• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Netwerkswitch Modules (469 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500E Series 12-Port 10 Gigabit Ethernet (SFP+) line card, Spare
    (WS-X4712-SFP+E=)
      Cisco WS-X4712-SFP+E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP+. Switchingcapaciteit: 48 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, Mean time between failures (MTBF): 387172 uur. Typisch stroomverbruik: 90 W
    21769,- excl. btw
    26340,49 incl. btw
    Voorraad6
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: 4 x Gigabit Ethernet/2 x 10 Gigabit Ethernet network module for Catalyst 3850, Spare
    (C3850-NM-2-10G=)
      Cisco C3850-NM-2-10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    1389,- excl. btw
    1680,69 incl. btw
    Voorraad94
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500E Series Supervisor, 848 Gbps, Spare
    (WS-X45-SUP7-E=)
      Cisco WS-X45-SUP7-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3az. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 848 Gbit / s, Verzending snelheid: 250 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500. Typisch stroomverbruik: 280 W. Veiligheid: UL 60950CAN / CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS / NZS 3260, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC...
    18549,- excl. btw
    22444,29 incl. btw
    Voorraad8
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Module/Catalyst 3650 Stack Spare
    (C3650-STACK-KIT=)
      Cisco C3650-STACK-KIT=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Compatibiliteit: 3650-24, 3650-48
    1029,- excl. btw
    1245,09 incl. btw
    Voorraad194
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerkswitch module: Advanced Services v2 zl Module with SSD
    (J9858A)
      Hewlett Packard Enterprise Advanced Services v2 zl Module with SSD. Compatibiliteit: 5400zl 8200zl. Afmetingen (BxDxH): 206,5 x 247,7 x 44,5 mm, Gewicht: 1,36 kg
    6199,- excl. btw
    7500,79 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500E Series, 48-Port, 802.3af PoE and 802.3at PoEP, 10/100/1000 (RJ-45), Spare
    (WS-X4748-RJ45V+E=)
      Cisco WS-X4748-RJ45V+E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Switchingcapaciteit: 24 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, 4507R-E, 4510R-E, Mean time between failures (MTBF): 183330 uur. Afmetingen (BxDxH): 362 x 273 x 30 mm....
    7259,- excl. btw
    8783,39 incl. btw
    Voorraad24
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: 4 x Gigabit Ethernet/4 x 10 Gigabit Ethernet network module for Catalyst 3850, Spare
    (C3850-NM-4-10G=)
      Cisco C3850-NM-4-10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    2479,- excl. btw
    2999,59 incl. btw
    Voorraad68
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500 E-Seri 48-Port 10/100/1000
    (WS-X4748-RJ45-E=)
      Cisco WS-X4748-RJ45-E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, 4507R-E, 4510R-E, Mean time between failures (MTBF): 402386 uur. Afmetingen (BxDxH): 362 x 273 x 30 mm. Certificering: ROHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950,...
    5649,- excl. btw
    6835,29 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Supervisor Engine 7L-E
    (WS-X45-SUP7L-E=)
      Cisco Supervisor Engine 7L-E. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3az. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 520 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500E, Mean time between failures (MTBF): 183341 uur. Typisch stroomverbruik: 263 W. Veiligheid: UL 60950CAN / CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS...
    9679,- excl. btw
    11711,59 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: 1-port Gigabit Ethernet, dual-mode GE/SFP, Network Interface Module
    (NIM-1GE-CU-SFP=)
      Cisco NIM-1GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 240 g
    939,- excl. btw
    1136,19 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Digitus netwerkswitch module: Professional Cisco-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
    (DN-81001-02)
      Digitus DN-81001-02. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-LX. Vezel-optische connector: LC, Fiber type: Single-mode, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LX. Overdrachtssnelheid: 1,25 Gbit / s
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: N55-M16UP
    (N55-M16UP=)
      Cisco N55-M16UP. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5548, 5548P, 5548UP, 5596UP
    5169,- excl. btw
    6254,49 incl. btw
    Voorraad9
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: 8 x 100 FX, 10.1W, 1.45 kg
    (IEM-3000-8FM=)
      Cisco IEM-3000-8FM=. Vezel-optische connector: FX. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC, Mean time between failures (MTBF): 264689 uur. Typisch stroomverbruik: 10,1 W. Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm, Gewicht: 1,45 kg
    2019,- excl. btw
    2442,99 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Meraki 2x10 GbE SFP+ Interface
    (IM-2-SFP-10GB)
      Meraki IM-2-SFP-10GB. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Meraki MX400, MX600
    3339,- excl. btw
    4040,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Juniper netwerkswitch module: Uplink Module
    (EX-UM-2X4SFP)
      Juniper Uplink Module. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: EX 3200, EX 4200. Beheerplatform: Junos
    749,- excl. btw
    906,29 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: 8 x 10/100 TX, 2.8 W, 1 kg
    (IEM-3000-8TM=)
      Cisco IEM-3000-8TM=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC, Mean time between failures (MTBF): 926999 uur. Typisch stroomverbruik: 2,8 W. Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm, Gewicht: 1 kg
    969,- excl. btw
    1172,49 incl. btw
    Voorraad9
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: WS-X4612-SFP-E
    (WS-X4612-SFP-E=)
      Cisco WS-X4612-SFP-E. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP. Switchingcapaciteit: 12 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R-E, 4507R+E, 4510R-E, 4510R+E1, Mean time between failures (MTBF): 676740 uur. Typisch stroomverbruik: 30 W
    5569,- excl. btw
    6738,49 incl. btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: FlexStack-Plus
    (C2960X-STACK)
      Cisco FlexStack-Plus. Mean time between failures (MTBF): 17128090 uur
    749,- excl. btw
    906,29 incl. btw
    Voorraad1475
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: 8 x 10 Gigabit Ethernet Port uplink module, Spare
    (C4KX-NM-8SFP+=)
      Cisco C4KX-NM-8SFP+=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP, SFP+. Compatibiliteit: WS-C4500X-32SFP+ WS-C4500X-16SFP+ WS-C4500X-F-32SFP+ WS-C4500X-F-16SFP+
    6459,- excl. btw
    7815,39 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: 2-port Gigabit Ethernet, dual-mode GE/SFP, Network Interface Module
    (NIM-2GE-CU-SFP=)
      Cisco NIM-2GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 252 g
    1669,- excl. btw
    2019,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500E Series 48-Port, PoE, PoEP, 10/100/1000 (RJ-45), Spare
    (WS-X4648-RJ45V+E=)
      Cisco WS-X4648-RJ45V+E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Switchingcapaciteit: 24 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Bandbreedte: 3 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R-E, 4507R+E, 4510R-E, 4510R+E1, Mean time between failures (MTBF): 280365 uur. Typisch...
    6959,- excl. btw
    8420,39 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerkswitch module: 24-port 10/100/1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module
    (J9986A)
      Hewlett Packard Enterprise 24-port 10 / 100 / 1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T. Compatibiliteit: HP 5400R. Afmetingen (BxDxH): 261,6 x 206,5 x 44,5 mm, Gewicht: 850 g
    1975,- excl. btw
    2389,75 incl. btw
    Voorraad16
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: 4 x Gigabit Ethernet network module for Catalyst 3850, Spare
    (C3850-NM-4-1G=)
      Cisco C3850-NM-4-1G=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    359,- excl. btw
    434,39 incl. btw
    Voorraad229
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Enhanced EtherSwitch SM, L2, 23 x Fast Ethernet, 1 x Gigabit Ethernet, Spare
    (SM-ES2-24=)
      Cisco SM-ES2-24=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP, SSH, SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 207 x 206 x 40 mm, Gewicht: 2,5 kg
    1399,- excl. btw
    1692,79 incl. btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerkswitch module: 8-port 10-GbE SFP+ v2 zl
    (J9538A)
      Hewlett Packard Enterprise 8-port 10-GbE SFP+ v2 zl. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Afmetingen (BxDxH): 261,62 x 206,5 x 44,45 mm, Gewicht: 950 g
    3739,- excl. btw
    4524,19 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    D-link netwerkswitch module: DGS-6600-8XG
    (DGS-6600-8XG)
      D-Link DGS-6600-8XG. Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Mean time between failures (MTBF): 265455 uur. Typisch stroomverbruik: 200,26 W
    6329,- excl. btw
    7658,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Netgear netwerkswitch module: XCM8924X
    (XCM8924X-10000S)
      Netgear XCM8924X. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T, 10GBASE-T. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH, SSL / TLS
    9729,- excl. btw
    11772,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerkswitch module: 24-port 10/100/1000 PoE+ zl
    (J9307A)
      Hewlett Packard Enterprise 24-port 10 / 100 / 1000 PoE+ zl. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Afmetingen (BxDxH): 206,5 x 261,6 x 44,5 mm, Gewicht: 980 g
    1199,- excl. btw
    1450,79 incl. btw
    Voorraad10
    Gratis verzending
    Netgear netwerkswitch module: XCM8948
    (XCM8948-10000S)
      Netgear XCM8948. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH, SSL / TLS
    3669,- excl. btw
    4439,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Netgear netwerkswitch module: XCM8944
    (XCM8944-10000S)
      Netgear XCM8944. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T, 10GBASE-T. Vezel-optische connector: SFP+. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH, SSL / TLS
    4719,- excl. btw
    5709,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Netgear netwerkswitch module: XCM8944F
    (XCM8944F-10000S)
      Netgear XCM8944F. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Vezel-optische connector: SFP, SFP+. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH
    4719,- excl. btw
    5709,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500E Series Supervisor, 928 Gbps, Spare
    (WS-X45-SUP8-E=)
      Cisco WS-X45-SUP8-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 928 Gbit / s, Verzending snelheid: 250 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500E. Typisch stroomverbruik: 400 W. Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950-1, Elektromagnetische...
    16129,- excl. btw
    19516,09 incl. btw
    Voorraad5
    Gratis verzending
    Netgear netwerkswitch module: Annex A/Annex M, UTM VDSL/ADSL2+, AAL5, PVCs, RFC 1483
    (NMVDSLA-10000S)
      Netgear NMVDSLA-10000S. Compatibiliteit: Netgear UTM9S, UTM25S. Ondersteunde protocollen: COS, CBR, VBR, UBR
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst Switch Module 3012 for IBM BladeCenter
    (WS-CBS3012-IBM)
      Cisco WS-CBS3012-IBM. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3. MAC-adrestabel: 8192 entries, Switchingcapaciteit: 36 Gbit / s, Verzending snelheid: 36 Mpps. Compatibiliteit: IBM BladeCenter, Mean time between failures (MTBF): 436000 uur. Beheerplatform: RMON I and II, SNMPv1, SNMPv2c, and SNMPv3. Typisch...
    2299,- excl. btw
    2781,79 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: SM-X EtherSwitch L2/L3 SM 24GE POE+
    (SM-X-ES3-24-P=)
      Cisco SM-X-ES3-24-P=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet
    2369,- excl. btw
    2866,49 incl. btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Meraki 8x1 GbE SFP Interface
    (IM-8-SFP-1GB)
      Meraki IM-8-SFP-1GB. Ethernet interface type: Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X. Compatibiliteit: Meraki MX400, MX600
    4169,- excl. btw
    5044,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: 6800 Series 48-Port 1 Gigabit SFP Fiber Ethernet Module with DFC4, Spare
    (WS-X6848-SFP-2T=)
      Cisco WS-X6848-SFP-2T=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Typisch stroomverbruik: 334,44 W
    23459,- excl. btw
    28385,39 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: 16-port 10GbE Fiber Module, X2, 2x20 Gbps w/ DFC4, Spare
    (WS-X6816-10G-2T=)
      Cisco WS-X6816-10G-2T=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: X2, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-CX4, 10GBASE-ER, 10GBASE-LR, 10GBASE-LRM, 10GBASE-LX4, 10GBASE-SR, 10GBASE-ZR. Typisch stroomverbruik: 503,5 W. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm
    29679,- excl. btw
    35911,59 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 6500 16-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3CXL, requires X2, Spare
    (WS-X6716-10G-3CXL=)
      Cisco WS-X6716-10G-3CXL=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ak, IEEE 80. Switchingcapaciteit: 80 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 200 MB, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506, 6506-E, 6509, 6509-E, 6509-NEB-A, Cisco 7604, 7606, 7609, Catal. Beheerplatform: EHERLIKE-MIB (RFC 1643), IF-MIB (RFC 1573),...
    38749,- excl. btw
    46886,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 6500 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3CXL, requires X2, Spare
    (WS-X6708-10G-3CXL=)
      Cisco WS-X6708-10G-3CXL=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ak, IEEE 80. Switchingcapaciteit: 80 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 200 MB, Meegeleverde software: Cisco Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506, 6506-E, 6509, 6509-E, 6509-NEB-A, Cisco 7604, 7606, 7609, Catal. Beheerplatform: EHERLIKE-MIB (RFC 1643), IF-MIB (RFC...
    51589,- excl. btw
    62422,69 incl. btw
    Gratis verzending
    D-link netwerkswitch module: DXS 3600 EM Stack
    (DXS-3600-EM-STACK)
      D-Link DXS 3600 EM Stack. Compatibiliteit: DXS 3600 32S
    469,- excl. btw
    567,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerkswitch module: 2920 2-port Stack
    (J9733A)
      Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack. Compatibiliteit: HP 2920. Afmetingen (BxDxH): 68,3 x 205 x 28,7 mm, Gewicht: 150 g
    543,- excl. btw
    657,03 incl. btw
    Voorraad48
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerkswitch module: Switch SFP en MINI-GBIC modules 5500/4800 2-port GbE SFP Module
    (JD367A)
      Hewlett Packard Enterprise 5500 / 4800 2-port GbE SFP Module. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Ondersteunde mediatypen: SFP, Compatibiliteit: HP 5500 / 4800
    649,- excl. btw
    785,29 incl. btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: SM-2GE-SFP-CU Service Module
    (SM-2GE-SFP-CU=)
      Cisco SM-2GE-SFP-CU=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 3925, 3945, 3925E, 3945E
    1079,- excl. btw
    1305,59 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: IEM-3000-4PC
    (IEM-3000-4PC=)
      Cisco IEM-3000-4PC. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T, 100BASE-TX. MAC-adrestabel: 8000 entries. Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC, Mean time between failures (MTBF): 1494990 uur. Typisch stroomverbruik: 7,3 W. Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm, Gewicht: 1,08 kg
    1219,- excl. btw
    1474,99 incl. btw
    Gratis verzending
    D-link netwerkswitch module: 4-Port 10GBase-T Module for DXS-3600 Series switches
    (DXS-3600-EM-4XT)
      D-Link DXS-3600-EM-4XT. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10GBASE-T. Compatibiliteit: DXS-3600
    1379,- excl. btw
    1668,59 incl. btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerkswitch module: 20-port Gig-T / 2-port 10GbE SFP+ v2
    (J9548A)
      Hewlett Packard Enterprise 20-port Gig-T / 2-port 10GbE SFP+ v2. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: E5400 / E8200. Afmetingen (BxDxH): 261,6 x 206,5 x 44,5 mm, Gewicht: 980 g
    2163,- excl. btw
    2617,23 incl. btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    D-link netwerkswitch module: DGS-6600-CM-II, RS-232 DB-9 Female, USB type B, RJ-45, 1.3 GHz, 2 GB RAM
    (DGS-6600-CM-II)
      D-Link DGS-6600-CM-II. Typisch stroomverbruik: 53,856 W
    3169,- excl. btw
    3834,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Meraki 8x1 GbE Copper Interface
    (IM-8-CU-1GB)
      Meraki IM-8-CU-1GB. Ethernet interface type: Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Copper ethernet cabling technologie: 1000BASE-T. Compatibiliteit: Meraki MX400, MX600
    3339,- excl. btw
    4040,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2 switching, 23 ports FE, 1 port GE, POE capable, .....
    (SM-ES3-24-P=)
      Cisco SM-ES3-24-P=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP, SSH, SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 206 x 207 x 40 mm, Gewicht: 2,5 kg
    3379,- excl. btw
    4088,59 incl. btw
    Gratis verzending
    D-link netwerkswitch module: DGS-6600-48S
    (DGS-6600-48S)
      D-Link DGS-6600-48S. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Mean time between failures (MTBF): 318790 uur. Typisch stroomverbruik: 118,6 W
    4339,- excl. btw
    5250,19 incl. btw
    Gratis verzending
    D-link netwerkswitch module: DGS-6600-48TS
    (DGS-6600-48TS)
      D-Link DGS-6600-48TS. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T. Mean time between failures (MTBF): 295803 uur. Typisch stroomverbruik: 114,2 W
    4369,- excl. btw
    5286,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Nexus 5596 Layer 3 Expansion Module
    (N55-M160L3)
      Cisco N55-M160L3. Switchingcapaciteit: 160 Gbit / s, Verzending snelheid: 240 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5596UP, 5596T
    4849,- excl. btw
    5867,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2/3 switching, 48x Fast Ethernet, 2x SFP, POE capable, Spare
    (SM-D-ES3-48-P=)
      Cisco SM-D-ES3-48-P=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP, SSH, SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 412 x 207 x 40 mm, Gewicht: 5 kg
    6149,- excl. btw
    7440,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500 E Series Supervisor Engine 6L-E, Spare
    (WS-X45-SUP6L-E=)
      Cisco WS-X45-SUP6L-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 280 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500. Beheerplatform: SNMP v1 / v2 / v3, RMON I and II, RFC 1213-MIB (MIB II), UDP-MIB, TCP-MIB, CISCO-FLASH-MIB, CISCO-IMAGE-. Ondersteunde...
    12099,- excl. btw
    14639,79 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: 6800 Series 48-Port 1 Gigabit Copper Ethernet Module with DFC4, Spare
    (WS-X6848-TX-2T=)
      Cisco WS-X6848-TX-2T=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LH, 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 1000BASE‑ZX. Compatibiliteit: Cisco 6500. Typisch stroomverbruik: 405 W. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm
    13919,- excl. btw
    16841,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500E SFP line card, 24-Port, Spare
    (WS-X4624-SFP-E=)
      Cisco WS-X4624-SFP-E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP. Switchingcapaciteit: 24 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R-E, 4507R+E, 4510R-E, 4510R+E1, Mean time between failures (MTBF): 591109 uur. Typisch stroomverbruik: 45 W
    18549,- excl. btw
    22444,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 6500 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3C, requires X2, Spare
    (WS-X6708-10G-3C=)
      Cisco WS-X6708-10G-3C=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ak, IEEE 80. Switchingcapaciteit: 80 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 200 MB, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506, 6506-E, 6509, 6509-E, 6509-NEB-A, Cisco 7604, 7606, 7609, Catal. Beheerplatform: EHERLIKE-MIB (RFC 1643), IF-MIB (RFC 1573),...
    39409,- excl. btw
    47684,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Blank module (replaces Multirate port card)
    (C6880-X-CVR-E=)
      Cisco C6880-X-CVR-E=. Compatibiliteit: Catalyst 6880-X
    31,- excl. btw
    37,51 incl. btw
    Gratis verzending
    D-link netwerkswitch module: 8-Port 1000BASE-T Expansion Module f / DXS-3600
    (DXS-3600-EM-8T)
      D-Link DXS-3600-EM-8T. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Compatibiliteit: DXS-3600-16S, DXS-3600-32S
    469,- excl. btw
    567,49 incl. btw
    Gratis verzending
    Dell netwerkswitch module: 16x Gigabit Ethernet Plug-in modul
    (403-10291)
      DELL 403-10291. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: PowerEdge M1000E
    709,- excl. btw
    857,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerkswitch module: Aruba 3810M 4-port Stacking Module
    (JL084A)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4-port Stacking Module. Compatibiliteit: Aruba 3810M. Afmetingen (BxDxH): 148,6 x 85,9 x 26,2 mm, Gewicht: 260 g
    710,- excl. btw
    859,10 incl. btw
    Voorraad12
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: 4 x Gigabit Ethernet/2 x 10 Gigabit Ethernet network module for Catalyst 3850
    (C3850-NM-2-10G)
      Cisco C3850-NM-2-10G. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    1559,- excl. btw
    1886,39 incl. btw
    Gratis verzending
    D-link netwerkswitch module: DGS-6600-48P
    (DGS-6600-48P)
      D-Link DGS-6600-48P. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T. Mean time between failures (MTBF): 160609 uur. Typisch stroomverbruik: 823,2 W
    4209,- excl. btw
    5092,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4000 10 100 Auto Module 48-Ports (RJ-45) (Spare)
    (WS-X4148-RJ=)
      Cisco WS-X4148-RJ=. Bekabelingstechnologie: UTP. Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit / s
    4489,- excl. btw
    5431,69 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Nexus 5596 Layer 3 Expansion Module, Spare
    (N55-M160L3=)
      Cisco N55-M160L3=. Switchingcapaciteit: 160 Gbit / s, Verzending snelheid: 240 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5596UP, 5596T
    4909,- excl. btw
    5939,89 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 6500 48 port 100Base-X module (require SFP), Spare
    (WS-X6148-FE-SFP=)
      Cisco WS-X6148-FE-SFP=. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3. Vezel-optische connector: LC, Fiber type: Multi-mode, Transmissie afstand (max): 10 km. Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 5,4 MB, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6500. Beheerplatform: EHERLIKE-MIB (RFC 1643), IF-MIB (RFC 1573), Bridge MIB (RFC 1493), CISCO-STACK-MIB, CISCO-VTP-MIB, C
    7349,- excl. btw
    8892,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Nexus 7009 Fabric2
    (N7K-C7009-FAB-2=)
      Cisco Nexus 7009 Fabric2
    12239,- excl. btw
    14809,19 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Catalyst 4500 Series Supervisor Engine 6-E, 2x10GE (X2)/4x1GE (SFP), Console RJ-45, USB, .....
    (WS-X45-SUP6-E=)
      Cisco WS-X45-SUP6-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3. Vezel-optische connector: SFP. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 320 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Catalyst 4500. Beheerplatform: SNMP v1 / v2 / v3, RMON I and II, RFC 1213-MIB (MIB II), UDP-MIB, TCP-MIB, CISCO-FLASH-MIB, CISCO-IMAGE-
    17949,- excl. btw
    21718,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerkswitch module: HP 10500/7500 20G Unified Wired-WLAN Module
    (JG639A)
      Hewlett Packard Enterprise JG639A. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T. MAC-adrestabel: 24000 entries, Switchingcapaciteit: 20 Gbit / s. Compatibiliteit: HP 10500 / 7500. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, WEP, WPA, WPA2. Typisch stroomverbruik: 150 W
    31019,- excl. btw
    37532,99 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2/3, 15x Fast Ethernet, 1 GE, PoE, Spare
    (SM-ES3-16-P=)
      Cisco SM-ES3-16-P=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP, SSH, SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 206 x 207 x 40 mm, Gewicht: 2,2 kg
    2549,- excl. btw
    3084,29 incl. btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerkswitch module: Nexus 7000 Series 8-Port 10-Gigabit Ethernet Module with XL Option, Spare
    (N7K-M108X2-12L=)
      Cisco N7K-M108X2-12L=. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s. MAC-adrestabel: 128000 entries, Switchingcapaciteit: 80 Gbit / s, Verzending snelheid: 120 Mpps. Buffer-grootte per poort: 92 MB, Compatibiliteit: Nexus 7000. Beheerplatform: Cisco DCNM 5.0. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: AES
    41279,- excl. btw
    49947,59 incl. btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder