-91411)
      Digitus DN-91411. Bekabelingstechnologie: Cat 6, Aansluiting(en): Keystone. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 483 mm, Diepte: 1,5 mm
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Trendnet patchpaneel: 24-port Cat5/5e Unshielded Patch Panel  - Zwart
    (TC-P24C5E)
      Trendnet 24-port Cat5 / 5e Unshielded Patch Panel . Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab, Bekabelingstechnologie: 1000Base-T, Ondersteundende kabel types: Cat5,Cat5e. Kleur van het product: Zwart, Kabelaansluiting: RJ-45
    33,- excl. btw
    39,93 incl. btw
    Microconnect patchpaneel: 48.26 cm (19 ") UTP Cat.6 patch panel, 24 port, Dual - Zwart
    (PP-004)
      Microconnect PP-004. Ondersteundende kabel types: Cat6. Kleur van het product: Zwart
    55,- excl. btw
    66,55 incl. btw
    Voorraad1
    Digitus patchpaneel: CAT 6a Class EA Patch Panel, shielded 0.5U, 24-port RJ45 incl. dust cover, 8P8C, black RAL9005 - .....
    (DN-91624S-SL-EA)
      Digitus DN-91624S-SL-EA. Bekabelingstechnologie: CAT 6A, Netwerkfuncties: 802.3at PoE+, 802.3af PoE, Aansluiting(en): RJ45. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: SECC, Rackcapaciteit: 0.5U
    68,- excl. btw
    82,28 incl. btw
    Digitus patchpaneel: CAT 6a Class EA patch panel, shielded, 24 ports - Grijs
    (DN-91624S-EA)
      Digitus DN-91624S-EA. Bekabelingstechnologie: Cat 6a, Netwerkfuncties: Gigabit Ethernet. Kleur van het product: Grijs, Rackcapaciteit: 1U. Diepte: 1,5 mm
    69,- excl. btw
    83,49 incl. btw
    Microconnect patchpaneel: Cat6a 12 port 10" Patch Panel - Grijs
    (PP-024)
      Microconnect PP-024. Aansluiting(en): RJ45, Ondersteundende kabel types: Cat6a. Kleur van het product: Grijs
    79,- excl. btw
    95,59 incl. btw
    Voorraad2
    Speciaal geselecteerd
    Intellinet patchpaneel: I-PP 12-RU-POEA - Zwart
    (I-PP 12-RU-POEA)
      Intellinet I-PP 12-RU-POEA. Netwerkstandaard: IEEE 802.3af,IEEE 802.3at, Bekabelingstechnologie: CAT 5E, Aansluiting(en): RJ45. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U, Certificering: CE, RAEE. Ingangsspanning: 100 - 240, Spanning: 48 V, Uitgangsvermogen: 120 W. Breedte: 482,6 mm, Hoogte: 21,8 mm, Diepte: 44,3 mm
    149,- excl. btw
    180,29 incl. btw
    Voorraad1
    Digitus patchpaneel: Modular Patch Panel, 24-port, 1U 19", grey - Grijs
    (DN-91410)
      Digitus DN-91410. Bekabelingstechnologie: Cat 6, Aansluiting(en): Keystone. Kleur van het product: Grijs, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 483 mm, Diepte: 1,5 mm
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Voorraad1
    Wentronic patchpaneel: CAT6 8-Port - Zwart
    (96105)
      Wentronic CAT6 8-Port. Ondersteundende kabel types: Cat6. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U
    19,- excl. btw
    22,99 incl. btw
    Digitus patchpaneel: 10" CAT 5e patch panel
    (DN-91508S)
      Digitus 10" CAT 5e patch panel. Aansluiting(en): RJ45 FM Cat 5e, Ondersteundende kabel types: Cat5e. Rackcapaciteit: 1U, Certificering: EIA / TIA 568 ISO / IEC DIS 11801
    23,- excl. btw
    27,83 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder