• live chat of Contact of bel 011 - 988 360
  • geen verzendkosten bij orders vanaf 25,- excl.btw
  • meer dan 1.000.000 producten
  • 0 0,- excl. btw
    0,- incl. btw
  • Switchcomponenten (113 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    D-link switchcomponent: 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter - Roestvrijstaal
    (DEM-310GT)
      D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX. Kleur van het product: Roestvrijstaal. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
    86,- excl. btw
    104,06 incl.btw
    Voorraad29
    Gratis verzending
    Netgear switchcomponent: Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module
    (AGM732F)
      Netgear Fibre Gigabit 1000Base-LX (LC) SFP GBIC Module. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX
    309,- excl. btw
    373,89 incl.btw
    Voorraad13
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: 10GBASE-SR X2 Module
    (X2-10GB-SR=)
      Cisco 10GBASE-SR X2 Module. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7 / 2001; Laser Class 1 IEC60825-1. Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm
    1259,- excl. btw
    1523,39 incl.btw
    Voorraad55
    Gratis verzending
    Logitech : Kit Group inc NUC i5+K400 BE
    (NUC/GRO/BE/1)
      Logitech Kit Group inc NUC i5+K400 BE
    2779,- excl. btw
    3362,59 incl.btw
    Voorraad13
    Gratis verzending
    Netgear switchcomponent: Adapter 10GbE SFP+
    (AX743-10000S)
      Netgear Adapter 10GbE SFP+. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad
    309,- excl. btw
    373,89 incl.btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Two 10/100 Routed Port HWIC
    (HWIC-2FE=)
      Cisco Two 10 / 100 Routed Port HWIC. Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit / s, Datalink-protocollen: IEEE802.3 + IEEE802.2 SAP, IEEE802.3 + IEEE802.2 SNAP, IEEE 802.1Q VLAN, PPPoE, SNMP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Afmetingen (BxDxH): 78 x 120 x 19,5 mm, Gewicht: 72,57 g
    1029,- excl. btw
    1245,09 incl.btw
    Voorraad24
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, .....
    (X2-10GB-LR=)
      Cisco X2-10GB-LR=. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7 / 2001; Laser Class 1 IEC60825-1. Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm
    2469,- excl. btw
    2987,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise switchcomponent: HP 58x0AF Front (port side) to Back (power side) Airflow Fan Tray - Zwart
    (JC683A)
      Hewlett Packard Enterprise JC683A. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Certificering: RoHS, WEEE, REACH
    169,- excl. btw
    204,49 incl.btw
    Voorraad12
    Gratis verzending
    Netgear switchcomponent: RPS4000v2 - Grijs
    (RPS4000-200NES)
      Netgear RPS4000v2. Kleur van het product: Grijs
    979,- excl. btw
    1184,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Netgear switchcomponent: Fibre Gigabit 1000Base-SX (SC) GBIC Module
    (AGM721F)
      Netgear Fibre Gigabit 1000Base-SX (SC) GBIC Module. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX
    349,- excl. btw
    422,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Netgear switchcomponent: XCM89UP - Groen
    (XCM89UP-10000S)
      Netgear XCM89UP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Groen
    749,- excl. btw
    906,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise switchcomponent: Draadloze antennes HP Antenna Lightning Arrester - Nikkel
    (J8996A)
      Hewlett Packard Enterprise J8996A. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Nikkel. Afmetingen (BxDxH): 61 x 23 x 30,5 mm
    68,- excl. btw
    82,28 incl.btw
    Voorraad23
    Gratis verzending
    Netgear switchcomponent: XCM89P - Groen
    (XCM89P-10000S)
      Netgear XCM89P. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Groen
    499,- excl. btw
    603,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise switchcomponent: 3800 4-port Stacking Module - Grijs
    (J9577A)
      Hewlett Packard Enterprise 3800 4-port Stacking Module. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: Stacking. Kleur van het product: Grijs
    745,- excl. btw
    901,45 incl.btw
    Voorraad14
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: CWDM 1590-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel - Rood
    (CWDM-SFP-1590=)
      Cisco CWDM 1590-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Kleur van het product: Rood
    4009,- excl. btw
    4850,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN Base - Zwart
    (C2960S-STACK)
      Cisco C2960S-STACK. Overdrachtssnelheid: 40 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 320 g
    1059,- excl. btw
    1281,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: 2 Port Channelized T1/E1 and ISDN PRI High Speed WAN Interface Card
    (HWIC-2CE1T1-PRI=)
      Cisco HWIC-2CE1T1-PRI=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: UL60950, C22.2 No.60950, EN60950, AS / NZS3260 & TS001, IEC60950. Afmetingen (BxDxH): 78,2 x 120,4 x 90,1 mm, Gewicht: 90 g. Compatibele besturingssystemen: IOS 12.4(11)XW4, 12.4(20)T
    3879,- excl. btw
    4693,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel - Oranje
    (CWDM-SFP-1570=)
      Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Kleur van het product: Oranje
    4009,- excl. btw
    4850,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: CWDM 1530-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2-Gb Fibre Channel - Groen
    (CWDM-SFP-1530=)
      Cisco CWDM 1530-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2-Gb Fibre Channel. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Kleur van het product: Groen
    4009,- excl. btw
    4850,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Zyxel switchcomponent: 91-010-123001B
    (91-010-123001B)
      ZyXEL 91-010-123001B. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000 BaseT(X)
    2669,- excl. btw
    3229,49 incl.btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Catalyst 4900M 8-port 10GBASE-T RJ-45 half card, Spare - Grijs
    (WS-X4908-10G-RJ45=)
      Cisco WS-X4908-10G-RJ45=. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Netwerkfuncties: 10 Gigabit Ethernet. Kleur van het product: Grijs. Afmetingen (BxDxH): 188 x 209 x 49 mm, Gewicht: 1,1 kg. Compatibele besturingssystemen: Cisco IOS
    3219,- excl. btw
    3894,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Gigabit Interface Converter 1000BASE-ZX
    (WS-G5487=)
      Cisco Gigabit Interface Converter 1000BASE-ZX. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-ZX. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
    3259,- excl. btw
    3943,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: CWDM 1610-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel - Bruin
    (CWDM-SFP-1610=)
      Cisco CWDM 1610-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Kleur van het product: Bruin
    4009,- excl. btw
    4850,89 incl.btw
    Gratis verzending
    D-link switchcomponent: 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter
    (DEM-312GT2)
      D-Link 1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
    299,- excl. btw
    361,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: 10GBASE X2-10GB-CX4 Module
    (X2-10GB-CX4=)
      Cisco 10GBASE X2-10GB-CX4 Module. Bekabelingstechnologie: CX4 (copper). Intern geheugen: 10000 MB
    489,- excl. btw
    591,69 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Catalyst 4500 NetFlow Services Card (Sup IV/V)(Spare)
    (WS-F4531=)
      Cisco Catalyst 4500 NetFlow Services Card (Sup IV / V)(Spare)
    2459,- excl. btw
    2975,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Catalyst 4900M 8-port 10GbE half card with X2 interfaces, Spare - Zilver
    (WS-X4908-10GE=)
      Cisco WS-X4908-10GE=. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Netwerkfuncties: 10 Gigabit Ethernet. Kleur van het product: Zilver. Afmetingen (BxDxH): 188 x 209 x 49 mm, Gewicht: 1,1 kg. Compatibele besturingssystemen: Cisco IOS
    6899,- excl. btw
    8347,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Distributed Forwarding Card-3BXL for 6700 Series line cards with 1 GB DRAM, Spare
    (WS-F6700-DFC3BXL=)
      Cisco WS-F6700-DFC3BXL=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Intern geheugen: 1024 MB
    12219,- excl. btw
    14784,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: CATALYST 6513 CHASSIS
    (WS-C6513)
      Cisco CATALYST 6513 CHASSIS. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Afmetingen (BxDxH): 437 x 460 x 846 mm, Gewicht: 45 g
    12429,- excl. btw
    15039,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Zyxel switchcomponent: ALC1248G-51 - Groen
    (91-004-471001B)
      ZyXEL ALC1248G-51. Overdrachtssnelheid: 0,025 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Groen. Typisch stroomverbruik: 69 W, Stroomvoorziening: -48V DC. Certificering: CE UL 60950, CSA 60950 FCC part 15 Class A ITU-T K.20 ETSI 300 019. EN55022 class A EN55024 class A. Afmetingen (BxDxH): 390,6 x 240 x 13,8 mm, Gewicht: 500 g
    1559,- excl. btw
    1886,39 incl.btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Catalyst 4900M 20-port 10/100/1000 RJ-45 half card - Zilver
    (WS-X4920-GB-RJ45=)
      Cisco WS-X4920-GB-RJ45=. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Netwerkfuncties: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet. Kleur van het product: Zilver. Afmetingen (BxDxH): 188 x 209 x 49 mm, Gewicht: 700 g. Compatibele besturingssystemen: Cisco IOS
    3219,- excl. btw
    3894,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Catalyst 4900M 4-port 10GbE half card with X2 interfaces, Spare - Zilver
    (WS-X4904-10GE=)
      Cisco WS-X4904-10GE=. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Netwerkfuncties: 10 Gigabit Ethernet. Kleur van het product: Zilver. Afmetingen (BxDxH): 188 x 209 x 49 mm, Gewicht: 700 g. Compatibele besturingssystemen: Cisco IOS
    4729,- excl. btw
    5722,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Catalyst 6500 Distributed Forwarding Card f/WS-X67xx Modules, Spare
    (WS-F6700-DFC3C=)
      Cisco WS-F6700-DFC3C=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Intern geheugen: 512 MB
    7029,- excl. btw
    8505,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: 10-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter - Zwart, Grijs, Oranje
    (SPA-10X1GE-V2)
      Cisco SPA-10X1GE-V2. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Grijs, Oranje. Typisch stroomverbruik: 25 W. Veiligheid: UL 60950-1, CSA C22 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950, EN 60825-1, EN 60825-2, 21 C, Elektromagnetische compatibiliteit: CFR 47, FCC Part 15-Class A, ICES 003-Class A, CISPR 22 Class A, EN 55022 Class A, EN 300386 Class A. Afmetingen (BxDxH): 171,5 x 184,9 x 35,5 mm, Gewicht: 680 g
    24039,- excl. btw
    29087,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Catalyst 4500 E-Series Family Slot Cover Spare - Roestvrijstaal
    (C4K-SLOT-CVR-E=)
      Cisco C4K-SLOT-CVR-E=. Kleur van het product: Roestvrijstaal
    47,- excl. btw
    56,87 incl.btw
    Gratis verzending
    Avocent switchcomponent: AMX AMIQ-USB - Zwart
    (AMIQ-USB)
      Avocent AMIQ-USB, AMX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: KVM. Kleur van het product: Zwart. Afmetingen (BxDxH): 62 x 102 x 21 mm, Gewicht: 100 g
    279,- excl. btw
    337,59 incl.btw
    Voorraad10
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Module 6p GENet GBIC f Cat 4000
    (WS-X4306-GB=)
      Cisco Module 6p GENet GBIC f Cat 4000. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Datalink-protocollen: IEEE 802.3ab, Bekabelingstechnologie: 5 UTP
    2459,- excl. btw
    2975,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Zyxel switchcomponent: MI-7248 Gigabit Module
    (91-010-081001B)
      ZyXEL MI-7248 Gigabit Module. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad
    2529,- excl. btw
    3060,09 incl.btw
    Voorraad4
    Gratis verzending
    Zyxel switchcomponent: 91-010-147001B
    (91-010-147001B)
      ZyXEL 91-010-147001B. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000 BaseT(X)
    2669,- excl. btw
    3229,49 incl.btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: 4-Port T1/E1 Clear Channel High-Speed WAN Interface Card
    (HWIC-4T1/E1=)
      Cisco 4-Port T1 / E1 Clear Channel High-Speed WAN Interface Card. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: EN60950. Afmetingen (BxDxH): 78,2 x 120,4 x 19,1 mm, Gewicht: 90 g. Compatibele besturingssystemen: IOS 12.4(11)XW5, 12.4(20)T
    3239,- excl. btw
    3919,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: XENPAK Module 10GBASE-LX4
    (XENPAK-10GB-LX4=)
      Cisco XENPAK Module 10GBASE-LX4. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Afmetingen (BxDxH): 36 x 121 x 18 mm
    3269,- excl. btw
    3955,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel - Violet
    (CWDM-SFP-1490=)
      Cisco CWDM 1490-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit / s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Kleur van het product: Violet
    4009,- excl. btw
    4850,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: 8 Port Channelized T1/E1 and ISDN PRI Network Module
    (NM-8CE1T1-PRI=)
      Cisco NM-8CE1T1-PRI=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: UL60950, C22.2 No.60950, EN60950, AS / NZS3260 & TS001, IEC60950. Afmetingen (BxDxH): 180 x 185 x 40 mm, Gewicht: 630 g. Compatibele besturingssystemen: IOS 12.4(11)XW4, 12.4(20)T
    9459,- excl. btw
    11445,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Module 48p 10/100/1000 ENet for Cat 6500
    (WS-X6548-GE-TX=)
      Cisco Module 48p 10 / 100 / 1000 ENet for Cat 6500. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Datalink-protocollen: Ethernet / Fast Ethernet / Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-TX. Intern geheugen: 1 MB. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm
    9779,- excl. btw
    11832,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: WAE-674 4GB MEM + 3 300GB HDD - Zwart
    (WAE-674-K9=)
      Cisco WAE-674 4GB MEM + 3 300GB HDD. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Netwerkfuncties: 10 / 100 / 1000 Base-T. Intern geheugen: 4096 MB. Kleur van het product: Zwart. Afmetingen (BxDxH): 990,6 x 584,2 x 254 mm, Gewicht: 29 kg
    13039,- excl. btw
    15777,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Catalyst 4500 E-Series 6-port 10 Gigabit Ethernet (X2) module, Spare - Zilver
    (WS-X4606-X2-E=)
      Cisco WS-X4606-X2-E=. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-X / 1GBASE-X. Kleur van het product: Zilver. Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC 15J Class A, VCCI Class A, CE Marking, EN 55022 Class A, EN 55024 Class A, CISPR 22 Class A, AS / . Afmetingen (BxDxH): 362 x 273 x 30 mm. Compatibele besturingssystemen: Cisco IOS
    13829,- excl. btw
    16733,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: Catalyst 6500 Distributed Forwarding Card 3CXL f/ WS-X67XX, Spare
    (WS-F6700-DFC3CXL=)
      Cisco WS-F6700-DFC3CXL=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Intern geheugen: 1024 MB
    23419,- excl. btw
    28336,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise switchcomponent: DL180 Gen9 Dedicated iLO Management Port Kit
    (725581-B21)
      Hewlett Packard Enterprise DL180 Gen9 Dedicated iLO Management Port Kit. Datalink-protocollen: iLO. Afmetingen (BxDxH): 137,9 x 167,6 x 62 mm, Gewicht: 450 g
    56,- excl. btw
    67,76 incl.btw
    Voorraad15
    Gratis verzending
    Zyxel switchcomponent: MP-7202 PoE PSU
    (91-010-103001B)
      ZyXEL MP-7202 PoE PSU
    569,- excl. btw
    688,49 incl.btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: HWIC-1B-U - Groen, Zilver
    (HWIC-1B-U=)
      Cisco HWIC-1B-U. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Groen, Zilver. Gewicht: 204 g
    669,- excl. btw
    809,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco switchcomponent: The 10GBASE-LX4 Module supports link lengths of 300 m on standard Fiber Distributed Data .....
    (X2-10GB-LX4=)
      Cisco X2-10GB-LX4=. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7 / 2001; Laser Class 1 IEC60825-1. Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm
    2449,- excl. btw
    2963,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise switchcomponent: HP 2530 8-port Switch Power Adapter Shelf - Zwart
    (J9820A)
      Hewlett Packard Enterprise J9820A. Kleur van het product: Zwart. Afmetingen (BxDxH): 171,5 x 133,4 x 44,5 mm, Gewicht: 270 g
    50,- excl. btw
    60,50 incl.btw
    Voorraad1
    Gratis verzending
    Zyxel switchcomponent: SEC1024, 24-port SHDSL extension card
    (91-004-148001B)
      ZyXEL SEC1024, 24-port SHDSL extension card
    54,- excl. btw
    65,34 incl.btw
    Voorraad2
    Gratis verzending
    Belkin switchcomponent: 8-pack Server Interface Module PS/2 - Zwart
    (F1DP101AEAAP-8P)
      Belkin 8-pack Server Interface Module PS / 2. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart
    329,- excl. btw
    398,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Zyxel switchcomponent: MM-7201 Management Module
    (91-010-091001B)
      ZyXEL MM-7201 Management Module. Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad
    639,- excl. btw
    773,19 incl.btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Zyxel switchcomponent: 91-004-503001B
    (91-004-503001B)
      ZyXEL 91-004-503001B. Connectiviteitstechnologie: Bedraad
    799,- excl. btw
    966,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Apc switchcomponent: NetBotz Room Monitor 355
    (NBWL0356?KIT)
      APC NetBotz Room Monitor 355. Datalink-protocollen: DHCP,DNS,HTTP,HTTPS,SMTP,SOCKS,TCP / IP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Certificering: RoHS. Afmetingen (BxDxH): 170 x 94 x 210 mm, Gewicht: 640 g
    1369,- excl. btw
    1656,49 incl.btw
    Hp switchcomponent: Rubber Bumper Kit - Zwart
    (593355-001)
      HP Rubber Bumper Kit. Kleur van het product: Zwart
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis switchcomponent: SNMP Managment Module f/ AT-MCF2000
    (AT-MCF2000M)
      Allied Telesis SNMP Managment Module f / AT-MCF2000. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Beheerplatform: SNMP, Telnet
    379,- excl. btw
    458,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Juniper switchcomponent: Clustering module for the SRX3000 line to enable redundant control links in highavailability .....
    2949,- excl. btw
    3568,29 incl.btw
    Hp switchcomponent: Rubber Footing Kit - Zwart
    (5064-4254)
      HP Rubber Footing Kit. Kleur van het product: Zwart
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Gratis verzending
    Avocent switchcomponent: LongView PS/AT Keyboard, Serial Mouse & VGA video - 6 ft - Wit
    (CSER-6A)
      Avocent PS / AT Keyboard, Serial Mouse & VGA video - 6 ft, LongView. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Wit
    32,- excl. btw
    38,72 incl.btw
    Gratis verzending
    Barco : Wlss interact presentation gateway 2000
    (4714123690203)
      Wlss interact presentation gateway 2000
    879,- excl. btw
    1063,59 incl.btw
    Voorraad3
    Gratis verzending
    Ibm switchcomponent: Fabric Mgr for Flex Chassis w/1 Yr S&S
    (00D4692)
      IBM Fabric Mgr for Flex Chassis w / 1 Yr S&S
    2219,- excl. btw
    2684,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Barco : Wlss interact Presentation Gateway 1000
    (4714123690142)
      Wlss interact Presentation Gateway 1000
    399,- excl. btw
    482,79 incl.btw
    Voorraad11
    Gratis verzending
    Allied telesis switchcomponent: AT-MCF2000M - Grijs
    (990-001792-00)
      Allied Telesis AT-MCF2000M. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: RJ-45. Kleur van het product: Grijs. Certificering: EN55024, UL60950-1, CSA22.2 No.950, TUV (EN60950), CE, FCC Class A, EN55022 Class A, EN55024 Class A. Beheerplatform: RS232, Telnet, SNMP v1, v2, v3
    439,- excl. btw
    531,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis switchcomponent: AT-PWR800-50 - Grijs
    (990-003209-50)
      Allied Telesis AT-PWR800-50. Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 800 W
    799,- excl. btw
    966,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise switchcomponent: P2000 G3 10GbE iSCSI MSA Array System Controller
    (AW595B)
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 10GbE iSCSI MSA Array System Controller. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Bekabelingstechnologie: 10GbE iSCSI. Veiligheid: RoHS2. Afmetingen (BxDxH): 304,8 x 482,6 x 190,5 mm, Gewicht: 2,04 kg
    4009,- excl. btw
    4850,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise switchcomponent: 10GbE RMII Management Enablement Kit
    (503766-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 10GbE RMII Management Enablement Kit
    59,- excl. btw
    71,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis switchcomponent: High Speed Stacking Module
    (AT-XEM-STK)
      Allied Telesis AT-XEM-STK. Overdrachtssnelheid: 30 Gbit / s. Afmetingen (BxDxH): 109 x 253 x 45 mm, Gewicht: 820 g. Compatibele besturingssystemen: AT-x900-24XT AT-x900-12XT / S AT-x900-24XS
    1389,- excl. btw
    1680,69 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise switchcomponent: MSR4000 MPU-100 Main Processing Unit
    (JG412A)
      Hewlett Packard Enterprise MSR4000 MPU-100 Main Processing Unit
    2309,- excl. btw
    2793,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise switchcomponent: HP 3800 Switch Fan Tray - Roestvrijstaal
    (J9582A)
      Hewlett Packard Enterprise J9582A. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Roestvrijstaal
    235,- excl. btw
    284,35 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier
    Contact opnemen
    naar
    boven
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder